Sayfa 617/996 İlkİlk ... 117517567607615616617618619627667717 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,929 - 4,936 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Sağlık Bakanı Koca: "(Kovid-19) Alınan tedbirlerle vaka sayısında yüzde 80'e varan hızlı bir düşüş sağlandı."

Sağlık Bakanı Koca: "Yarın sabahtan itibaren 75 yaş üzerindeki vatandaşlarımızı sağlık kuruluşlarında aşılamaya başlayacağız."

Bakan Koca: "Dünyada artan risk durumu göz önüne alındığında tedbirlere sıkı sıkıya uymaya devam etmemiz gerektiği ortadadır."

Koca: "Tedbirlerdeki kontrolsüz gevşemeler bir sonrakini daha zor atlatabileceğimiz dalgalanmalara yol açabilir. Tedbir, temkini elden bırakmamalıyız"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

ABD Merkez Bankası (Fed), faiz kararını açıkladı. Politika faizini değiştirmeyerek yüzde 0 - 0.25 aralığında sabit bıraktı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

3.  Alıntı Originally Posted by Achiles Yazıyı Oku
    Tüpraş sanki genişleyen diyagonale dönüyor, flat bu kadar kısa kalmaz. Ya da daha yeni başlayacağı bir diyagonalin 2 nci dalgasını yapıyor. Bence endeksin kaderini bu belirleyecek..diğer oyuncular oyunlarını oynadı bitirdi zaten..son şişman kadın bu olmalı..ne yani sırf bunu yerin dibine sokmak için mi kaldırdılar yani...YTD
    herkes aynı düşüncede. süründürmeden götürmezler. 9 ay doğurturlar/sürer.

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Hahhh... Tünelin ucunda şavk göründü, gerekse babam yaşı itibarı ile, genel nüfusta % 0.5'şi bile temsil etmez.

Bu işler biraz da aile hekiminize bağlı gibi. Benim babam da 91 yaşında Sağlık bakanının aşılandığı günün ertesi günü telefonla arayarak ; babamın aşılanmak isteyip istemediğini sordu. Biz aşı istemediğimizi söyledik. Eğer istiyorsanız yarın uygun olduğunuz saatte gelip aşıyı yapalım dediler. Aile hekimimiz tam kafadar ... Babayı uyutmak için yeşil reçete bile yazdırabiliyoruz. İzmir de aile hekimi yeşil reçete yazmıyordu.

5. Fed,Powell; maske ve mesafeye dikkat edelim ..

Şaka değil, biraz önce ettiği laf 🙂

Bugün Piyasalar yellen teyze'ye hoşgeldin diyor...resmi ataması bugündü..

Teşvik paketi gelene kadar türbulans yüksek olacak gibi duruyor..
    ytd..

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Hahhh... Tünelin ucunda şavk göründü, gerekse babam yaşı itibarı ile, genel nüfusta % 0.5'şi bile temsil etmez.
    Annemede bugün aşı çıkmış aile hekiminizden randevu alın diyor. Ama trreddütteyim. Bir hafta anneme aşı yaptırmayacağım biraz saha otursun sonuçlar iyi kötü ortaya çıksın sonra bakacağım.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Fed/Powell: Faizleri sıfırda tuttuk ve varlık alımları cari seviyede devam ettirme kararı aldık

Fed/Powell: Ekonominin izleyeceği patika büyük ölçüde virüsün, pandeminin gelişimine bağlı olacak

Powell: Fed politikası ve yönlendirmesi ekonomiye güçlü destek sağlayacak

Powell: Ekonomik aktivite hala pandemi öncesi seviyelerin altında ve önümüzdeki dönem için belirsizlik hala yüksek

Powell: Sağlanan ilerlemeye rağmen istihdam piyasasında zayıflık sürüyor, hala milyonlarca Amerikalı işsiz

Powell: Yılın ilerleyen dönemlerinde ekonomik aktivitede ilerleme sağlanmasını bekliyoruz, virüsün gelişimi, aşılama bunda belirleyici olacak

Powell: Gelişmeler yılın ilerleyen dönemleri için görünümde iyileşmeye işaret ediyor

Powell: Mali politikanın desteği salgının verdiği hasarı sınırlayacak

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Annemede bugün aşı çıkmış aile hekiminizden randevu alın diyor. Ama trreddütteyim. Bir hafta anneme aşı yaptırmayacağım biraz saha otursun sonuçlar iyi kötü ortaya çıksın sonra bakacağım.
    Annem 82, babam 86 yaşında.
    Yaşadıkları ilçe 130.000 nüfus.
    Arayan, soran yok.
    E- Devlet te bildirim yok, aile hekiminde bilgi yok.

Çıksa aşı, tereddüt etmeyin derim Çin aşısı için.

Sayfa 617/996 İlkİlk ... 117517567607615616617618619627667717 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •