Sayfa 501/996 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,001 - 4,008 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

ABD Temsilciler Meclisinde yapılan oylamada Başkan Donald Trump'ın "isyana teşvik" ile suçlandığı azil maddesi kabul edildi.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

2.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Kıskanç Alamanlar, böyle şeyler yaparak bizi yakayabileceklerini sanıyorlar.

Beyhude gayret, bir kerem sizin bizim gibim, Dünya lideriniz yok.
    Yahu sn Gaya, dunya lideri deyip durma nazar degdircen. Ufurugu guvvetli dahili islar basganina rusvet verip okutup ufletip catlatirlar alimallah.

3. Cds %2 dix artı rezerv eksi dolar eksi. Garip yalancının mumu yatsıya kadar yanar

4.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Brezilya’nın son açıklamasına göre, Türkiye’nin 50 milyon doz aldığı Sinovac aşısının etkinlik oranı yüzde 50,4.

https://m.haberturk.com/yazarlar/fat...igina-yetmiyor

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yüzde 50 diğer yüzde 50'yi istemiyor, aşının da etkinliği yüzde 50, tamam işte hesap tutuyor.

Alıntı Originally Posted by cumartesi71 Yazıyı Oku
    Yüzde 50 diğer yüzde 50'yi istemiyor, aşının da etkinliği yüzde 50, tamam işte hesap tutuyor.
    Aşıyı zaten biz kafaya takıyoruz. Ülkenin %50 si’nin (parti ayrımı olmaksızın) hastalıkla ilgisi yok. Sokaklarda geziyor. Doğum günü kutluyor. Ev gezmesi yapıyor. Kumarhanede basılıyor. Yaz gelince tatil yapacağı oteli seçiyor. Fatura ödemeye bankaya gidiyor. Yani normal hayat devam ediyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

6. US10Y ye müdahale etmişler, DXY olası senaryo, YTD

7. DXY 87.XXX lerden dönerse, buna uyumlu USDTRY senaryosu da bu görünüyor, bu Bist'in de uçacağı anlamı taşıyor. YTD

Öte yandan DXY de dip yapmışsak, şu an USDTRY'de 1 i (Grafikte kırmızı A diye görünen yer) çok da örtmüş sayılmayız, hala impulse sayılabilir, DXY zaten sert kalkar ilk etapta, o zaman bütün dünya borsaları ile biz de yıkılırız, bu hedefler de (USDTRY'de) 1 ayda görülür.

Beklenti, ABD' nin ve dünyanın krize yine çalım atacağı şeklinde, anlamlandırmak imkansız..

Bütün senaryoları gösteremedim, grafik çorba oluyor, örneğin DXY' nin orta uzun vadede 60 lara doğru yıkılma senaryosu, bu da gayet tutarlı bir senaryo aslında. (Para arzının DXY'deki kısa vadeli etkilerini finans piyasalarında sönümlerken, uzun vadede sonuçlarının mutlaka yansıması şeklinde bir anlamı var.)

Hıdır..budur..

DXY senaryosuna uyumlu detay
    Son düzenleme : Achiles; 14-01-2021 saat: 10:56.

Sayfa 501/996 İlkİlk ... 401451491499500501502503511551601 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •