Sayfa 177/224 İlkİlk ... 77127167175176177178179187 ... SonSon
Arama sonucu : 1806 madde; 1,409 - 1,416 arası.

Konu: KRVGD - Kervan Gıda Sanayi Ve Ticaret A.Ş.

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. Hisseden suphem yok da , keske 3 5 gun daha bekleseymisim halka arzdan topladigin paralari naptin kervancigim bir haber veriver.

SM-M315F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Yatırım Tavsiyesi Değildir...

Alıntı Originally Posted by Alonewolf Yazıyı Oku
    Hisseden suphem yok da , keske 3 5 gun daha bekleseymisim halka arzdan topladigin paralari naptin kervancigim bir haber veriver.

"Gelirin yüzde 55'i yurt dışı yatırımlarında kullanılacak"
    Kervan Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Başar, elde ettikleri geliri büyüme odaklı kullanacaklarını belirtti.

Başar, “Halka arzdan elde edilecek geliri üç ana alanda değerlendireceğiz. Halka arz gelirinin yüzde 55’i ile Avrupa’da yeni bir yatırım / satın alım yapmayı hedefliyoruz. Bu konuda araştırmalarımıza başladık. İç pazara yönelik olarak ise kaynağın yüzde 25 ile yapılmakta olan yatırımların fonlanmasını ve fabrika binası satın alımının finanse edilmesini düşünüyoruz. Kalan yüzde 20’lik kısım ile de finansal yapımızın daha da güçlendirilmesini amaçlıyoruz” dedi.

3.  Alıntı Originally Posted by zagor Yazıyı Oku
    Kervan Gıda Yönetim Kurulu Başkanı Şükrü Başar, elde ettikleri geliri büyüme odaklı kullanacaklarını belirtti.

Başar, “Halka arzdan elde edilecek geliri üç ana alanda değerlendireceğiz. Halka arz gelirinin yüzde 55’i ile Avrupa’da yeni bir yatırım / satın alım yapmayı hedefliyoruz. Bu konuda araştırmalarımıza başladık. İç pazara yönelik olarak ise kaynağın yüzde 25 ile yapılmakta olan yatırımların fonlanmasını ve fabrika binası satın alımının finanse edilmesini düşünüyoruz. Kalan yüzde 20’lik kısım ile de finansal yapımızın daha da güçlendirilmesini amaçlıyoruz†dedi.
    Avrupa haberini bekliyoruz

4.  Alıntı Originally Posted by zagor Yazıyı Oku

Başar, �Halka arzdan elde edilecek geliri üç ana alanda değerlendireceğiz. Halka arz gelirinin yüzde 55�i ile Avrupa�da yeni bir yatırım / satın alım yapmayı hedefliyoruz. Bu konuda araştırmalarımıza başladık. İç pazara yönelik olarak ise kaynağın yüzde 25 ile yapılmakta olan yatırımların fonlanmasını ve fabrika binası satın alımının finanse edilmesini düşünüyoruz. Kalan yüzde 20�lik kısım ile de finansal yapımızın daha da güçlendirilmesini amaçlıyoruz� dedi.
    Hahh iste o haberi diyorum, açıklasanda işimize baksak.

Yatırım Tavsiyesi Değildir...

5. HEG arkadaşım bana kızmana gerek yok.Yazdıklarım uzun vadeciler için değil onuda belirtdim uzun vadeci ne habere nede başka bişeye bakar bekler temetüsünü bölümmesini alır.matriks kulanmıyorum kademeleri görüyorum matriks kulanmak isterim araştırıyorum kulanmayı öğrenmeye çalışıyorum.Geleceğe umutla bakıyorsun ama yazdıklarımdan elsik anlamışsın ben sizleri kızdırmak sinirlendirmek için yazmıyorum kendi düşüncem ve beklendim size uyar uymaz sizin kararınız .Yazımda kaçırdığınız nokta 5 olurken bedelsiz ve temettü sonrasını kast ediyorum yani piyasada hisse sayısı artıcak diyorum sakın bana ortam kötü oyüzden düşüyor demeyin çünki ortam güzelken o kadar olumlu habere tepki vermeyen hissseden beklentim bu benim bu gelen haber hep derim başka hisseye gelseydi pilottu 100 rahat görürdü.Bana sende söylermisin bukadar güzel olumlu şirket neden önde koşarak düşüyor ne sebep yukardan hisse satmayıp toplayan spek neden aşağı basıp millete alım fırsatı verir.Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir

Sermayesi 187 milyondan 240 a cikacak artis aman aman olmayacak.

Sizin 5 lira hesabiniza göre piyasa degeri 900 den 1200 olacak. Aman aman bjr değişim yok kisacasi..

Biz yanlış bisey yapmadik ki;

Inorganik buyume adayi olan bir sirkete ortak olduk.
    2020 kar 122 milyon--1 milyar ciro
    2021 kar 180 milyon--1.5 milyar ciro
    2022 kar 250 milyon--2.2 milyar ciro
    olabilecek bir sirkete ortak olduk.

Buraya kadar yazdiklarimda bir yanlış yok sanirim.

Sizin deyiminizle;
    Sirket yönetimi Speki vicdansizlik yapacaksa Sat tuşu hepimiz icin bir tik uzakta..

kimildamadan Yatirim yaptik, hayallerimiz gerçekleşmezse stop olmayi da biliriz.

Satmak günah da degil üstelik.

Alıntı Originally Posted by Susam Yazıyı Oku
    HEG arkadaşım bana kızmana gerek yok.Yazdıklarım uzun vadeciler için değil onuda belirtdim uzun vadeci ne habere nede başka bişeye bakar bekler temetüsünü bölümmesini alır.matriks kulanmıyorum kademeleri görüyorum matriks kulanmak isterim araştırıyorum kulanmayı öğrenmeye çalışıyorum.Geleceğe umutla bakıyorsun ama yazdıklarımdan elsik anlamışsın ben sizleri kızdırmak sinirlendirmek için yazmıyorum kendi düşüncem ve beklendim size uyar uymaz sizin kararınız .Yazımda kaçırdığınız nokta 5 olurken bedelsiz ve temettü sonrasını kast ediyorum yani piyasada hisse sayısı artıcak diyorum sakın bana ortam kötü oyüzden düşüyor demeyin çünki ortam güzelken o kadar olumlu habere tepki vermeyen hissseden beklentim bu benim bu gelen haber hep derim başka hisseye gelseydi pilottu 100 rahat görürdü.Bana sende söylermisin bukadar güzel olumlu şirket neden önde koşarak düşüyor ne sebep yukardan hisse satmayıp toplayan spek neden aşağı basıp millete alım fırsatı verir.Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir
    SM-M515F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Ha şunuda belirteyim inşallah benim beklentim olmazda güzel yerlere çıkar hisse

Amca sen Tatar mısın?

Bedava ya hisse satar mısın?

Bir mani desem sana,

Bir şeker atar mısın? ( bebeto ossun )

Sayfa 177/224 İlkİlk ... 77127167175176177178179187 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz