Sayfa 50/211 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 393 - 400 arası.

Konu: Varant 24

1. % 1pirime viopta mesela 1000 puan % 10 gibi ise varantta % 20 marj vade dayanağa göre artar azalır.Birde vade kaybı olayı var.Vade yakınsa cuma kapanışlı bir varant endeks yada hisse % 0.50 pirimlide olsa % 10eksi yada aynı fiyatta açabilir.Bir önceki marjı ertesi günü yapmaz saçma sapan hareketşer yapar

GT-I8552 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

2. İhraççı fiyatta ziyade yöne bakar doğru yönü yakalarsan doğru varamtta parayı katlarsın mesela geçen brent varantı 46 larda 55 kuruştu 49 da 1.20 yi gördü düşmeden

anlıyorum iş tahta sahibinin insafına kalmış. şu oran olayını da bana açıklayabilirseniz ben öğreneceğimi öğrenmiş olacağım.

4. Pek kafa yormadım uygulanmadıktan sonra banq hikaye geliyor bilen snlatabilen biri vardır varantçı gibi...

5. Kaldıraç oran nutlaka var ama normal zamanda.ani iniş ve çıkışlarda pek sökmez

6. Dışarıdan insanı cezbeder az sermaye ile büyük kazanma hırsı ama masadan karla kalkıp genele yayan azdır

her şey için teşekkürler sn. Alibey

Alıntı Originally Posted by alibey Yazıyı Oku
    Dışarıdan insanı cezbeder az sermaye ile büyük kazanma hırsı ama masadan karla kalkıp genele yayan azdır

evet onu becerebilmek için iyi psikoloji lazımdır. marttan bu yana thy varantlarında parasını 7 kata çıkaran var tanıdığım. Ben %150 lerde kaldım. Herkes tekniği ve takası görebilir ama o pskiolojiyi yönetebilmek çok önemli...
    Yazdıklarım kesinlikle yatırım tavsiyesi degildir..Sadece kendi kişisel görüşlerimdir...

Sayfa 50/211 İlkİlk ... 40484950515260100150 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •