Sayfa 574/996 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584624674 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 4,585 - 4,592 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1. Fırıncılara pastanecilere ambalaj üreticisi olarak benden daha iyi bilemezsiniz durumu..
    Adamlar onlarca yıldır her sene 1 ev araba almaya alışık.. sıfır vergi. Gidin bakın günde 10 bin tl cirosu olan adam kaç liralık fiş kesmiş.. bugüne dek onlarca fırıncı fatura istemediğinden mal vermeyi bıraktım.
    Ekmeğin bugün maliyeti 1 tl nin altında.
    İmamoğlu durumuna gelince bu ekmek olayından dolayı bi kaşık suda boğmak istiyolar piyasada. Fırıncılar çok sinirli.

2. Rezerv swap hariç -58 milyar dolar. Mantık aynı bu geldiğinden beri 4 de bu satmış hani 20 milyar dolar giren para da havaya uçmuş. Yada yastık altına gitti.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,925
    AKP Merkez Karar Yönetim Kurulu Üyesi Orhan Miroğlu, ABD’nin yeni başkanı John Biden’le ilgili “ABD’ye göç etmiş bir Kürt aileden geldiği ve aslen Bıruki aşiretinden olduğu†iddiasını ortaya attı. Miroğlu’nun paylaşımı alay konusu oldu.

https://tele1.com.tr/akpli-ismin-joe...u-oldu-312567/
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

4.  Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    Fırıncılara pastanecilere ambalaj üreticisi olarak benden daha iyi bilemezsiniz durumu..
    Adamlar onlarca yıldır her sene 1 ev araba almaya alışık.. sıfır vergi. Gidin bakın günde 10 bin tl cirosu olan adam kaç liralık fiş kesmiş.. bugüne dek onlarca fırıncı fatura istemediğinden mal vermeyi bıraktım.
    Ekmeğin bugün maliyeti 1 tl nin altında.
    İmamoğlu durumuna gelince bu ekmek olayından dolayı bi kaşık suda boğmak istiyolar piyasada. Fırıncılar çok sinirli.
    Sayın Sugosu o zaman sormak lazım;vergi dairesi ne için kurulmuştur,amacı sadece vergisini düzenli ödeyenlerden aldığını hazineye devir etmek midir yoksa vergi kaçıran,ödemeyen,bununla övünen ahlaksız ,yüzsüz kişi ve kurumlardan bu devletin ve milletin hakkını söke söke almak mıdır....

5.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Sayın Sugosu o zaman sormak lazım;vergi dairesi ne için kurulmuştur,amacı sadece vergisini düzenli ödeyenlerden aldığını hazineye devir etmek midir yoksa vergi kaçıran,ödemeyen,bununla övünen ahlaksız ,yüzsüz kişi ve kurumlardan bu devletin ve milletin hakkını söke söke almak mıdır....
    sorun vergi dairesinde değil ki, politikacıda..

siyasi etik yasası çıkarırsak teşkilatlara yönetici bulamayız denilen bir ülkede yaşıyorsunuz
    siz vergi kaçırmadan bahsediyorsunuz, yöneten açıkça partilisinin yolsuzluk yapamayacağından şikayetçi..!!

6. bugünkü yükselişin sebebi nedir yıkılmadım ayaktayım imajı mı vermek istedi bu ne dalgalılıktır arkadaş

7. Gazete pencerede bir haber yapılmış. Ülkücüler Ankara da bahçeli ye aşı yapan hemşireyi sopayla dövmüş. Başbuğ'un canını acıtanın canını acıtırız diye İçinde yaşamasak baya matrak ülke burası

Erdoğan: "Yüksek faize kesinlikle karşıyım"

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 574/996 İlkİlk ... 74474524564572573574575576584624674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •