Sayfa 137/169 İlkİlk ... 3787127135136137138139147 ... SonSon
Arama sonucu : 1352 madde; 1,089 - 1,096 arası.

Konu: NTHOL - Net Holding

1. 22 kasimda yapilmis noter tasdikli sermaye azaltimi. Aga intikam almak icin sanki ozellikle bugun verdi haberi. Piyasa kotuyken ortami uygun buldu ve saat 11:30 da birde bu haberi verip bunu kullanarak tabana kadar itti kagidi. Sure uzatilmasin diye sikayet edenlerden intikam aldi sanki...

2.  Alıntı Originally Posted by Karabey Yazıyı Oku
    Seni ve bulgari da öpmüş e benziyor.Dua et öpmekle kalsın.s ile başlayan eylemi yaparsa perişan olursunuz ...))hah hah ha
    Ben bu hisseye Topçu ile birlikte girdim,pandemi ile ortalama maliyetim 1.40 dı.Millet 50 kuruş beklerken ben ne var ne yok gömdüm buraya.Geçen sene 6.25 lere gitti 4.50 ye geldi sonra tekrar 6.25 gitti ve film bitti elimde kalmadı.Şimdi sermaye azaltımı olacak hissenin fiyatı artacak defter değeri artacak diyen zeka özürlüler,bana küfür edene kadar şirketi arayın sorun.Öyle birşey yok.Sermaye azaltımı yok.Tamamen prosedur gereği.Ulan sermaye azaltımı olsa hisse taban yer mi a beyinsinsiz carkoş.Bana küfür etmekten beynin durdu.Mallar Kerem Tibuk a gidecek.Ondan sonra şellalllleeeeeeeeeeeeee.iki günde 3 e basıverirler.Kapanma ayağına.Tabi siz yenisiniz Besim beyin tokadını yemediniz.Biz ekmeğini yedik.Tokadı da başkası yesin.

3.  Alıntı Originally Posted by carkos Yazıyı Oku
    Got kadar salağı daha bu piyasaya düşmedi ismi üstünde got bir iki bin lot ile kendini bi yerlere koyuyor yancı got.

Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.
    Bir insan en çok hangi kelimeyi tekrar ediyorsa o tarafı en zayıf olduğu yerdir.Yemedi gelemedin yanıma doğrumu çarkoşşşş

4. Neyse ceza yemek istemiyorum,bana küfür edeceğine yanıma geliver bi zahmet.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Türkiye/İstanbul
    Gönderi
    3,449

Hiç bir şey göründüğü gibi değildir.
    Hiç bir şey göründüğü gibi değildir...

sermaye azaltım onayı gelmiş.

hayırlı olsun.

enteresan bir işlem olacak

"yatırım tavsiyesi değildir"

7. Bilindiği üzere:

SPK II-22.1 sayılı Geri Alınan Paylar Tebliği'ne uyum sağlamak amacıyla,

Şirketimiz Yönetim Kurulu'nun 22.10.2021 tarihli kararları gereğince, 563.875.937 TL olan çıkarılmış sermayemizin 144.452.127 TL azaltılarak 419.423.810 TL'na indirilmesine, Sermaye azaltımı süreci içerisinde, payların tamamı veya bir kısmı için nitelikli yatırımcılardan blok olarak gelebilecek olası alım taleplerinin değerlendirilmesine, uygun bulunan bir talep olursa talebin miktarına bağlı olarak geri alınan paylardan satış yapılarak payların elden çıkartılmasına, kısmi satış gerçekleşirse elimizde kalacak payların sermaye azaltımı yoluyla itfa edilmesi işlemine devam edilmesine ve uygunluk görüşü alınmasına karar verilmiş olup SPK'ya başvurulmuştur.

Sermaye Piyasası Kurulu'nun VII-128.1 sayılı Pay Tebliği'nin 19. maddesi gereğince "Fon Çıkışı Gerektirmeyen Sermaye Azaltımı" usullerine göre itfa edilmesi suretiyle, şirketimizin 563.875.937 TL olan çıkarılmış sermayesinin 144.452.127 TL azaltılarak 419.423.810 TL'ye indirilmesini teminen Esas Sözleşmemizin "Holding'in Sermayesi" başlıklı 8'inci ve "Pay Senetleri ve Sermaye Piyasası Araçları" başlıklı 9'uncu maddelerinin tadil tasarılarına Kurul'un 02.12.2021 tarih ve 2021/61 sayılı bülteninde uygun görüş verildiği duyurulmuştur

8. Nasil bir tepki verecek hala belli degil. Aga hala kendini genc saniyor. Artik kucuk yatirimciyla helalles aga. Uc gunluk dunya. Birak kagidi artik gidecegi yere gitsin. Sende kazan ky de kazansin...

Sayfa 137/169 İlkİlk ... 3787127135136137138139147 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •