Sayfa 193/1001 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293693 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: Viop - XXIX

1. Hocam neden viop şimdi şöyle diyeyim şaka gelebilir 2013 2014 yıllarında 850 bin kaybettim şimdi ufak takılıyorum ama sistem öğrenmedim bearbulun kaybettiği yıllar papaz mevzuları olduğu zamanlar da bütün herşey bitti şimdi çıkartmaya oynuyorum ama az az bu 20 ylı bulabilir 2 senedir 3 5 derken birkaç ayda yine gitti

2.  Alıntı Originally Posted by Kuyumcu Yazıyı Oku
    İçimi soğutmaya yardımcı oldunuz soğumadı ama olsun saoğolun
    bu başlığı izlerim ama pek yazmam. foruma da aylar sonra ilk mesajım.
    bakın sayın kuyumcu,
    size çok net yatırım tavsiyemi söyleyeyim: hiç buralarda paranızın kalanını sıfırlamak için uğraşmayın. kalan paranızı banka mevduatına yatırın.
    iyi sabahlar.
    ''insan gerçek dostlarını felaket anında tanır; yenilgi yılları iyi bir okuldur.''

3. Bu şekilde olmaz.. Bakın.. Sadece rastgele bir hisse alsan spek.. Onu geçtim temeli iyi birşey alsan gene dişe dokunur birsey getirir idi..
    Burada ki algıya kanıp bu iş yapılmaz..
     Alıntı Originally Posted by Kuyumcu Yazıyı Oku
    Hocam neden viop şimdi şöyle diyeyim şaka gelebilir 2013 2014 yıllarında 850 bin kaybettim şimdi ufak takılıyorum ama sistem öğrenmedim bearbulun kaybettiği yıllar papaz mevzuları olduğu zamanlar da bütün herşey bitti şimdi çıkartmaya oynuyorum ama az az bu 20 ylı bulabilir 2 senedir 3 5 derken birkaç ayda yine gitti
    SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. hazır gelmişken;
    geçmiş sayfalarda bist30 katlama potansiyeli olan hisse konusu geçmiş.
    bana göre o hisselerden biri kozal'dır.
    bist30 ve 50 dışından ise yatas benim gözümde en güzel hissedir.
    bir de karel var, müthiş potansiyelli ama ne zaman patlar bilinmez.
    yatırım tavsiyesi değildir, notuyla
    iyi sabahlar, bol kazançlar, sağlıklı günler...
    ''insan gerçek dostlarını felaket anında tanır; yenilgi yılları iyi bir okuldur.''

5. Trump veto olayı vs derken Asya piyasası da alıcılı kapattı..
    Yani bu günde kısa periyot hariç bizim merkez bankası yamuk atmazsa shortcu ya ekmek yok...
    Olumlu seyir bekliyorum..

SM-N935F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Mehmet Sevki Guest
    Malesef herkes gene uzman ekonomistlerin hesaplarıyla eksi rezerv trenine binmiş yazık olmuş.. eksi rezerv hesabına göre durum 2001den kotu ve kriz olması gerekir iken tarihin en büyük rallisi oldu TL olarak..

Eksi rezerv ekonomi hesap uzmanları eksi rezervi bulurken sadece ahalinin iflasına neden olmuş yapacak bişey yok.

Bu kaderdir..

Mehmet Sevki Guest
    Eksi rezerv trenine ne bindirdiler be sn. seyis gelip iki birşey yazsın da öğrenek..

8. Ayda 2 m hacimde en iyi kaç oran alınabilir aracı kurumlarda acaba

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Sayfa 193/1001 İlkİlk ... 93143183191192193194195203243293693 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •