Sayfa 165/996 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265665 ... SonSon
Arama sonucu : 7962 madde; 1,313 - 1,320 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz X

1. Takip edene dolar analizi

Dolarda ki düşüş trendi devam ediyor..

İlk düşüş desteği 7.20

En kuvvetli düşüş desteği 6.80 tl

2. Temel ile Tursun, findikta calisirken, Temel'i penisinden yilan sokmus.

Uy Tursun, bi ara bizim tokturu, sor, ne edecegik.

Dursun doktoru aramis, o da anlatmis,

o sokulan yeri, emip emip tukureceksin.

O arada Temel, ne diyi..!

Gebersin deyyus diyi..

3. Şu an 7.70 in altında herkes sahit

Var mısın 7.50 altına ben bir daha burada asla yazmiyacagim sende 7.90 üstüne bir daha buraya yazmiyacaksin var mısin yazdığını adam akıllı delikanlı gibi sonuna kadar savunmaya?
    Hayatta yanasmaz ha izleyin şimdiden söylüyorum
    Ha birde "takip edene dolar analizi demiş" kendi bile inanmıyor oraya inecegine birde analiz yapıp millete akıl veriyor. Gel kendi yazdığına inanıyorsan gel hodri meydan gel hadi gel var mısın delikanlı gibi yazdığını arkasında dur.
    Ya dolar yüzde 1 düşünce nasıl gaza geliyor hemen gelip yazıyorlar.. la bı dolar endexine bak ondan düşüyor bizim ülke yine aynı terane olacak 2-3 güne

Alıntı Originally Posted by temelreisim Yazıyı Oku
    Takip edene dolar analizi

Dolarda ki düşüş trendi devam ediyor..

İlk düşüş desteği 7.20

En kuvvetli düşüş desteği 6.80 tl
    TUM O SANa ait olanlar aslında bana da ait
    Son düzenleme : komutan logar; 17-12-2020 saat: 19:39.

Koca: Bugün tespit edilen 4.209 hastamız var. Ağır hasta sayımız uzun bir aradan sonra düştü. Aktif hasta sayısı da azalmaya devam ediyor. Tedbir ve kısıtlamalar netice vermeye başladı. Bunu sürekli hale getirecek olan bizleriz

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Koca: Bugün tespit edilen 4.209 hastamız var. Ağır hasta sayımız uzun bir aradan sonra düştü. Aktif hasta sayısı da azalmaya devam ediyor. Tedbir ve kısıtlamalar netice vermeye başladı. Bunu sürekli hale getirecek olan bizleriz

Bu sözden biz kısıtlamaları daha erken devreye alsaydık. Ağır hasta sayımız daha önce düşer miydi ? sorusu çıkıyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

7.6931 -0.1020 -1.31%

acayip tehlikeli bi yerde hem 69 var hem 31 yetmezmiş gibi düşüşde yüzdelik olarak 1,31 orada da 31 var kırarsa buraları sırada 7.3169 var
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

7.  Alıntı Originally Posted by komutan logar Yazıyı Oku
    Şu an 7.70 in altında herkes sahit

Var mısın 7.50 altına ben bir daha burada asla yazmiyacagim sende 7.90 üstüne bir daha buraya yazmiyacaksin var mısin yazdığını adam akıllı delikanlı gibi sonuna kadar savunmaya?
    Hayatta yanasmaz ha izleyin şimdiden söylüyorum
    Ha birde "takip edene dolar analizi demiş" kendi bile inanmıyor oraya inecegine birde analiz yapıp millete akıl veriyor. Gel kendi yazdığına inanıyorsan gel hodri meydan gel hadi gel var mısın delikanlı gibi yazdığını arkasında dur.
    Ya dolar yüzde 1 düşünce nasıl gaza geliyor hemen gelip yazıyorlar.. la bı dolar endexine bak ondan düşüyor bizim ülke yine aynı terane olacak 2-3 güne

TUM O SANa ait olanlar aslında bana da ait
    Ilk dolar 2'ye çıktığı zaman eski forumda yükselişi küçümseyen yandaşlar vardı ... sonrası malum ... eğer kaldıraclı veya kredili işlem yapıyorsanız kapınıza içra gelmesi kaçınılmaz... bu piyasalarda herşey mümkün bu kadar sabit fikirli olmak tamamen zarara yol açar, acı tecrübelerimle öğrendim... yarın olağanüstü bir olay oldu Türkiye yönetimi değişti, bir kaç gün içinde 6'ya ineriz..

Sayfa 165/996 İlkİlk ... 65115155163164165166167175215265665 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •