Sayfa 908/1001 İlkİlk ... 408808858898906907908909910918958 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 7,257 - 7,264 arası.

Konu: Viop - XXIX

1.  Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    Piyasaların 10 aydır yaptığı daha büyük bi düşüş için zemin hazırlamak.. En kısa zamanda herkes bu gerçekle yüzleşecek şahsi kanaatimce.. Vobda riskli çünkü derin makaslar bekliyorum düşüş başlamadan pozisyon alan aldı
    o ayrı ama düşüş trendinde olduğu gerçeğine itiraz ettim,zira günlük vadeli,bist 30,bist 100 hepsi alda.......

2.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Sabahleyin bi dalıyo 0.50 0.80 neyse gün içi hafif veriyo ardından yeniden fışkırt..
    BOFA yı ağır satıcı gördüğünüzde endeks de gevşemiş de LONG olmak lazım hemen..
    Dönüp alıyor çünkü genelde..
    Satış tarafında da yoksa kıyıdan kıyıdan short açılabilir

Tamamen kendi malları na al ver yapıyorlar çünkü..
    Bu tamamen kendi düşüncemdir..gözlemimdir..
    Kimseyi etkilemek istemem..
    Zamanı gelince çok hızlı basacaklar bence..kimse ne olduğunu anlamayacak..
    Çok doğru 128800 den beri kanal dışına savrulma görüyorum.. Çok ciddi düzeltme bekliyorum buraya kadar hedge amaçlı altındayım.. Viop tarafında kaldıraç etkisi bu tip savrulmalarda ciddi patlamalara sebebiyet verebilir. İlk yüzde 5 lik çözülmede dalıcam

3. Çözülmede bende dalacam lakin çözülmenin tipi şekli şemali habere nedene bakarak tabiki herhalde biri birine atom bambası attığında dalacak değiliz😁

4.  Alıntı Originally Posted by $CAHO$ Yazıyı Oku
    Küçük sermaye ile çok iş yapmak isteyen froto şort a baksın... 1-2 güne patlar...
    Ben gecenlerde grafige fazla calismadan test etmek icin short acmistim... ertesi gun %6 zararla kapattim..... 190 civarina kadar yolu gozukuyor. ondan sonra uzun bir muddet dinleme evresine gecer. Cok saglam bir hisse. Ama ayni zamanda asiri primli.

5. 7.60 ları gören akbnk 7.32 ..Onu yüzde 2 2.5 zıplatabilirler mi..tabikide..
    Bu durum da garan da bi yüzde 0.50 DAHA yapar..
    ykbnk yüzde 1 rahat artı koyar..
    Bir iki de geride kalmış sanayici ye yüzde 3-4 daldılar mı..Tcell mesela..
    Al sana yüzde 1.5 artı borsa..

Yurtdışı müsait..
    Ya-pa-bi-lir yani..
    Ben olsam yapardım

6.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    7.60 ları gören akbnk 7.32 ..Onu yüzde 2 2.5 zıplatabilirler mi..tabikide..
    Bu durum da garan da bi yüzde 0.50 DAHA yapar..
    ykbnk yüzde 1 rahat artı koyar..
    Bir iki de geride kalmış sanayici ye yüzde 3-4 daldılar mı..Tcell mesela..
    Al sana yüzde 1.5 artı borsa..

Yurtdışı müsait..
    Ya-pa-bi-lir yani..
    Ben olsam yapardım
    Yurtdışına ihracat yapıp babalar gibi tahsilat yapan güzide şirketler varken iç piyasaya verdiği kredinin akibeti belli olmayan bankalara para girmesinin tek mantıklı açıklaması borsaya girilebilecek en derin tahtalar.. Yoksa halkın 1,5 dolar milyar batığı yeni açığa çıktı... Akbank demişken 300 milyon dolarlık avm yi kucağına bıraktılar. Bunlar kamuoyuna yansıttıkları.. Arka planı bilmiyoruz

7. lst call for passengers
    y.t.d.

CiciBebe Guest
     Alıntı Originally Posted by Mykskstar Yazıyı Oku
    Yurtdışına ihracat yapıp babalar gibi tahsilat yapan güzide şirketler varken iç piyasaya verdiği kredinin akibeti belli olmayan bankalara para girmesinin tek mantıklı açıklaması borsaya girilebilecek en derin tahtalar.. Yoksa halkın 1,5 dolar milyar batığı yeni açığa çıktı... Akbank demişken 300 milyon dolarlık avm yi kucağına bıraktılar. Bunlar kamuoyuna yansıttıkları.. Arka planı bilmiyoruz
    yazmiyim yazmiyim diyorum... halk da oyle birşey yok uydurup durma yeter yahu..

Sayfa 908/1001 İlkİlk ... 408808858898906907908909910918958 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •