Sayfa 516/1001 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526566616 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 4,121 - 4,128 arası.

Konu: Viop - XXIX

1. abi neden kavga yaratacak şekilde yazılıyor anlamıyorum ...illaki birinin yanında olmak zorundamıyım.... eleştirimde bu benim..

2.  Alıntı Originally Posted by bedo Yazıyı Oku
    herkese iyi yıllar.... syn. SİNDOMA53 garanti ve ereğli ile yakından ilgilendiğini biliyorum....... garanla ilgili çalışman var mı ?

ben haftanın ilk işlem gününde garan ,ak ve işc nin olumlu olacağını düşünüyorum.... belkide pozumdan dolayı.....yalnız karanlık oda muhabbeti kafamı karıştırmadı değil....ne oldu ne bitti anlamadım...
    Bir sonraki yazında bizi kavurmacı ya karşı suçlayıp neye göre bizim düşüncemizi öğrenmek istiyorsun , çok bilmiş adamdan ne öğrenecen derler .Bak yönetim tatile çıkardığından beri topikte gerginlik tartışma var mı yok , onlada olmaz ama algı ve ortaya yazıyorum ayağına insanlara laf sokuyor ağzının payını alınca şikayet ediyor .Yönetim artık bu muhabbetleri yemiyor kaç kere işine bak dedim ama hala aynı tavırlarla aynı hareketleri yapıyor.Bana bulaşmadığı sürece onunla işim olmaz .

Alıntı Originally Posted by bedo Yazıyı Oku
    abi neden kavga yaratacak şekilde yazılıyor anlamıyorum ...illaki birinin yanında olmak zorundamıyım.... eleştirimde bu benim..
    Ee
    Sen başlattın.
    Aracı kurum adamı suçlaması ile

4.  Alıntı Originally Posted by emregunes Yazıyı Oku
    Önümüzdeki yıllarda dünyada insanların fakirleştirileceği ve mevcut sahip oldukları lükslere artık çok daha zor ulaşabileceğini düşünüyorum. Aşının da umarım yanılırım ama tam bir çözüm olamayacağını ve bunun kabulü ile ekonomilerin çok sıkıntılı bir sürece geleceğini düşünüyorum. Ben çok umutlu değilim.
    İnşallah yanılıyorumdur.

Mi Note 10 Lite cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    bu dediğin kapitalizme ters bikere olmamış bu yorum..!!!

5.  Alıntı Originally Posted by bedo Yazıyı Oku
    o zaman ben sizin yancınızım .... buyur.....
    Bakın siz hepimizi koyduğunuz tavadaki yazınızı bir okuyun sonra neden yancı kelimesini kullandığımı anlarsınız.

6.  Alıntı Originally Posted by KARADUMAN Yazıyı Oku
    cumhurbaşkanı diyoruz..normal biri değil..mutlaka işin iç yüzünü bilen insan..dünya eski dünya olmayacak diyordu, daha mart ayında..ama bazıları aşı geldi diye kutlama yapıyor.piyasa aşıyı değil, teşviği fiyatladı..daha doğrusu teşvik, aşıyı kullanarak borsayı fiyatladı..aşı yalanıyla ekonomilerin kapanmamasını sağladılar..amaç teşviğin borsaları şişirmesiydi..aşı yalanına muhtaçlardı çünkü..
    abartıyorsun ya...elimin altında gencecik insalar öldü tanık oldum..kimi zaman sordum kendime doğal seleksiyon mu diye...
    İNANILMAZ BOŞ YAPIYORSUNUZ ŞUAN..!!
    covid de tüm ülkelerin borsasının çöktüğünü unutuyorsun...
    madem aşı yalan AVRUPA yaprağı yedi o zaman yaşlı nufusu daha çok vuruyor..!!
    ne okuyorsunuz nasıl bir kafa bu yav...!!!!
    hastalığı geçirdin mi de konuşuyorsun böyle boş beleş..!!1
    sonra bana yönetici diyor ki sataşma...
    sen şuan herkesi enayi yerine koyuyorsun..hastalığı geçirenle de mücadele edenlerle de ....
    senin kafa yapın aşı da çip var kafa yapısı...!!!
    bu ülkenin alimi alim zalimi de tam zalim..!!!

7. yetermi yetmezmi, devammı ,tamammı,kendini nasıl mutlu hissedersen öyle hareket et

8. 6.80 den beri burada yonca paylaştım tahta son paylaştığım teknik yorum arkada 10.51 bana çıktı yonca pazarladığımı yazdı buraya neden ALGI şimdi söz uçar yazı kalır tek tek arka sayfalarda graf ve hedefler mevcut benim oyunum belli Kar al aşağıdan yerine koy kar al aşağıdan yerine koy .Dün sn bear bull söylediği gibi herkesin yoğurt yiyişi farklı .

Sayfa 516/1001 İlkİlk ... 16416466506514515516517518526566616 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •