Sayfa 24/124 İlkİlk ... 1422232425263474 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 185 - 192 arası.

Konu: ARZUM - Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. Tic. A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by seberhan1907 Yazıyı Oku
    Arkadaşlar merhaba, bol kazançlar herkese.
    Fiyat aralığı ile talep toplama olayını tam çözemedim. 15,50 TL - 17,00 arasında mesela 15.50den bütün bakiyemi talep olarak girsem, nihai tutar 16,50 vs olsa benim talep ettiğim değerin üzerinde olduğu için hisse alamaz mıyım? Nasıl bir strateji izlemek lazım bunun için. Girebileceğim miktar kısıtlı olduğu için maksimum verimi almak istiyorum
    Merhabalar eşleşme eğer 17 olursa (kuvvetle muhtemel) altında girdiğiniz emir için hisse alamazsınız.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Dünyanın merkezi İstanbul
    Gönderi
    1,715
     Alıntı Originally Posted by kerrake Yazıyı Oku
    Ziraat, Halk, Ak Yatırm gibi büyük kurumlar Kervan Gıda arzında hisse senedini teminat kabul ederken Arzum arzında kabul etmemeleri ne anlama geliyor? Bilgisi, yorumu olan var mı?
    Arza güven duymamaları ve yatırımcılarının fazla zarar görmelerini istemiyor olabilirler.

3.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Arza güven duymamaları ve yatırımcılarının fazla zarar görmelerini istemiyor olabilirler.
    Sn cennetyolu sizi anlıyorum, kafanızda bu halka arzla ilgili soru işaretleri var ve olumsuz olduğunuz için halka arza katılmayı düşünmüyorsunuz. Tamam anladık da halka arzına katılmayı düşünmediğiniz şirketin forumunda bu kadar yorum yapmak sürekli olumsuzluk pompalamak niye.

Şimdi sizin yazılarınızdan etkilenip vazgeçen olur ve şirket %20-30 prpm yaparsa bu kişilerin ahını almış olmazmısınız.

Ben sizin gibi düşünsem bir kez fikrimi söyler geçerim bir daha da uğramam bu foruma.

4. Bugün ile yarın başvurmak arasında fark yok sanırım, benim nakit yarın boşa çıkıyor, aşırı talep nedeniyle kapattık demesinler bugün.

5. Bu kadar üstüste başarılı ve en az bir hafta tavan giden arzlardan sonra bunun başarısız olması bu trendi bitirir, diğer halka arzlara olacak talebide bitirir, buna izin verirlermi sizce. Hem kim bizim borsada finansal tablolara göre yatırım yapıyorki, nerde batık şirket var tavan tavan giderken süper bilançosu olanlar düşüyor. Olumsuz yorum yapanlar algı ile daha çok lot alabileceklerinide düşünüyor olabilir, kimse kimsenin vebalini almasın bence.

6.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Bugün ile yarın başvurmak arasında fark yok sanırım, benim nakit yarın boşa çıkıyor, aşırı talep nedeniyle kapattık demesinler bugün.
    Öyle bir ihtimal var mı? Bende yarın girmeyi planlıyorum çoğu kişide parasını erken bağlamamak için yarın girer diye düşünüyorum.
    Bu arada güzel nick :yes:

7.  Alıntı Originally Posted by Timsah Yazıyı Oku
    Öyle bir ihtimal var mı? Bende yarın girmeyi planlıyorum çoğu kişide parasını erken bağlamamak için yarın girer diye düşünüyorum.
    Bu arada güzel nick :yes:
    Sağol renktaş 😀 👍

8.  Alıntı Originally Posted by balıkadam Yazıyı Oku
    Sn cennetyolu sizi anlıyorum, kafanızda bu halka arzla ilgili soru işaretleri var ve olumsuz olduğunuz için halka arza katılmayı düşünmüyorsunuz. Tamam anladık da halka arzına katılmayı düşünmediğiniz şirketin forumunda bu kadar yorum yapmak sürekli olumsuzluk pompalamak niye.

Şimdi sizin yazılarınızdan etkilenip vazgeçen olur ve şirket %20-30 prpm yaparsa bu kişilerin ahını almış olmazmısınız.

Ben sizin gibi düşünsem bir kez fikrimi söyler geçerim bir daha da uğramam bu foruma.
    Kesinlikle hocam bu kadar olumsuzluk pompalamak neden yazdın çekil kenara her dakika post atıp girmeyeceğim tuu kaka demek mantıksız cidden

Sayfa 24/124 İlkİlk ... 1422232425263474 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •