Sayfa 20/996 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 153 - 160 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Dolar 777,galiba zatın üstüne fazla gittik ve piyasaya dolar sürdü galiba
    Ya benim dolar alan verenle işim yok iki trol yapalım dedik olay nerelere geldi neyse sağlık olsun herkes kazansın kimse kaybetmesin

Dolar fon sayısı artışı %60 oldu. %10 luk bir alım için nakit TL kaldı sadece.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    deniz hocamdan alıntıdır
    Anlaşılan o ki dolar satma çılgınlığı son sürat devam ediyor. 4 milyar dolar kalmış satabilecekleri, gelen 2 küsur milyar dolara rağmen. Sonrasında altın satmaktan veya yeniden borçlannmaktan başka yapılabilecek bir şey kalmıyor.
    Ne demişti damat, Allah sonumuzu hayreyleye.

4. 10. topic, arkadaş bir rahat bırakın trollemeyin şu başlığı.. ne güzel memleket şu bu herşeyden fikrimiz oluyor işte.. of.

Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    Anlaşılan o ki dolar satma çılgınlığı son sürat devam ediyor. 4 milyar dolar kalmış satabilecekleri, gelen 2 küsur milyar dolara rağmen. Sonrasında altın satmaktan veya yeniden borçlannmaktan başka yapılabilecek bir şey kalmıyor.
    Ne demişti damat, Allah sonumuzu hayreyleye.

ben tam olarak ne yapmak istediklerini anlamıyorum elde döviz kalmayınca sıra altına mı gelecek oda bitti mi ne yapacağız dışarıdan borçlanmak için çok yüksek faiz vermek zorunda kalacaklar yada içeriden döviz karşılığı yüksek faizle milletin dth lerini bozdurmaya çalışacaklar.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Alıntı Originally Posted by ayyan Yazıyı Oku
    10. topic, arkadaş bir rahat bırakın trollemeyin şu başlığı.. ne güzel memleket şu bu herşeyden fikrimiz oluyor işte.. of.
    adamı red listeme alıp muhatap olmama kararı aldım yoksa baya bii sövüp cezayı göze aldım ama boş adam topiktetede boş anlamsız mesaj sayısını arttırıyor.
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ben tam olarak ne yapmak istediklerini anlamıyorum elde döviz kalmayınca sıra altına mı gelecek oda bitti mi ne yapacağız dışarıdan borçlanmak için çok yüksek faiz vermek zorunda kalacaklar yada içeriden döviz karşılığı yüksek faizle milletin dth lerini bozdurmaya çalışacaklar.
    babacan demişti galiba.. sattıklarını kim alıyor? gerçekten yabancı mı? bıyıklı yabancı tabiriyle birileri alıp yurtdışına mı çıkarıyor? sonrasında biz gidersek siz bitersine gelecek herhalde iş..

Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Dolar 777,galiba zatın üstüne fazla gittik ve piyasaya dolar sürdü galiba
    gram altın sabah %1 in üzerind eartı idi onsta baya artı idi akşam üstü hem ons hem doalr inince neredeyse %2,5 aşağı geldi en yükseğinden dünde buna benzer tuhaf hareketler vardı

Sayfa 20/996 İlkİlk ... 1018192021223070120520 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •