Sayfa 618/996 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,937 - 4,944 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

Powell: Maksimum istihdam ve fiyat istikrarı hedefleri yakalanana kadar destekleyici para politikasını devam ettireceğiz

Powell: Ekonominin belirlenmiş hedeflere ulaşmasının önünde uzun bir yol var

Powell: Hedeflere doğru önemli ilerleme sağlanmasının başarılması zaman alacak

Powell: Ekonomiyi desteklemek, toparlanmayı sağlamak için gerekli olacak her türlü adımı atmaya hazır olmayı sürdürüyoruz

Powell: Finansal şartları ciddi şekilde gözlemliyoruz

Powell: Ekonomik çöküşte çok yüksek ve sürdürülen bir mali destek gördük

Powell: Bu çöküşte gördüğümüz mali destek güçlü ve sürdürülebilirdi

Powell: Önümüzdeki patika hala çok belirsiz, bu ortamda mali politika kesinlikle önemli

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Powell: Tam toparlanma için önümüzde uzun bir yol var

Powell: Ekonominin desteklenmesi için ne kadar harcanacağı ve bunun hangi yollarla yapılacağı Kongre'nin karar vereceği bir konu

Powell: Kriz nedeniyle en az 9 milyon insan işini kaybetmiş durumda, maksimum istihdamdan en az 9 milyon kişi uzaktayız

Powell: İşsizlik oranı yüzde 10'a yakın, para politikasının destekleyici olmaya devam etmesi çok uygun

Powell: Varlık fiyatlarında son aylardaki hareketlerin arkasındaki etken para politikası değil, mali politika ve aşılamaya yönelik beklentilerdi

Powell: Varlık fiyatları ile para politikası arasında insanların düşündüğü kadar yakın bir ilişki yok

Powell: Son aylarda varlık fiyatlarını aşılama ve mali politika konusunda beklentiler yönlendirdi

Powell: Düşük faiz oranları ve varlık fiyatları arasında bağlantı insanların düşündüğü kadar sıkı değil

Powell: Finansal istikrar sorunlarına karşı makro ihtiyatı politikaları kullanmaya devam edeceğiz

Powell: Finansal istikrar sorunları ile başa çıkmak için para politikasına değil, makroihtiyati politikalara bel bağlayacağız

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Powell: Fed biraz sabırlı olacak, küçük ve geçici enflasyon yükselişlerine tepki vermeyecek

Powell: Enflasyon ortalamada bir çeyrek yüz yıldır yüzde 2'nin altında seyrediyor

Powell: Enflasyonun bir süre için yüzde 2 hedefinin üzerinde seyretmesini istiyoruz, ancak bu konu için belirlediğimiz bir formül yok, tartışmaya devam ediyoruz

Powell: Eğer bir ihtiyaç ortaya çıktığını görürsek, yüksek enflasyon ile başa çıkacak araçlarımız var, ancak ihtiyaç olmasını beklemiyorum

Powell: Sürü bağışıklığına ulaşılması uzun bir süre alacak, salgın hala kayda değer aşağı yönlü riskler yaratıyor

Powell: Ekonomide şu anda aşılamadan daha önemli bir şey yok, pandemiyi geride bırakmamız gerekli

Powell:
    -Ekonomi için insanların aşılanmalarında daha önemli hiçbir şey yok, salgın ile mücadeleyi henüz kazanmadık
    -Para politikası duruşumuzun uygun olmaya devam ettiğini düşünüyoruz

Powell:
    -Politika duruşumuz şu anda doğru
    -Uyguladığımız politikalarımız çalışıyor
    -Eğer uygun olduğunu düşünürsek yapabileceğimiz daha fazla şey var

Powell:
    -Yapabileceğimiz şeyler var, ancak şu anda doğru noktada olduğumuzu düşünüyoruz
    Varlık alımlarını azaltmayı konuşmak için çok erken

Powell: Varlık alımlarının azaltılması noktasına geldiğimizde öncesinden iyi bir şekilde iletişim kurmuş olacağız

Powell: Bu konuda çok şeffaf olacağız, ancak bunları konuşmak için şu anda çok erken

Powell: Hala yapmamız gereken çok iş var, cari politikalardan çıkışa odaklanmak için çok erken

Powell: Odak noktamız ekonomiye ihtiyaç duyduğu desteği vermek olmalı

Powell: Enflasyonu aşağıda tutan global güçler hala etkili

Powell: Yüksek enflasyon olasılığından daha çok ABD ekonomisinde tam bir toparlanmanın gerisinde kalmaktan endişe ediyorum

Powell: Biraz daha yüksek enflasyon görmeyi memnuniyetle karşılarız, problem yaratacak bir enflasyon çok uzakta görünüyor

Powell: Eğer acil şartlar ortaya çıkar ise, acil kredi araçlarımız kullanılmaya hazır olmaya devam edecek

Powell:
    -FOMC açıklamasından orta vadeli riskler ifadesini çıkardık, çünkü yakın vadeli riskler görüyoruz
    -Sağlık krizinin riskleri kısa vadeli

Powell:
    -Yılın ikinci yarısında daha güçlü ekonomi beklentilerini destekleyen iyi kanıtlar var
    -Yılın ikinci yarısında daha güçlü ekonomi temel senaryo, ancak hala aşağı yönlü riskler var

Powell: FOMC açıklamasında görünüm konusunda yapılan değişiklikler daha pozitif görünümü yansıtıyor

Powell: Konut sektöründe çok güçlü bir toparlanma oldu

Powell: Ekonomide korktuğumuz kadar büyük bir yara görmedik

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Annemede bugün aşı çıkmış aile hekiminizden randevu alın diyor. Ama trreddütteyim. Bir hafta anneme aşı yaptırmayacağım biraz saha otursun sonuçlar iyi kötü ortaya çıksın sonra bakacağım.
    Tereddütü bırak başkanım, örneğin nereden alınacağının haberini ilk sen verdin.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by alyel Yazıyı Oku
    Annem 82, babam 86 yaşında.
    Yaşadıkları ilçe 130.000 nüfus.
    Arayan, soran yok.
    E- Devlet te bildirim yok, aile hekiminde bilgi yok.

Çıksa aşı, tereddüt etmeyin derim Çin aşısı için.
    Direk mhrs sistemi üzerinden aile hekimi veya hastahaneden randevu alabilirsiniz. Ben babam için aldım yarın inşallah götüreceğim. Annemin tereddütleri var onu ikna etmek zaman alacak.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Sayfa 618/996 İlkİlk ... 118518568608616617618619620628668718 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •