Sayfa 598/996 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608648698 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,777 - 4,784 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Ha geçen ayki gibi yüzde 5 faizli eurobond yerine yüzde 7 faizli eurobond çıkarırız öderiz de nereye kadar öderiz,sonunda adamlar dükkanın anahtarlarını verin yeter artık bu kadar borç derlerse ne yapacağız.

2. aşı işinde tek doz şimdilik umut verici değil gibi
    aksine tek dozda kalınırsa virüsün mutasyonunun hızlanacağı iddia ediliyor

https://www.theguardian.com/world/20...-than-we-hoped

3. Usdtr yi zararına satarsak bir sonraki karlardan mahsup edebiliyormuyuz acaba bunu deneyen gözlemleyen var mıdır acaba

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Aşıların parasını vermişmişiz, ben inandım sizlerde inanmışsınızdır umarım, hele ki 50 Milyon doz geleceğine kesinliklen kani oldum
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

5.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Aşıların parasını vermişmişiz, ben inandım sizlerde inanmışsınızdır umarım, hele ki 50 Milyon doz geleceğine kesinliklen kani oldum
    aşıyı getiren devlet değil ki arada bir tüzel kuruluş var
    aşıların bir kısmını özel sağlık kurumlarına da satacaklar

6.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Usdtr yi zararına satarsak bir sonraki karlardan mahsup edebiliyormuyuz acaba bunu deneyen gözlemleyen var mıdır acaba

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Yok öyle bi şey gld tr için diyosanız

7.  Alıntı Originally Posted by fan Yazıyı Oku
    Tüm kodaman sanayi örgütleri vb sözüm size;Yuh artık,ulan fiyatları arttıran,milletin boğazındaki lokmaya dahi göz diken sizler birde utanmadan fiyat istikrarı diye ortaya çıkmışsınız,temmuz 2020 de 42 tl den 5 litre ay çiçek yağı aldım,26 ocak 2021 aynı yağ 65 tl al sana fiyat istikrarı,utanmaz arlanmazlar...

Bana kimse maliyetler arttı falan demesin,İstanbul fırıncılar odası başkanı olan sıfatsızın açıklaması orada duruyor?Ekrem Başkan arabalarla 1 tl den ekmek satmayı sürdürürse bizde karşısına 2 araba çeker aynı fiyattan satarız''
    Bunlar değil mi kar edemiyoruz diye ağlanıp 1.5 tl lik ekmeği 2 tl yapan...?

tobb geçen yeter bu kadar faiz acıttı derken bugün fiyat istikrarı diyor. fiyat istikrarı demek enflasyonu düşürmek demektir. enflasyonu düşürmek demek talei kısmak demektir. talebi kısmak demek yüksek faiz demektir.
    o zaman bu tobb geçen hafta neden faiz acıttı diye anırıyordu
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 598/996 İlkİlk ... 98498548588596597598599600608648698 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •