Sayfa 95/1001 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 753 - 760 arası.

Konu: Viop - XXIX

Bu uygulanan tedbirler sayesinde
    Eski grip tarihe karışacak galiba

Bağışıklığı yüksek olanlar var,birde insanın aldığı virüs sayısıylada alakalı galiba,hastalığı nasıl geçireceği

3. kampta yaşayan Suriyelileri görseniz şaşırırsınız..kampa giriş çıkışları üstüste..binlerce Suriyeli..çoğunda maske bile yok..
    resmini çekip ekleyeyim diyorum şuraya..ama başıma iş alırım..

Balşıkta yeni yakalananlar vardı,bir haber verseler nasıllar,iyileştilermi

Benim gördüğüm dow 26-27 arasına dalmaktan kaçamayacak.
    Ama bakalım.
    Göreceğimiz ne olacak

6.  Alıntı Originally Posted by Berdog Yazıyı Oku
    Corona sürecinde en garip enstrüman şu bizim ons.Normalde bu kadar fahiş para arzında en az 3000 dolar olmalıydı.Belki seneye olur ,bakalım.
    Altının sıkıntısı yükselememek degil düşememek. 2000-2010 arası yaklaşık 250 $ dan 1900 $ a çıkmış. Sonra 1200 $ a düşmüş 2015 e kadar. Mesela gümüş aynı dönemlerde 5 $ dan 50 ye gitmiş sonra 15 e düşmüş. Yani altın uzun yıllar boyunca agır agır çıktıgı dönemlerden sonraki az düşüşü yüzünden sonraki çıkışını hep frenlemiş..normalde çok eskiden 1 altın 12 gümüş oranı varmiş mesela, şimdi bu oran 76.

Birde altını uzun süre tutan senin benim gibi insanlar niye çıkmıyor yada az çıkıyor diye şikayet eder ama altınla alakasız yani nadiren bakan adamda gene uçmuş bu altın der sürekli. bunlardan biride benim amcamdır. 2 ay önce konuşurken gr 500 olunca hadi yine iyisin geçen yıla göre %50 kardasın dedi. Bense şu pandemi ortamında çıkışı yetersiz diyecektim o lafının üstüne sustum. O da haklı sonuçta ama 50-100 katına giden hisselerden haberi yok tabi.;) Anlatsanda inanmaz öyle şeymi olur der.

LG-M400 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by KOÇ Yazıyı Oku
    Benim gördüğüm dow 26-27 arasına dalmaktan kaçamayacak.
    Ama bakalım.
    Göreceğimiz ne olacak
    Temel olarak bu mümkün gözükmüyor. Artık yeni normaller var. Pahalı endeksler ve Altın kral ise bu ortamda kral cıplak.

8.  Alıntı Originally Posted by TÜRKOĞLU Yazıyı Oku
    bu virüs mutasyona uğrayınca eski aşı işe yarıyorsa her sene neden yeniden grip aşısı üretiliyor?

doktorlar, bilim adamları v.s. değil miydi her yıl corona içinde aşılanmamız gerekecek çünkü mutasyon olacak diyen? o mutasyon oluvermiş işte...daha aşı işi adam akıllı başlamadan virüs evrilmiş...

tuhaf tuhaf işler oluyor...kim doğru söylüyor meçhul...
    Mesela şöyle düşün grip aşısı oluyorsun, ama o sene mutasyona uğramış virüs ve o da gelip seni buluyor.
    Aşı olduğun için en azından hafif geçiyor yine grip oluyon da hafif geçiyor. Aşı olmasan berbat geçecek.
    Böyle bir ise yarayabilir.
    Başka da bir ise yaramaz yani bence

SM-A505F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 95/1001 İlkİlk ... 45859394959697105145195595 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •