Sayfa 24/64 İlkİlk ... 14222324252634 ... SonSon
Arama sonucu : 511 madde; 185 - 192 arası.

Konu: INGRM - Ingram Micro Bilisim Sistemleri AS

1. O kadar sığ hisseki lot sayarak işlem yapıyor.Topu topu 1000 lotum vardı, o kadar lotla kademe kaldırıp indiriyorum siz hesap edin 5.35 den aldığım hisseleri 5.40 ortalama ile verdim tahta yapıcı resmen benle pazarlık yaptı tahtada buna inanın benden aldığı gibi 5.50 lere kaldırdı hisseyi siz hesap edin. Komedi gibi. Ama dediğim gibi hissede yakında güzel hareket olacak. ytd

2. Ve beklenen hareket

3.  Alıntı Originally Posted by dumancı34 Yazıyı Oku
    Grafik hala güzel duruyor , yarın diyorum acaba bir % 5-10 arası yapar mı ki Yarın yapmasa da kısa zamanda güzel bir hareket yapar diye inanıyorum. Aşağıdaki resimde ki görüntü macd indikatörü aylık... https://hizliresim.com/a1EXp2 bu görüntü varsa buradan ekmek yenir ytd
    Daha önceden dediğim gibi bir hissede macd indikatörünü resimdeki gibi ( günlük ,haftalık, aylık ) görürseniz alın bekleyin sonuç oratada ytd ......devre kesti

4.  Alıntı Originally Posted by dumancı34 Yazıyı Oku
    Daha önceden dediğim gibi bir hissede macd indikatörünü resimdeki gibi ( günlük ,haftalık, aylık ) görürseniz alın bekleyin sonuç oratada ytd
    bu hisseyi 20 gün taşıdıktan sonra geçen hafta perşembe %8 zararla sattım
    aslında ucuz kalmış bir hisse tekrardan alınabilinir mi?
    bilançoya kadar felan
    dediğiniz gib çok sığ bir hisse 10 lot satana kadar 1 seans geçiyordu ;)

KAP : 19.10.2017 15:58:32

ARMDA.E İşlem Sırasında Devre Kesici Uygulaması Başlamıştır

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6. yarın öbür gün eski seviyelerine düşecektir, acele etmeyin bence...

7.  Alıntı Originally Posted by the blue Yazıyı Oku
    yarın öbür gün eski seviyelerine düşecektir, acele etmeyin bence...
    kademeleri öyle ayarlıyolar ki az bir lot girsen bile epey kademe oynuyor,işlem hacmi ile kademelerin alakası yok.Yukardan millete vermeyi çok iyi beceriyolar.Olan kısacası ky ye oluyor.Artık vurkaçı bırakmalı patronlar.ytd

8.  Alıntı Originally Posted by kelaynak Yazıyı Oku
    kademeleri öyle ayarlıyolar ki az bir lot girsen bile epey kademe oynuyor,işlem hacmi ile kademelerin alakası yok.Yukardan millete vermeyi çok iyi beceriyolar.Olan kısacası ky ye oluyor.Artık vurkaçı bırakmalı patronlar.ytd
    Aynen, yaklaşık 5,90 küsur ortalamayla ben de elimdekileri çıktım. %10 zararla. Neden, çünkü yukarıda yazdığım gibi tekrar düşeceğini öngörüyorum.

Sayfa 24/64 İlkİlk ... 14222324252634 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •