Sayfa 30/41 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon
Arama sonucu : 323 madde; 233 - 240 arası.

Konu: YYAPI - Yeşil Yapı

1. Uzun zamandır almayı düşündüğüm yyapı dan bugün 3.74 den aldım..Gidecek kaçacal misali..Burada Yeşil global enerjinin %30 na sahip yyapı nın halka arz haberi ile birlikte iyi bir performans bekliyorum..

2. Yeşil Global enerjini halka arz işlemleri 1-2 ay içinde biter diye düşünüyorum.. 2023 yılı bilançosunun onayının audit edilmesi bekleniyor..

3.  Alıntı Originally Posted by balina Yazıyı Oku
    Yeşil Global enerjini halka arz işlemleri 1-2 ay içinde biter diye düşünüyorum.. 2023 yılı bilançosunun onayının audit edilmesi bekleniyor..
    Sayın Balina

YYAPI 3.46 kapattı
    26 Ocak 2024 Cuma günü.

Geçtiğimiz hafta 3.88 i gördü aşağı saldı.

Sonraki gün 3.78 i gördü yine saldı.

Gozüne bakıyoz ama gideceği de hiç yok.

YEŞİL GLOBAL ENERJİ nin halka arz haberi gelecek diye bekliyoruz ama gelecek gibi de hiç durmuyor.

Takip..

4. Telegramda takip ettiğim grupların birinde yönetici duyuru yaptı elinizde ne var ne yoksa satın YYAPI alın.

Grupta on binlerce insan var. Bir anda pirana balıkları gibi üşüştüler hisseye.

Tabi yönetici önce aldı ve tavana yakın malı boşalttı.

Altta kalanın canı çıksın misali üyeler ellerindeki hisseler ile kaldı.

3.88 ve 3.78 lik hareketler bu şekilde oldu.

Alımlar biraz daha kuvvetli olsa 3.78 de tavan olabilirdi. Ama olmadı çözüldü hisseler yatırımcıların elinde kaldı.

3.05 maliyetim vardı. Bu olayları görünce midem bulandı 3.50 den sattım YYAPI'yı.

Niyetim uzun vade tutmaktı ama bu olaylar üzdü beni.

Belki 3.00-3.30 aralığından tekrar girebilirim.

5.  Alıntı Originally Posted by Psihalive Yazıyı Oku
    Telegramda takip ettiğim grupların birinde yönetici duyuru yaptı elinizde ne var ne yoksa satın YYAPI alın.

Grupta on binlerce insan var. Bir anda pirana balıkları gibi üşüştüler hisseye.

Tabi yönetici önce aldı ve tavana yakın malı boşalttı.

Altta kalanın canı çıksın misali üyeler ellerindeki hisseler ile kaldı.

3.88 ve 3.78 lik hareketler bu şekilde oldu.

Alımlar biraz daha kuvvetli olsa 3.78 de tavan olabilirdi. Ama olmadı çözüldü hisseler yatırımcıların elinde kaldı.

3.05 maliyetim vardı. Bu olayları görünce midem bulandı 3.50 den sattım YYAPI'yı.

Niyetim uzun vade tutmaktı ama bu olaylar üzdü beni.

Belki 3.00-3.30 aralığından tekrar girebilirim.
    Teşekkür ederim.
    Bu durumdan haberim yoktu.
    Söylediğiniz iyi oldu.

Geçen haftaki o iki hareket bundanmış demekki.

Telegram da
    Bu tarz şeyler hep yapılıyor.

Bu akşam
    Pazar akşamı da
    Yeni bir hisse söyleyecekler diye bekliyorum.

Bakalım
    Takipteyim.

6. Yeşil global enerji 450-500 milyon dola değei ile halka açılabilir.. Santral güçlerine bakınca böyle bir değerlendirme yaptım.. Yıl sonu karıda çok iyi bekliyorum.. Sadece Yeşil Global enerjiden fiatının 20 tl olması lazım..Halka arz mevsimi açıldı.. Biraz sabır..

7. Yyapı bugün 3,79 dan tavan kapattı.
    Sabırlı borsacı kardeş nerelerdesin

8. Şirket neden hiç kap atmaz.. Enerjide bir sürü yatırım yapıyor yatırımcıyı bilgilendiren yok.. Birkaç kap gönderse zaten kağıt hemen 5-6 tl..

Sayfa 30/41 İlkİlk ... 20282930313240 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •