Sayfa 535/1001 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 4,273 - 4,280 arası.

Konu: Viop - XXIX

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,680
    Pazartesi herif isterse bayrak formasyonu der isterse ikili tepe der bunu Kim bilebilir

bugun bitcoin 4000 çıktı 2 saatte 2000 geri verdi,tam kumarhane

3.  Alıntı Originally Posted by sartorius Yazıyı Oku
    bugun bitcoin 4000 çıktı 2 saatte 2000 geri verdi,tam kumarhane
    bu bitlikoyinda tuhaf bir oyun oynanıyor bence.
    çok abuk rakamlara çıkabilir,
    çok subuk rakamlara düşebilir.
    ruz ruletinden önceki çıkış bence.
    tarihe not düştük,
    Yatırım tavsiyesi değildir.

4. bu borsa marjları değişti mi?
    Yatırım tavsiyesi değildir.

Alıntı Originally Posted by ABKA Yazıyı Oku
    Bu piyasada 2 günden sonrası için konuşan bana göre sallıyor.... sıfatı ünvanı ne olursa olsun
    öncelikle borsada başarılı olmak için insanın bir sıfat ı, bir kariyer i olması gerekmiyor hemşo. omzunun üstündeki ağırlığı boş yere taşımaması yeterli. bakma sen ben şurasını okudum, burasını okudum, diyenlere. o kendini süslüyor güzel görüneyim yakışıklı çıkayım diye. azcık dibini karıştır fosss... borsa bu. kim öper burda yalova kaymakamını
    “İyi kararlar tecrübe sayesinde alınır. Tecrübe ise, kötü kararlar sayesinde kazanılır.” Will Rogers

İşin aşı vs. boyutunu gecerek onumuzdeki zamanlarda ne gibi bir olumlu hava var ki bu boga piyasasi tüm dunyayi kasip kavurmaya devam edecek? Evet aşı ile ilgili olumsuz bir duruma rastlanmadı ve borsalarin bunu yeterince fiyatladigini düşünüyorum. Basilan milyarlarca dolar euro lira vs faizlerin dunya genelinde düşük olmasi vs derken sicak para gidecek bir yer aramakta. 2020de neye yatirim yaptiysan yukseldi. Short pozisyonda olanlari yil sonunda cistlatti. Teknik boyutu bizim borsamiz için halen daha istahini korumakta ancak gecenlerde bir arkadasin dedigibi gibi bu piyasa öyle bir döner anlayamayiz. Dunya genelinde milyonlarca yeni yatirimci borsalara akin etmis. Arkadaslar, boyle kolay paranin kendi borsamiz dahil kazanilmasi anormal gelmiyor mu size? Bana geliyor çünkü ne alsak yukseliyor.

Fk si 30 40 600 olan sirketi bile hunharca aliyorlar. Bu furyaya bir yerde hop diyecekler. Bu aşıdan oluşan olumsuzluktan, Trumptan gelecek beklenmeyen adimdan, savastan, susuzluktan, eften puften herhangi bir sebepten olabilir ancak olacagina inaniyorum. İnanıyorum çünkü bu kadar kolay paranin kazanilmasi beni killandiriyor. Para babalari bir bahane bulacak ve kafamiza vura vura bunun bu kadar kolay olmayacagini bize gösterecek. Sadece zaman diyorum.

Yatirimci da oyle bir özgüven var ki "6 ay once borsaya yeni basladim %400 kazandim suanki bilgim olsa %1500 kazanirdim" diyor. Bu ve benzeri arkadaslar insallah %5000 kazanir ancak hiiiic Ayi piyasasi görmemiş bir guruh var tüm dünyada arkadaslar. Ve bu mallar birine tabire caizse itelenmeli. Yeteri kadar iteleyecek adami toplasinlar tekrar oturup konusuruz.

Suan bizi bir ileriki seviyeye goturecek bir şey kendi adima göremiyorum. Ve bizim borsamizda sadece teknik degil gunluk haberler daha önemli oldugundan tedbirli davranmayi kendime vazife biliyorum. Amerika'daki secim, dunyada korona belasi ayagina ulkelerin uzerimizdeki yaptirimlari biraz oteledi. hukuk, ticaret vs alanlarinda reform geyikleri artik bana inandirici gelmiyor. Anayasa Mahkemesinjn kararini tanimayan alt mahkememiz var yahu. Onu gectim ne kadar gözümde ******** olsa da demirtas hakkinda AİHM vermis oldugu karari yok sayan bir ülkeyiz. Bunlarin bize bir sekilde dönüşü olacak... Bunu zaman gösterecek.

2020 kendi adima guzel bir yildi. 2021 umarim herkes icin kazancli bir yil olur

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,680
     Alıntı Originally Posted by karar_anı Yazıyı Oku
    öncelikle borsada başarılı olmak için insanın bir sıfat ı, bir kariyer i olması gerekmiyor hemşo. omzunun üstündeki ağırlığı boş yere taşımaması yeterli. bakma sen ben şurasını okudum, burasını okudum, diyenlere. o kendini süslüyor güzel görüneyim yakışıklı çıkayım diye. azcık dibini karıştır fosss... borsa bu. kim öper burda yalova kaymakamını
    en guzel üniversitelerden ekonomi,işletmeden mezun olupta bu piyasada ensesinden tokadin eksik olmadığı tanıdıklarım var
    ama alaylı olup bu işten çok para kazanan tanıdıklarım da var... inanın dediğim gibi bu konudaki Eğitim bilgi teorik olarak işe yarıyor ama piyasada bunun faydasını göremiyorsunuz...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    T.C. - duhul EYLÜL 2005
    Gönderi
    12,680
    Tamam formasyon ,Hedef teknik diyoruz ama inanın bu işi esasında satranç gibi o güne mahsus olarak oynamak lazım... herif hamle yapınca Sen de kendi hamleni yapacaksın .herif isterse diken bayrak yapar isterse çift tepe yapar Pazartesi canı ne isterse onu yapar....

Sayfa 535/1001 İlkİlk ... 35435485525533534535536537545585635 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •