Sayfa 76/384 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon
Arama sonucu : 3067 madde; 601 - 608 arası.

Konu: Dolarda Düşüş Kaçınılmaz

1.  Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku

5,71 kritik destek, altında büyük boşluk var.. Düşerse kimse USD ı o dipsiz kuyudan çıkaramaz.. Düşüş ise momentum ile hızlanır ise soluğu nerede alır bilemem?

O sebeble p.tesi sabah %51 Borsa ve bankalar Rally e devam USD düşüşe devam diyorum...

%51-%49

:
    Tebrikler selka

2.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    Fitch in analistlerinden biri Dolar küresel rezerv para statüsünü kaybedebilir. demiş
    dollar neden sert düştü diye kafalarda soru işareti oluşuyor, bunu aydinlatmak için bknz. 20 gün önce dollarin düşebileceği haberi gelmişti zaten fitch analistinden.
    hadi ya olurmu öyle seyler denmisti o zamanlar ama adamlar uluslararası global piyasalarda işlem yapan analistler bunlar, belki her dedikleri tutmayabilir ama yinede savunmasiz kalmamak için kulakardi yapmamak lazım. . .

bu vesileyle sn.selka ya tekrar tebrikler.

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

3.  Alıntı Originally Posted by 111222333 Yazıyı Oku
    Tebrikler selka

Teşekkürler, fikirler karşılıklı... Saygı çerçevesinde TROLL lük yapmadan.. Amaç hedef para kazanmak.. Siyaset değil...

4.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    dollar neden sert düştü diye kafalarda soru işareti oluşuyor, bunu aydinlatmak için bknz. 20 gün önce dollarin düşebileceği haberi gelmişti zaten fitch analistinden.
    hadi ya olurmu öyle seyler denmisti o zamanlar ama adamlar uluslararası global piyasalarda işlem yapan analistler bunlar, belki her dedikleri tutmayabilir ama yinede savunmasiz kalmamak için kulakardi yapmamak lazım. . .

bu vesileyle sn.selka ya tekrar tebrikler.
    Sn.Bozkurt teşekkürler... Her zaman dedim heryerde dedim. Youtube kanalımda dahi tarihlere dikkat ederseniz orada da dedim. Amacım kimseyi kırmak değildir.. Amacım yabancıya 1 TL mizi bile vermemektir..

Son kademe VAKBN hisselerimi 4,60 TL den verdim.... Yukarı gider mi? Gidebilir.. O da bekleyenlerin olsun....

Şimdi Usul usul USD a bakıyorum... 5,59-5,60 TL yi yakalarsam ilk kademe USD alımımı yaparım...

Lakin USD da hala dip 5,18 TL dir... Gelmez filan demeyin ne olur? Bu piyasalarda neler gördüğümü yazsam bu forum sayfaları yetmez...

USD ı 4,75 TL ye dahi getirirler, ve sizleri koyun gibi de meletirler....

Lakin ekonomiden ziyada uluslararası konjuktür ilk kademe USD alım yeri için 5,59-5,60 bandı yeridir... Kendinizi ise bu siyasi ortamda 5,18 TL dip olacak şekilde %100 USD pozisyonu olarak kademelendiriniz...

Ama bu USD 5,18 olacak demek değildir... Lafı gerisinden berisinden kimse anlamasın.. 5,60 TL den ilk kademe USD alırım ama 6,50 TL den bu sene satarım...

Öyle 200,000-300,000 izlenmiş Dr. ünvanlı ekonomistlere inanıp USD bu sene 12 TL olacak diye videolar ile de beyninizi teslim etmeyin.

5. cok doğru özetledin yine selka
    bu arada dedigin hedefe geldi 5.58-5.59 seviyesi

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

6.  Alıntı Originally Posted by *Bozkurt Yazıyı Oku
    cok doğru özetledin yine selka
    bu arada dedigin hedefe geldi 5.58-5.59 seviyesi
    İlk kademe usd alimimi yaptik. 10 kademede %100 usd a gecerim. Muteakip aldikça paylașirim.

G3221 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

7. Bu ișin ōzeti șudur Arkadașlar.. Türk ky cisin malı zirvede almayı seviyor. Konutta zirvede iken, borsada zirvede iken, usd da zirve de iken. Alıșmıș bir kere zirvede yapmayı. Sonuçta ağlıyor sızliyor ama nafile.

G3221 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8.  Alıntı Originally Posted by selka Yazıyı Oku
    Bu işin özeti şudur Arkadaşlar.. Türk ky cisin malı zirvede almayı seviyor. Konutta zirvede iken, borsada zirvede iken, usd da zirve de iken. Alışmış bir kere zirvede yapmayı. Sonuçta ağlıyor sızliyor ama nafile.
    Eee atasözümüz bile var; "Ucuzdur vardır bir illeti, pahalıdır vardır bir hikmeti"

Sayfa 76/384 İlkİlk ... 2666747576777886126176 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •