Sayfa 41/124 İlkİlk ... 3139404142435191 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 321 - 328 arası.

Konu: ARZUM - Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. Tic. A.Ş.

1. Selamlar,

Öncelikle Arzum halka arza katılanlara hayırlı olsun, ben de son 10 dakikada alım gerçekleştirdim. Alımı IngBank üzerinden gerçekleştirdim ancak burada belirtilen talep sırası/numarası gibi bir bilgi göremedim. Her bankada olma zorunluluğu yok mudur bu numaranın? Ya da bakılması gereken menüyü mü kaçırdım acaba?

2 farklı hesaptan talepte bulundum Phillip Capital de 1217 Deniz Yatırımda 211.692 yazıyor, dolayısıyla bu rakamlara fazla takılmayın gerçek talep sayısını göstermeyebilir,

3. Dün estik almıyacam şöyle böyle dedim
    Bugün son anda 140 k alışı gönderdim
    Herkesde özür diliyom
    Herkese hayırlı olsun

4. ben kervana emir verdiğimde sıra numarasını not almıştım.
    aynı saatte aynı kurumda arzuma emir verince sıra numarası x2 ye katlamıştı. inanılmaz talep oluşmuş.
    muhtemelen kredi çekip girenler çok fazla.

5. Yaladık avucu desene
     Alıntı Originally Posted by Hasan. Yazıyı Oku
    ben kervana emir verdiğimde sıra numarasını not almıştım.
    aynı saatte aynı kurumda arzuma emir verince sıra numarası x2 ye katlamıştı. inanılmaz talep oluşmuş.
    muhtemelen kredi çekip girenler çok fazla.
    SNE-LX1 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by teamsah Yazıyı Oku
    Bu kadar üstüste başarılı ve en az bir hafta tavan giden arzlardan sonra bunun başarısız olması bu trendi bitirir, diğer halka arzlara olacak talebide bitirir, buna izin verirlermi sizce. Hem kim bizim borsada finansal tablolara göre yatırım yapıyorki, nerde batık şirket var tavan tavan giderken süper bilançosu olanlar düşüyor. Olumsuz yorum yapanlar algı ile daha çok lot alabileceklerinide düşünüyor olabilir, kimse kimsenin vebalini almasın bence.
    gayet yerinde bir yorum, BİST'teki spekülatörler özellikle de yerliler hemen hemen asla temel rasyolarla hareket etmez, onlar sürü psikolojisiyle hareket ederler, duygularına göre karar verirler. BİSTE'te defter değerinin 10 katından hatta daha üzerinden işlem gören F/K'sı göklerde seyreden dünya kadar şirket var.
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

7.  Alıntı Originally Posted by cennetyolu Yazıyı Oku
    Bakarsınız talep arzdan düşük gelir hepsi sana kalır payların.kimbilir..ben ne yazdımsa arkasındayım.
    böyle bir ihtimal yok bana göre, arzın oldukça üzerinde bir talep gelecek diye düşünüyorum
    Nisan 2024 itibariyle ful nakitte, yıllık net bileşik getirisi %70 olan stopajsız PP fonundayım. Forward dolar alım sözleşmesi ile tüm TL nakit hedge'lenmiştir. Şartlar gerektirdiği sürece nakitte kalmaya devam.

8.  Alıntı Originally Posted by fezalii Yazıyı Oku
    Paranin yurt dışına gidecegi bilgisi nereden çıktı bu arada?
    Fonun ilk beyanı paranın tr içerisinde başka yatırımlar için kullanılacağı yönünde, gercekte ne olur, tabi onu bilemem
    %47.5 luk hissesini satan Mediterra Lüksemburg menşeli Euro ile iş yapan yabancı bir fon, her ne kadar YK üyelerinden bazıları TR kökenli olsa da.

Sayfa 41/124 İlkİlk ... 3139404142435191 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •