Sayfa 4/996 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 25 - 32 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sağlık Bakanı Koca: "(Kovid-19) Aşılama çalışmalarının dört aşamada yürütülmesi planlanmaktadır."

Koca: "İlk aşamada sağlık çalışanları, 65 yaş üstü ile yaşlı, engelli, korumaevlerinde kalanlar ile kalabalık yerlerde yaşayanlar aşılanacaktır."

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Sağlık Bakanı Koca: "(Kovid-19) Aşılama çalışmalarının dört aşamada yürütülmesi planlanmaktadır."

Koca: "İlk aşamada sağlık çalışanları, 65 yaş üstü ile yaşlı, engelli, korumaevlerinde kalanlar ile kalabalık yerlerde yaşayanlar aşılanacaktır."
    şu çin aşısını önce sağlık calisanlarina vurmayaydılar iyiydi !

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,645
     Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    2024 de ne var ki gömüyor muyuz başkanı

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    ayhanı
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Arkadaş bari bu aşı işini reklam için siyasete alet etmeyin.Dünyada ilk olmak değil düzgün yapabilmek önemli.Coronadanda en az etkilenen ülkeydik.Günlük vaka sayısında dünya liderliğine az kaldı.Herkes önlem alıp düşüş trendine girerken biz tam hız devam ediyoruz.

Alıntı Originally Posted by dimitris Yazıyı Oku
    11 Aralık, Avrupa oylaması ve Amerikanya oylaması var .

10 Aralık 'ta da Reis 'in reform açıklamaları var .

Köprüden sonraki son çıkış olabilir.

Spekülasyon müsait tarihler.
    Bence AB’den ciddi bir şey çıkmaz. Bir kaç basit yaptırım gelir.
    Diğer yandan avrupada ciddi kırılmalar yakındır. Kan uyuşmazlığı var. Ortak hedef uyuşmazlığı var. Ekonomiler yapı olarak birbirine uymuyor.
    Amerika Çin karşıtıyken, AB ticari partner, sürekli washingtondan bir şey talep eden yunanistanın pire limanını çinliler işletiyor.
    Amerika çin konusunda ciddiyse avrupalı müttefikleri ile sorun yaşaması muhtemel görünüyor.
    Bizde kanunlardan ziyade yaklaşımlarda reform yapılması gerektiğine inanıyorum. Aynı konuda bu kadar farklı yorumlar olmamalı.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    şu çin aşısını önce sağlık calisanlarina vurmayaydılar iyiydi !
    Bu ülkede en çok saygı duyulan meslek grubu çin aşısı için bir şey demiyorsa sorun yok demektir. Bence güvenle vurulunabilir.
    İlk grupta yaklaşık 10 milyon insan var. Bu durumda aralık ve ocakta bu faz tamamlanmış olur.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

8.  Alıntı Originally Posted by deepblue35 Yazıyı Oku
    Arkadaş bari bu aşı işini reklam için siyasete alet etmeyin.Dünyada ilk olmak değil düzgün yapabilmek önemli.Coronadanda en az etkilenen ülkeydik.Günlük vaka sayısında dünya liderliğine az kaldı.Herkes önlem alıp düşüş trendine girerken biz tam hız devam ediyoruz.
    [IMG][/IMG]

Global rakamlar dediklerinizi doğrulamıyor.

Yukarıda "disiplininin simgesi Almanya" var ve vakalar artmış.

Biz borsacı olarak herşeye objektif bakmak zorundayız yoksa sermayemizi kaybederiz.(En azından ben kendi adıma konuşuyorum)

Bu sitede bütün corona trendleri takip edebiliriz.
    https://www.worldometers.info/corona...untry/germany/

Sayfa 4/996 İlkİlk ... 234561454104504 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •