Sayfa 179/1001 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279679 ... SonSon
Arama sonucu : 8001 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: Viop - XXIX

1.  Alıntı Originally Posted by Canel.D Yazıyı Oku
    Ülker, çok nadir yazarım ve şu an en ucuz BIST 30 hissesi. Tabii ki benim pencereye göre.
    Saygılar.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Çok ucuz gerçekten, 8-8.5 Usd görmüşlüğü var, ama bilanço bakınca bazı sıkıntılar var...
    Operasyonel olarak iyi ama bilançoda içeriği belli olmayan likit fon vadeli mevduat gibi gösterilmiş ve buradan kar mı zarar mı yazar ben anlamıyorum...
    Ve tabi ki temettü vermedikten sonra o kadar kar boşa oluyor maalesef...
    Ama gerçekten ucuz ve bıktırma patikasının sonlarında bence...

2.  Alıntı Originally Posted by Verge Yazıyı Oku
    Neyse ben de kendi fikrimi yazayım o zaman...

İstediğim etkileşim oldu, önemseyip cevap yazan bütün arkadaşlara teşekkür ederim...

Benim ikiye katlama potansiyeli gördüğüm kağıda gelince, sadece bir tane var...

Ben THY' nin 8 ay içinde 2' ye katlayabileceğini düşünüyorum...

Sebebi ise basit; pandemi başından itibaren ciddi baskılara maruz kaldı havacılık sektörü...

PEGASUS dibinden 3,5' e katladı nerdeyse, THY aradaki farkı öyle ya da böyle kapatacaktır...

THY dışında yüksek potansiyel gördüğüm iki hisse daha var...

Bunlardan biri VAKBN, öbürü ise HALKB...
    Thy konusunda kesinlikle hemfikirim...
    Mutlaka geçen yılda çok gerisinde kaldığı Pegasus farkını kapatacaktır ...
    Mühim olan şu durumdaki borçlar ne olacak?
    Onlar için çözüm bulunursa , Boeing sorunu çözüldü, metro bağlantısı yapılıyor, kargo kısmı çok iyi vb. bir sürü temel destekleyici de var...
    Yabancı almaya başladığı anda bence de çok ciddi potansiyeli var...
    Teşekkürler, iyi akşamlar...

3. halkbank çok geride kaldı ama ne gelecek cezayı biliyoruz ne de bilançoda ne kadar zarar ziyan var elaleme bedavadan dağıtılan kredılerden, ondan haberimiz yok... kamu bankalarında genel sıkıntı bu zaten... özellerden de en geride kalan akbank diğerlerine nazaran...
    Markets may remain irrational longer than you can remain solvent.

4. Kamu bankaları Bankalarda oyun bittiğinde Altın vuruş gelir.

5. bunu 30 la sınırlı tutmayalım 50 içinden beğenelim....30 hisseleri çok hantal....

6. Halbank için 2-3 papaz daha verilmeli , ABD nin en güzel kullandığı psikolojik silah .

7. Consen ucu bana dokunan ortaya giydirme yazı yazmadığın sürece ne senin benle nede benim senle işim olsun.
    Bu saatten sonra herkes kendi işine baksın.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,645
    @MedwiG

1/2 günlük cezamı olur, tatil gibi olmuş

aynen devam kavgaya..

yolla 15 gün, bak nasıl düzeliyor ortam.
    .

alayım mı EXALİBUR'u elime..

Kadınlar kahvesi gibi olmuş, dır dır dır.
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Sayfa 179/1001 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279679 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •