Sayfa 3/167 İlkİlk 123451353103 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 17 - 24 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

Hybrid View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1.  Alıntı Originally Posted by Kara51 Yazıyı Oku
    Aksaraycım burda boş yapan biri varsa sensin millette 7 senedir ne ayran içecek ağız ne mindere oturacak........kaldı.patron benim için almıyo 7 senedir bezdirdiği adamların lotlarını aşagıdan alıyo hala bedavadan lot almaya uğraşıyo patron kaç paradan destek atmiş kağıda 1 ile 3 arası 3 ten ne kadar lot aldı o kendi menfatti için alıyo ucuza millete kaptırmamak için atmasaydı destek ben degil kendi zararlı çıkıcaktı yatırımcı için mi aldı sanki alsaya 7 8 liradan 2 liradan herkes alır.YTD
    Değerli arkadaşım o kadar bezdiysen sat çık, eğer 7 senedir bu hissedeysen ve 7 senedir ha bugün yarın diyosan takkeyi önüne koyup düşünmediysen hatayı başkasında aramana gerek yok. Fare dağa küsmüş dağın haberi olmamış misali Besim senin derdine mi yansın??

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    ''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

2. Ben 7 senedir beklemiyorum zaten kardeşim 8 aydır bu kağıttayım ben bu kağıdı milli piyango ihalesinden bu yana izlerim benim bu kağıttaki maliyetim ilk 5 e girer sorun bu kağıtta 7 yıldır bekleyenler var adam yatırım yapmış hakkını istiyo ben 8 aydır burdayım alıcağım zamanıda bilirim çıkıcağım zamanıda speğinde seni nerde indiriceğinide bilirim biz burda konuşuyosak 7 yıl bekleyenler için konuşuyoruz piskolojik baskı yapmak için yazıyoruz ayrıca hisseye yatırım yapan herkes patronun umurunda umurunda olmasa 7 senedir yatırımcı beklemezdi patronu sonuna kadar koruyabilir savunabilirsiniz benim umrumda değil ben bu kağıdı alacağım yeri zamanı bildim satacağım yeri zamanıda bilirim.YTD

3. Tek rakibimiz THY!!!
    PD/DD oranında isc de artık 0.46 ile bizim üzerimizde.

Altımızda sadece 0.32 ile HALK ve 0.37 ile THY kaldı. Abd ile ilişkiler yumuşama eğilimine girerse HALK da bizim üzerimize çıkar. Aşı, ilaç vb gelişmeler ile THY de bizi geçer. Gurur tablosunda biz de zirveye yerleşiriz.

Ha bu arada olur da 19% arsa hakkı da bilançoya yansıtilirsa 0.2 ile yerimizi taçlandırmış oluruz.

SM-C7000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4.  Alıntı Originally Posted by metin oktay Yazıyı Oku
    Tek rakibimiz THY!!!
    PD/DD oranında isc de artık 0.46 ile bizim üzerimizde.

Altımızda sadece 0.32 ile HALK ve 0.37 ile THY kaldı. Abd ile ilişkiler yumuşama eğilimine girerse HALK da bizim üzerimize çıkar. Aşı, ilaç vb gelişmeler ile THY de bizi geçer. Gurur tablosunda biz de zirveye yerleşiriz.

Ha bu arada olur da 19% arsa hakkı da bilançoya yansıtilirsa 0.2 ile yerimizi taçlandırmış oluruz.

Tek rakibimiz THY de bizi yalnız bırakacak sanırım. Bugün tavan gördü. 1 tavan daha yaparsa PD/DD değerinde bizi geçecek.

Yıllardır dayak yiyen bankalar, coronazede havayolları, batık şirketler, özkaynagi ekside şirketler...hepsi bizden daha iyi değerlerle işlem görüyor.

Bence bunun artık mazereti vb olmamalı ve utanmalılar...

5. Yukarda ilk 10 kademede 3.27 ve üstünde 2.1 milyon satış koymuşlar. Bunlar kimin satışları acaba???

Birazdan o kademeleri alırlarsa akşama KAP gelebilir. 3.27-3.30 aralığından 1 milyon lot geri alım yaptık diye. Al gülüm, ver gülüm, fiyatlar hep aynı yerde...

6. Son durum bu yinede dikkat edin tuzak muzak olur ,,,,

''Fikirlerim beni bağlar alacağınız hisseyi okuyup, araştırıp alın. Ben asla alın veya satın demiyorum''

7.  Alıntı Originally Posted by axaray Yazıyı Oku

Son durum bu yinede dikkat edin tuzak muzak olur ,,,,

şimdi üçgeni kırdımı anlıyan nereye gitcegini...

satanını dörtgen mi olduğunu sorgular haklı olarak...

ytd..ytd..

8.  Alıntı Originally Posted by ispartakus Yazıyı Oku
    şimdi üçgeni kırdımı anlıyan nereye gitcegini...

satanını dörtgen mi olduğunu sorgular haklı olarak...

ytd..ytd..
    Walla hiç bir şey anlamadım yazdıklarınızdan
    Kusura bakmayın

Sayfa 3/167 İlkİlk 123451353103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •