Sayfa 11/15 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon
Arama sonucu : 117 madde; 81 - 88 arası.

Konu: Fenerbahçe Amatör Branşlar (Voleybol Basketbol)

ŞAMPİYON SARI MELEKLER

Vestel Venüs Sultanlar Ligi Play-Off Final serisinde karşılaştığı Galatasaray’ı 3-0 mağlup eden Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımımız, 2016-2017 sezonu şampiyonu oldu.

Sarı Melekler final serisinin 3. maçında konuk olduğu Galatasaray’ı, 20-25, 18-25 ve 23-25’lik setler sonucunda 3-0 yendi ve 5. şampiyonluğunu ilan etti. Final serisinde rakibine tek 1 set bile vermeyen ekibimiz, sezonu Kupa Voley ve lig şampiyonluklarıyla tamamladı.

Burhan Felek Spor Salonu’nda oynanan karşılaşmayı Asbaşkanlarımızdan Tahir Sarıoğlu ile Yönetim Kurulu Üyelerimizden Selim Kosif de izledi.

Galatasaray karşısında zorlu mücadeleye; Eda Erdem Dündar, Nootsara Tomkom, Yeon Koung Kim, Natalia Pereira, Dicle Nur Babat ve Polen Uslupehlivan altısıyla başlayan ekibimiz, Natalia Pereira’nın açılışını yaptığı mücadelede ilk teknik molaya 6-8 önde girdi. İkinci teknik molayı da 15-16 önde geçen ekibimiz, setin son bölümünde oyuna ağırlığını koydu ve ilk seti 20-25 kazandı: 0-1.

Dicle ve Polen’in sayılarıyla başlayan ikinci sette Natalia ve Kim’in hataları sebebiyle skor 2-2’ye geldi. Karşılıklı sayıların ardından ilk teknik molayı 8-6 geride geçen ekibimiz, Dicle’nin servis sayısıyla 10-10’da eşitliği yakaladı. Karşılıklı hataların öne çıktığı bu bölümün ardından ikinci teknik mola da 16-15 ev sahibi ekibin üstünlüğüyle geçildi. Moladan Pereira, Polen, Nootsara ve Dicle’nin elinden gelen 6 sayılık seriyle dönen Fenerbahçemiz, kalan bölümde de az hatayla oynayan taraf oldu ve seti 18-25 kazandı: 0-2.

Sarı Melekler, iyi başladığı üçüncü sette ilk teknik molaya 5-8 önde girdi. Molanın ardından 15-15’e eşitlenen mücadelede ikinci teknik mola da Takımımızın üstünlüğüyle geçildi. İlerleyen bölümde 20-20 eşitliğin ardından üstünlüğü tekrar eline geçiren Fenerbahçemiz, seti 23-25 kazandı ve şampiyonluğunu ilan etti.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Bravo Sarı melekler !!

Artık gs'yi bu yıl kaçıncı yenişimiz unuttuk

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

basket maçı bugün değilmiydi hangi kanal veriyor
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    basket maçı bugün değilmiydi hangi kanal veriyor
    Maç başladı , TV vermiyor.. basketbol federasyonu internetten yayınlıyor.. http://www.tbftv.org/CanliYayin/12199/canli-fenerbahce-galatasaray

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

baskette gene perişan edeceğiz

66-51 fark oldu gene

7. Fenerbahçe ve Galatasaraya başarılar
    Gönlümüz Fenerden yana

77-53 hiç tadı yok

Sayfa 11/15 İlkİlk ... 910111213 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •