Sayfa 348/996 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448848 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 2,777 - 2,784 arası.

Konu: Viop - XXVIII

1.  Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    bakın ben neden satıcılı başlarız düşüncemi neye göre dediğini söyleyim. biliyosunuz bu piyasada varant diye bir oyun var ve kollamaları gerekiyor. bunuda sıfırlama eşiğine gelmiş 31.. 12 vadeli varantları daha başlangıçta öldürmemek içindir. onun içinde biraz satmaları gerekiyor. vadeye bir aya yakın zaman olduğu için daha sonra hallederiz diye düşünmüşlerdir bana göre. ayrıca bir an önce boyunlarını kesselerde farketmiyor benim için. yani kendime ferahlık veriyor değilim
    Orasının senin oyun alanın olduğunu biliyorum...
    Teşekkür ederim...
    Yazdıklarım şahsi fikrimdir,yatırım tavsiyesi içermez.Başkalarının fikirlerine göre yatırım yaparsanız zarar edebilirsiniz.

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Alıcaksa ben tekrar halaya katılırım sıkıntı yok, almıyor namıssız
    alması için dowun koyu yeşil olması ilazım.
    veya doların açık pembe.

hee alacaksan yazayım tavana iki lot.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

3. şimdi baktım tavan 152 bin 150
    zirve 152 bin 200
    yani pala, şöyle afilli bir çift tepe yapmak fena mı olurdu. asdas.
    Yatırım tavsiyesi değildir.

bu oyunun bir standart ı yok. değişik değişik yöntemler uygulanabilir derken sanırım varant ile piyasa takip etmek buna bir örnek oldu. çünkü bugüne kadar ne kadar yorum yaptıysam hepsini varant üzerinden değerlendirdim ve etmeye devam edeceğim. akşam yazdığım yorumda benim istediğim direnç geçilemedi long devam eder diyemem derken, eğer bakın endeks alım varantı şuraya takıldı desem kimsenin dikkate almayacağını tahmin ettiğim için çenemi fazla yormayım demiştim.. varant gerçek hepsi yalan. yalaaaan yalan!

Alıntı Originally Posted by EMEKDAR Yazıyı Oku
    Orasının senin oyun alanın olduğunu biliyorum...
    Teşekkür ederim...
    benim varantın köroğlu destanı olduğunun farkındayım selamlar

6. Bu gün işlerim yoğun değildi ve bazı hisseleri derinlikli izledim , alıcı geldikçe aşağıya verdiler, benim gördüğüm bu.
    Ayrıca burada çok ekstre ve para lafı dolanıyor, ondan dolayı alınganlık yapmış olabilirim, kusuruma bakmayın...
     Alıntı Originally Posted by nosfecagri Yazıyı Oku
    Yok estf. Pala diyor al parani git diye demek istedim sizle bir alışverişimiz yok...

SM-N985F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Redmi Note 7 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by Berdog Yazıyı Oku
    takıldı derken! 30150 de şu an !
    bunu demek istedim

8. ıvır zıvır kağıtlar bitti şimdi 30 kağıtlarına giriyorlar birer birer... önce tskb, bu hafta doholle petkim... bakalım sıradaki ne olacak...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

Sayfa 348/996 İlkİlk ... 248298338346347348349350358398448848 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •