Sayfa 564/996 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,505 - 4,512 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1. Ppk Metinde yazan uzun sürede 3 ay (:

2 aya stopaj avantajı bitiyor.

Abd tarafından açıklamalar üst üste gelmezse indirirsin bi ara...

2.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    reformmu yapılan tek şey faizle oynamak
    bide bol bol para basmak
    Yabancının tek derdi faiz bloombergte çıkan yabancı ekonomistler enflasyon düşse bile uzun bir süre faizler bu seviyede kalmalı diyor. Şuanda döviz fiyatını belirleyen tek şey bu. Ödemeler dengesi cari açık eksi rezerv batan ekonomi kimsenin umrunda değil. Ver faizi al doları.

Yıkalım garan'ı )..

Çoğunluklan tahmin ettiğimiz gibi fayiz aynı kaldı, yoksa Reyisin yine gözü seğirmeye başlardı.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5. Ayşe teyze içini ferah tut. Bu filmin sonunda her zamanki gibi yine sen kazanacaksın.

Sık dişini...
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

6.  Alıntı Originally Posted by vivatrader Yazıyı Oku
    Teknik analiz Beklentim 7,34 ün altını görmeyeceğimizi ve 7,67 nin üstünü 2-4 ay boyunca aşmayacağını her geçen gün daralan bantta hareket edebileceğimizi söylüyor. Bu arada Haftalık trend göstergesi ADX ise kasım ayından bu yana 64 ten 34 e kadar düştü. ADX bu dönemde 15 li sevilere kadar gerileyebilir.

Özetle Bu süre zarfında ortalamaların iyice birbirine yapışıp fake sinyaller üreteceği ve bollinger bandın iyice daralacağı trendin olmadığı yatay bir piyasa bekliyorum

****Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Yatırım tavsiyesi değildir.******
    Teknik Analiz bazlı görüşümü aynen koruyorum bugün en düşük gördüğümüz seviye 7,3498

****Yazdıklarım kişisel görüşlerimdir. Yatırım tavsiyesi değildir.******
    “First of all, never play macho man with the market. Second, never overtrade.” – Paul Tudor Jones

7. Başkan bile ( Ayhan bey den bahsediyorum, sonra devlet başkanı diye hoplamayınız ) ) dolarını, altınını satmadıysa gerisi boştur. Oyalama- yuvarlama, korkutma işleri çok sürmez. Ne zaman '' ah işte bu kez oldu, başardık '' deseler döviz zıplıyor. Benim bu kez şansıma bayağı aşağıdan alabileceğimi düşünüyorum. Yatırım tavsiyesi değildir.

8. İlk sinyal buradan gelmeli..YTD

Sayfa 564/996 İlkİlk ... 64464514554562563564565566574614664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •