Sayfa 21/1001 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 161 - 168 arası.

Konu: Viop - XXIX

1.  Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    Var ya
    Bu işler belli olmaz
    Bir ay sonrada iyi yapmışım diyebilirsin
    Ustad en kotu hisse marttan bu yana % 50 getirmiş nesini iyi yaptim diyebilirim yapmayın...
    Neyse burasi short kazani zaten anladığımda gec oldu ama bundan sonrası için yolumuza bakalım...

şöyle 20.000 lik short hareketi için dolu dolu sebepler yok..
    1.000 düşse aşağıdan sevinir LONG açarsın..(halâ yeni endex rakamlarına alışamadım..)

oldum olası PALA short fırsatı vermemiştir. O opsiyonu kendi kullanır... anlamazsın,portfoyün %50 düşer ha dersin..geçmiş olsun..

3. Abi iyide soyledigin yerler zaten kapali degilmi paket servis yapmiyorlarmi ?
    bu suna benziyor Havalimaninda check in yaparken 2 tane elamanin aradaki sosyal mesafeyi koruma adina yaptigi uyarilar ama ucagin icinde tikis tikis sosyal mesafe olmadan yolculuk yapmak
    ilk hafta Metro Markete gittim Kapidan girerken orda yaziyor suan iceride bulunan 128. musterisiniz diye .
    ben normal gunlerde bu rakami hic gormedim .

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Cafe bar restorantların kapalı olması 2,5 gün kimsenin toplu taşım araçlarını kullanmaması etkiliyor.
    ....

Cds primlerinin 330 lara kadar dusmesi usd icin yine bir isaret ! usd long pozisyon icin acele etmemek yonunde bir durum

Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    Cds primlerinin 330 lara kadar dusmesi usd icin yine bir isaret ! usd long pozisyon icin acele etmemek yonunde bir durum
    Yanlış hatırlamıyorsam CDS’ler swap kanalının kapanması sonrasında yükselmişti (siyasal riskler dışında). Swap kanalıda kur ataklarını engellemek için kapanmıştı.
    Bu durumda herşey yeni bir kur atağı olursa ne yapılacağı ile ilgili. Tabiki kura atak yapabilmeniz için TL’niz olması gerekiyor. Yabancıda tl var mı ne kadar var bilemiyorum.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

Çok konuşulmaya başlamış borsa sosyal medyada. Baloncular ucuzcular. Bakalım...
    Görüşlerim yatırım tavsiyesi niteliğinde değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    Var ya
    Bu işler belli olmaz
    Bir ay sonrada iyi yapmışım diyebilirsin
    Yıl sonuna kadar tutarlar ordan şakkadan verirler 20bin puan noluyoruz derken şak diye bi 20bin puan daha
    Şaka bi yana senin 48bin tarihin tozlu sayfalarında yerini aldı, dünyayı uzaylılar işgal etse yine görmez artık o seviyeyi sanırım.
    Borsalar o yüzden uzun vadede hep yukarı doğru gidiyor olmalı

7.202,88 Since 26 Aralık 2023

8. CDS lerin zirvede olanı değil diplerde olanı tehlikelidir, ama dediğiniz gibi yine de acele etmemek gerek..şubat benzeri bir olgunlaşma gerek..
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku

Sayfa 21/1001 İlkİlk ... 1119202122233171121521 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •