Sayfa 82/124 İlkİlk ... 3272808182838492 ... SonSon
Arama sonucu : 988 madde; 649 - 656 arası.

Konu: ARZUM - Arzum Elektrikli Ev Aletleri San. Tic. A.Ş.

1. Bugun herkese verebilirler..
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

2. Elinde herkese verebilecek kadar toplu malı olan yok. Korkanlar kenara çekilince daha güçlü hareket edecektir. :yes:

3. Herkese verdıler..çok bilmişleri alalım tahtaya.. 50 TL olunca ne yapacaktık. Yatacak yeriniz yok sizin. Ver coşkuyu.. Uzmanı getirin bana.. Bır kurumdaki alışı ıptal etmiştim. Diğerine yetişemedim.
    Burada yer alan paylaşımlar asla yatırım tavsiyesi değildir.Bu spk mevzuatına gore suç teşkil eder.Kişisel goruslerimdir.....Sadece beni bağlar...
    " Borsa baştan sona pişmanlıktır. Aldım pişmanım, sattım yine pişmanım."

4. Tavandan 6 milyon 158 bin lot verdiler malesef 45 saniyede panikle seans durdurma yedi kagıt 28.56 suan

5.  Alıntı Originally Posted by kwon3 Yazıyı Oku
    Herkese verdıler..çok bilmişleri alalım tahtaya.. 50 TL olunca ne yapacaktık. Yatacak yeriniz yok sizin. Ver coşkuyu.. Uzmanı getirin bana.. Bır kurumdaki alışı ıptal etmiştim. Diğerine yetişemedim.
    aynı. garantiyi durdurduk gedik kaldı.
    Üstte yazılanlar kişisel görüşümdür, yatırım tavsiyesi değildir.

6. Suan teorik eslesme 28.56 ve 1.5 milyon lot eslesme oldu 700 binde fazla alis var

7. Tavana gidermi sizce tekrar
     Alıntı Originally Posted by madbroker Yazıyı Oku
    Suan teorik eslesme 28.56 ve 1.5 milyon lot eslesme oldu 700 binde fazla alis var
    M2003J15SC cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bide şöle bi olay var mal toplanmadi kimsede toplu mal yok nasil oluyorda 6.2 milyon mal veriliyor ky zaten bunu satmaya emir vermeye yetisemez ilginc!!!

Sayfa 82/124 İlkİlk ... 3272808182838492 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •