Sayfa 100/211 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 793 - 800 arası.

Konu: Varant 24

hırsıza davet çıkarma ne demek o her yerim altın oldu

k.kore hafta sonu öterse senin altınların iş yapar yoksa biraz zor üstad. hlkb. ta fena değil fakat ben alım tarafını düşünüyorum. ama acele etmeyelim yarın abd çağlayandan sonra başka bir şey yumurtlar sonra elimizde kalır şu v.f. başkanı bir belli olsun çift sıfır atılacak olayı konuşulsun birde füze olayı çözülsün ne alırsan al hepsi ihya eder fakat şimdi değil. benim şahsi düşüncemdir ytd.

2.  Alıntı Originally Posted by bb79 Yazıyı Oku
    hırsıza davet çıkarma ne demek o her yerim altın oldu

k.kore hafta sonu öterse senin altınların iş yapar yoksa biraz zor üstad. hlkb. ta fena değil fakat ben alım tarafını düşünüyorum. ama acele etmeyelim yarın abd çağlayandan sonra başka bir şey yumurtlar sonra elimizde kalır şu v.f. başkanı bir belli olsun çift sıfır atılacak olayı konuşulsun birde füze olayı çözülsün ne alırsan al hepsi ihya eder fakat şimdi değil. benim şahsi düşüncemdir ytd.
    Emirdağdan Bir Geçmeylen Yol Olmaz
    Altın Yere Düşmeyinen Pul Olmaz Gelin Pul Olmaz

bu güzel türmüzü istek parçası olarak kimyon reis ten istiycem şaka maka adamın sağı solu belli değil valla..iki füze salladı mı japonya üzerinden çarşı fena karışır ki bugün gelen açıklamaya bakınız:

https://tr.sputniknews.com/asya/2017...ule-cevirelim/

bildiğin sayko bunlar

biz düşmanımıza silah verenlere "çıt" diyemiyorken adamlar net; sallarız füzeyi

dostum halkb olayında ise hakimin lafı bence çok tehlikeli: yeni gelişmelerden sonra halkb taraf oldu gibi bir açıklama yaptı.tehlikeli bir cümle bana göre.dikkat et derim nacizane..ki zaten takasında da gördüğün üzre citi doçe hsbc alayı malı vermiş.

Alıntı Originally Posted by sagopa kajmer Yazıyı Oku
    Emirdağdan Bir Geçmeylen Yol Olmaz
    Altın Yere Düşmeyinen Pul Olmaz Gelin Pul Olmaz

bu güzel türmüzü istek parçası olarak kimyon reis ten istiycem şaka maka adamın sağı solu belli değil valla..iki füze salladı mı japonya üzerinden çarşı fena karışır ki bugün gelen açıklamaya bakınız:

https://tr.sputniknews.com/asya/2017...ule-cevirelim/

bildiğin sayko bunlar

biz düşmanımıza silah verenlere "çıt" diyemiyorken adamlar net; sallarız füzeyi

dostum halkb olayında ise hakimin lafı bence çok tehlikeli: yeni gelişmelerden sonra halkb taraf oldu gibi bir açıklama yaptı.tehlikeli bir cümle bana göre.dikkat et derim nacizane..ki zaten takasında da gördüğün üzre citi doçe hsbc alayı malı vermiş.
    her şey olabilir zaten biz içimizden çok dışımızdan etkilenen bir ülkeyiz. k.kore deli zaten sağ gösterip sol vurabilir. ben bulaşmam sana bol şanslar. halkbank olayıda adamlar dediklerini yaptırmak için her türlü yolu deniyorlar bence haklılar ama önemli olan ülke çıkarı o sebepten istemem böyle bir şeyin olmasını lakin unuttuğun bir şey var bizim borsanın boğa trendinde olmasının sebebi ekonominin iyi olması değil v.f. sayesinde kapalı kapılar arkasında neler döndüğünü bilemiyoruz. bende satış tarafındayım ama izin vermeyeceklerdir kanlarının son damlasına kadar neden olsa işin ucunda hapis var. ytd. neyse hayırlısı olsun ben izlemedeyim zaten bir hafta dokunmam sana bol şanslar

4. rubini denen ******** yine bişiler yumurtlamış...bu herifi hiç sevmedim oldum olası...siyaset ısınabilir.s-400 alımı kızdırdı bunları ,kuyruk acıları var belli.onun için varlık fonu da olsa,iyi büyüme rakamları da olsa ben alım tarafına bakmam.
    alım tarafını ayakta tutacak (bana göre) 2 sebep var;

3.çeyrekte de iyi bir büyüme rakamı gelmesi
    ohal in kaldırılması haberi...

ben her ikisinin de satış amaçlı kullanılacağı düşüncesindeyim...

hayırlısı üstad herkes için

6. FTDEJ .. 0.17 den alima basladim

SM-A710F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Toprağımızın Üstünde Şerefsiz Yaşamaktansa,Toprağın Altında Yatmayı ŞEREF Sayarız...

7.  Alıntı Originally Posted by vrnt Yazıyı Oku
    KRDBU......0,26 alış yaptım bakalım ne olacak
    BRENT .......55,10 DAN sell actım
    DAX lar duruyor mu? devam mı yani.
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

Alıntı Originally Posted by ilkerx Yazıyı Oku

Sayfa 100/211 İlkİlk ... 50909899100101102110150200 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •