Sayfa 18/996 İlkİlk ... 816171819202868118518 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 137 - 144 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Hemen TÜİK'ke bir el atmak lazım,nasıl olur 1 olan enflasyon 2.30 gelir,Hemen faizi düşürmek lazım etki ettiği için..Aynen limon ve Muz düşmüş fiat olarak,demekki onlarda olmasaymış vay halimize
    Sayın Refaba, yine düşük göstermişler. Enflasyon Araştırma grubu 3.43 açıkladı.

2.  Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Hocam Ayhan şahıslı adam sabahtan beri küfür ediyor bir ceza verdiniz mi ben dolar düştü dediğimde uyarı yapıyorsunuz ?
    Bak simdi ben Bilal'e anlatir gibi anlatayim.

Bu sitede iki cok kiymetli adam vardir.

Biri Baskan, digeri Reha Mudur.

Her ikiside, bu ulkede zor bulacagin mertlikte delikanli adamlardir.

Eger hayatta bu adamlari tanimis olsaydin, sen de bunu teyit ederdin.

O nedenle senin gibi tiplerin, normalde randevu dahi alamayacagi adamlar bunlar.

G.t'lerle hic muhatap olmazlar..

3. Medwig bunu bilir, bunlari iyi tanir.

Onlar gerekmedikce kufur etmezler.

Ancak sana, ortami germe, senin amacini biliyorum.

G.t'lugun alemi yok.

diyor..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,321
     Alıntı Originally Posted by Denizdenizli61 Yazıyı Oku
    Sayın Refaba, yine düşük göstermişler. Enflasyon Araştırma grubu 3.43 açıkladı.
    Aynen örneğin kalemin içinde yağ yok,üstelik yıllık %50 artmış,bana göre yıllık %20,aylığıda siz hesaplayın

Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Hocam Ayhan şahıslı adam sabahtan beri küfür ediyor bir ceza verdiniz mi ben dolar düştü dediğimde uyarı yapıyorsunuz ?
    Dolar düştü demiyorsunuz çocuk değiliz ne yapmaya çalıştığınızı görebiliyoruz .. Dolarla ilgili fikrinizi söylemeniz anlaşılır ama siz tartışma yaratacak sözler söyleyip sonra bana laf ediyorlar demeniz olmuyor .. Burada dolara yatırım yapanlar var siz doları istemiyor olabilirsiniz ama yatırım yapanlar var sürekli bu başlıkta ortamı germeye gerek yok .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,321
    Dolar 7.80'e yaklaştıkça alımlar hızlanıyor,elde avuçta zaten dolar yok,içeri giren ise karşılıklı giriyor,götürüsü ise sayıştay ele geçirildiği için bilinmiyor,az söylensen üzerine mafyayı salıyorlar,ha sahi bu mafya bozuntularına hökömetten niye hala ses yok,zamanında ünlü Ankara kabadayısı ile tanışıklığım vardı iç,işlerindeyken,hangi kabadayı olduğunu bilirsiniz,bu çatlı,falan MHP uzantılarını Giresun yurdundan bilirim,merkez üstü Ankara Libya caddesiydi,elimizde listeleri vardı,neyse fazla kurcalamayayım o bize kalsın,zaten o K.Maraş olayını hiç unutmuş değilim

7.  Alıntı Originally Posted by refaba Yazıyı Oku
    Dolar 7.80'e yaklaştıkça alımlar hızlanıyor,elde avuçta zaten dolar yok,içeri giren ise karşılıklı giriyor,götürüsü ise sayıştay ele geçirildiği için bilinmiyor,az söylensen üzerine mafyayı salıyorlar,ha sahi bu mafya bozuntularına hökömetten niye hala ses yok,zamanında ünlü Ankara kabadayısı ile tanışıklığım vardı iç,işlerindeyken,hangi kabadayı olduğunu bilirsiniz,bu çatlı,falan MHP uzantılarını Giresun yurdundan bilirim,merkez üstü Ankara Libya caddesiydi,elimizde listeleri vardı,neyse fazla kurcalamayayım o bize kalsın,zaten o K.Maraş olayını hiç unutmuş değilim
    Bir ara Mavi Kitap'tan soz ederken, ben isigi almistim Hocam..

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    11 BOYUT
    Gönderi
    15,321
     Alıntı Originally Posted by mrfatih Yazıyı Oku
    Çok pis vuruyor doların kafasına zalımın kızı
    Kardeşim senin yerin burası değil yanlış topiğe gelmişsin,düşüş olan topiğe git.

Sayfa 18/996 İlkİlk ... 816171819202868118518 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •