Anket Sonuçlarını Gör: 2018-2019 Xu100 Tahminleriniz?

Oylayan
159. Bu anket için oy kullanamazsınız
  • 50,000-60,000 ARASI

40 25.16%
  • 40,000-50,000 ARASI

12 7.55%
  • 60,000-70,000 ARASI

84 52.83%
  • 40,000 'den AZ

29 18.24%
Multiple Choice Poll.
Sayfa 56/119 İlkİlk ... 646545556575866106 ... SonSon
Arama sonucu : 950 madde; 441 - 448 arası.

Konu: 2018-2019 ekonomık krizi bekleniyor#borsa neden düşmüyor? Büyük hisse analizleri

1. ERSOYDELTA hocam sosyal medya adresınız varmı takıp etmek ısterım sızı bıde hocam 150 bin tl ylen sızce uzun vadede ne almak lazım tskler

2.  Alıntı Originally Posted by ekrem uzun Yazıyı Oku
    kaptan ersoyla uğraşıp duruyon kimse yüzde yüz tuutramaz bu adamla uğraşcana sende biraz yorum ekleyip düşüncelerini paylaşsan daha yararlı olursun örneğin dolar veya takip ettin hisseler nezaman nereye gider buraya yazıp paylaşabilirsin
    İnsanlara akıl verecek kadar bilsem burda ne işim var?
    Geyik bizimki..
    Doların 10 lira falan olacağına inanmıyorum..
    Ersoy çok keskin ve iddialı o yüzden takılıyorum..

3. Dün DOLAR/TL ciddi ANLAMDA SİLKELEME YAPTI
    KALDIRDI ve basıldı ÜSTÜNDEKİ LONG pozisyonları SHORT ile kapattırmak ister gibiydi
    dediğim gibi bu hafta için 3,90-3,92lere kadar sağlam KALDIRAÇLI işlem yapınca kar bırakabilir
    TEK dez avantajı SOLA bakan fLAMA ya girerse 3,79-76 lara kadar buy yani LONG pozisyonlarınızı kapattırmamak için teminatınız yeterli olmalı###
    ANCAK unutmayın SOL yönlü flama da üst kısımda da 3,96-98 lere kadar kaldırıp oradan da basabilir ancak AYLIK grafikler ÇIKIŞ veriyor.
    ben şimdiden BUY limitlerimi SIRALI Olarak 3,82100 den aşağıya doğru girdim 0,01 lot olacak her kademede yani 3,82000 3,81900 sırayla gidiyor
    nasılsa 1/200 kaldıraç var ###
    bu arada forexte ada ülkelerinden hesap açmayın sakın mutlaka açtığınız yer denetime tabii olsun
    ####
    ingiltere bazlı kurumlar iyidir.
    ####
    Borsada hisseler görüldüğü gibi bir yükseldi ancak bu yükseliş tamamen iyice sattık bu kalanlarıda satalım diyen vatandaşın satışları yüzündendir.borsada TAHTA sahibi gibi düşüneceksin MAL mı yedin KALDIRabildiğin kaldır.inatlaş,aynı şekilde aldıkça birileri eline ver .
    bakalım kime satacaklar borsayı böyle kaldırıyorlar.tr de banka satın alanlar örnek HSBC mi vardı bir zamanlar baktı piyasaya kaçtı adamlar
    hepsi fahiş fiyatla banka aldıklarının farkına vardı.
    ####
    bakalım şelale düşüşüne kimler yakalanacak hayırdır diyelim.
    ####

4.  Alıntı Originally Posted by ERSOYDELTA Yazıyı Oku
    Dün DOLAR/TL ciddi ANLAMDA SİLKELEME YAPTI
    KALDIRDI ve basıldı ÜSTÜNDEKİ LONG pozisyonları SHORT ile kapattırmak ister gibiydi
    dediğim gibi bu hafta için 3,90-3,92lere kadar sağlam KALDIRAÇLI işlem yapınca kar bırakabilir
    TEK dez avantajı SOLA bakan fLAMA ya girerse 3,79-76 lara kadar buy yani LONG pozisyonlarınızı kapattırmamak için teminatınız yeterli olmalı###
    ANCAK unutmayın SOL yönlü flama da üst kısımda da 3,96-98 lere kadar kaldırıp oradan da basabilir ancak AYLIK grafikler ÇIKIŞ veriyor.
    ben şimdiden BUY limitlerimi SIRALI Olarak 3,82100 den aşağıya doğru girdim 0,01 lot olacak her kademede yani 3,82000 3,81900 sırayla gidiyor
    nasılsa 1/200 kaldıraç var ###
    bu arada forexte ada ülkelerinden hesap açmayın sakın mutlaka açtığınız yer denetime tabii olsun
    ####
    ingiltere bazlı kurumlar iyidir.
    ####
    Borsada hisseler görüldüğü gibi bir yükseldi ancak bu yükseliş tamamen iyice sattık bu kalanlarıda satalım diyen vatandaşın satışları yüzündendir.borsada TAHTA sahibi gibi düşüneceksin MAL mı yedin KALDIRabildiğin kaldır.inatlaş,aynı şekilde aldıkça birileri eline ver .
    bakalım kime satacaklar borsayı böyle kaldırıyorlar.tr de banka satın alanlar örnek HSBC mi vardı bir zamanlar baktı piyasaya kaçtı adamlar
    hepsi fahiş fiyatla banka aldıklarının farkına vardı.
    ####
    bakalım şelale düşüşüne kimler yakalanacak hayırdır diyelim.
    ####
    şuanki usd düşüşü tuzak olarak görüyorsun bence düşcekse burdan 77 lere gider yoksa 98 çıkınca ancak şubattan sonra tekrar ineceğine ihtimal veriyorum birde ocak ayında grm altın tahminin nedir ersoy bey siz buraya yazın herkes kendi karar versin kimse yüzde yüz tutturamaz saygılar

5.  Alıntı Originally Posted by Uyvar41 Yazıyı Oku
    İnsanlara akıl verecek kadar bilsem burda ne işim var?
    Geyik bizimki..
    Doların 10 lira falan olacağına inanmıyorum..
    Ersoy çok keskin ve iddialı o yüzden takılıyorum..
    doların 10 lira olmicanı bizde biliyoruz hdefimiz ocak ayında 410 420 leri görrmü şubattan sonra dolar zaten kriz çıkmazsa yine düşecektir saygılar

6. Yabancılar noel vuruşunu yapsın son olarak ondan sonra dolar çıkar ocak ayının 2.haftası falan Ersoy hocamin söylediği gibi dolar 10 TL olmaya olur da be zaman 2023 temi ne zaman 2018 de ben 5 TL. 2019 da 7,5-8 TL olur zannımca.

7.  Alıntı Originally Posted by cevdet _060 Yazıyı Oku
    Yabancılar noel vuruşunu yapsın son olarak ondan sonra dolar çıkar ocak ayının 2.haftası falan Ersoy hocamin söylediği gibi dolar 10 TL olmaya olur da be zaman 2023 temi ne zaman 2018 de ben 5 TL. 2019 da 7,5-8 TL olur zannımca.
    2018 de kriz dahi çıksa enfazla 5 anca görür faizleri basarlar bırakmazlar okadar

8. Ersoy ülke içinde viop'ta short ile batırdığın yetmedi, artık 200 kat kaldıraçla yurtdışında da mı batıracaksın, yeter vatandaşın senden çektiği

Sayfa 56/119 İlkİlk ... 646545556575866106 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •