Sayfa 162/211 İlkİlk ... 62112152160161162163164172 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 1,289 - 1,296 arası.

Konu: Varant 24

1.  Alıntı Originally Posted by nlkpln Yazıyı Oku
    dadah ve dxihc ...dax alım varantları takibimde
    dadah 0,32 den 0,5 ye %56 ..
    ''Yok öyle umutları yitirip karanlıkta savrulmak..Unutma ;aynı gökyüzü altında bir direniştir yaşamak...'' Nazım Hikmet

2.  Alıntı Originally Posted by western Yazıyı Oku
    Artık Uziyti takip edersiniz Alibey 😃

XT1635-02 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Etmesek iyiymiş Yolda at değiştirmek yaramıyor. UZIYZ ekürisi baya zarar yazdı 0.40 ortalama ile devam 0.34 kapanış sıfırlarsak tarih yazarız şubat 28 vade 140 bin dayanak
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

Deutsche Bank'ın 136 adet varantı 26 Ocak Cuma günü Borsa
    İstanbul'da işlem görmeye başlayacak.
    Yapılan açıklamaya göre, yeni ihraçla birlikte Deutsche Bank'ın
    piyasada işlem gören ürün sayısı 870'e ulaşacak.
    Açıklamada şöyle denildi:
    "Yatırımcılarımızın dikkat etmesi gereken bir diğer konu da önceki
    ihraçlardan farklı olarak bu ihraçtaki ARCLK hisselerine dayalı
    varantların çarpanının 0.3 olmasıdır.

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

4. Sorma bu gün bende Garan satım aldım. Gritt 0,24 ten. Garan 13 ten önce durulmaz gibi. Böyle olursa bende sifirlarim.

XT1635-02 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

5. Normalde bankalara karsiyim ama bankalarla goturcekler sanki u100 125.000 bine dun garan ak isc hareketini yapti ykb den guzel atak bekliyom ben bakalim. Ykidl aldik biraz gun ici yukari atagini surdururse artirabilirim. Hayirlisi ve ytd kesinlike. Vade sonu subat sonu kullanim fiyati 4.70 bana bol sanslar

....

6. YKILD demek istediniz sanırım. Maliyet kaç?

Alıntı Originally Posted by Sehzade Yazıyı Oku
    Normalde bankalara karsiyim ama bankalarla goturcekler sanki u100 125.000 bine dun garan ak isc hareketini yapti ykb den guzel atak bekliyom ben bakalim. Ykidl aldik biraz gun ici yukari atagini surdururse artirabilirim. Hayirlisi ve ytd kesinlike. Vade sonu subat sonu kullanim fiyati 4.70 bana bol sanslar

....
    Yazdığım mesajlar şahsi görüşlerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

7.  Alıntı Originally Posted by faruko Yazıyı Oku
    YKILD demek istediniz sanırım. Maliyet kaç?
    Hee ykild pardon :D 22-23 ken 22 ye yazilmistim ordan verdi almistim ama 21 e yazilsaymisimda vercekmis simdilik 22. Kullanim fiyatini asarsa 20 de bekleyen emri yukari cekerim :D

....

8. Bol kazançlar dostum. YKB tekniği güzel duruyor gerçekten de. Fakat endeks pek güven vermiyor bana.

Alıntı Originally Posted by Sehzade Yazıyı Oku
    Hee ykild pardon :D 22-23 ken 22 ye yazilmistim ordan verdi almistim ama 21 e yazilsaymisimda vercekmis simdilik 22. Kullanim fiyatini asarsa 20 de bekleyen emri yukari cekerim :D

....
    Yazdığım mesajlar şahsi görüşlerim olup kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 162/211 İlkİlk ... 62112152160161162163164172 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •