Sayfa 93/211 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon
Arama sonucu : 1681 madde; 737 - 744 arası.

Konu: Varant 24

1. Bugün sabahtan beri temkinli ve alım yönünde düşünmeme rağmen birinden etkilenip satıma geçtim. Mantıken doğru olsa da zamanlama yanlış oldu. SABAH 0.20den DXIFJ ALMIŞTIM 0.23den verdim öğleden sonra 0.40 oldu. neredeyse %100 kar kaçtı. Bir de satımdan %15 civarı zarar. Yarın inş.düzeltiriz.
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

Alıntı Originally Posted by ilkerx Yazıyı Oku
    52,19 stopla hedef 54,54 gibi olabilir..

işlem uzun devam ediyorum...

kar zarar Bayram sonrası belli olaçak...

Hayırlı bayramlar.....

Alıntı Originally Posted by ilkerx Yazıyı Oku
    kapanışta emaneti teslim ettik...hedef gecerli ama gece risk...yarın uygun yerden takip ederiz....

Bayram öncesi brent için çizdiğimiz zaman analizli rota ve sonuç....

Bundan sonra ne olur mu?....Çok yakında....

Alıntı Originally Posted by alibey Yazıyı Oku
    Bugün sabahtan beri temkinli ve alım yönünde düşünmeme rağmen birinden etkilenip satıma geçtim. Mantıken doğru olsa da zamanlama yanlış oldu. SABAH 0.20den DXIFJ ALMIŞTIM 0.23den verdim öğleden sonra 0.40 oldu. neredeyse %100 kar kaçtı. Bir de satımdan %15 civarı zarar. Yarın inş.düzeltiriz.
    akıl vermek gibi bir düşüncem yok haddim de olmaz aslında ama şunu söyleyeyim. sana dax'ın tüyosu olsun dax'ın karakteristik özelliği günlük periyotta çıkarsa düşer düşerse çıkar şöyleki sabah veya geceden sert bir hareket yok ise 20-30 yada 50 piplik nereye giderse daha sonra tersini yapar fakat 100 piplik oynama yaparsa 2. gün yükselişi devam ederken tersine oynarsan düşüşü yakalamış olursun. ha dersenki sen nerden biliyorsun yada neden yapmıyorsun ben çok ekmek yedim ondan. fx'te ve şuan varantta yabancılar ile oynamayı düşünmüyorum. bu bir fikirdir tavsiye değildir.

4. Teşekkür ederim.mantıken doğru zamanlamada hata yaptım.Sabah eksiydi artı kapatacağı belliydi.Erken satıma geçtim yoksa vrnt gibi yerinde geçmeliydim hen kardan oldum üstüne birde zarar yazdık.yarın dragi varmış bakalım parasal genişleme mi daralmamı olacal

GT-I8552 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Bilinsin ki çakalların hükmü kurt ayağa kalkana kadardır.

bir tüyo daha olsun ( çok mu böbürlendim ne ) draghi varsa öncesi dow future bak hacim görme şansın var ise alım tarafı iyiyse dow'da dax onu izler ama sert hareket etmez ise yükseldikten biraz sonra tekrar düşer. ytd.

Alıntı Originally Posted by Debbah Yazıyı Oku
    Battık sevgili bb79. HAIUJ ne var ne yoksa aldı götürdü. Sıfırlanmış varantı elden çıkarma hayaliyle bekliyoruz seans sonuna kadar.
    gördün değilmi sn. Debbah halkbank 13.40'ı gördü 3 gün daha sabredemedi bugün 3.işlem günü vade sonu olmasaydı kazancımız %100'ü geçmişti. hırsız kaynıyor memleket anla işte bir dahada bulaşma bu devletin speğine.

7. halkbank varantı hadjjv de ilginç işlemler oluyor;

alışa yüklü alış yazılıyor ve mal veriliyor.kotasyon harici işlemler bunlar

8. Haijh aldım.04 ya herro ya merro bakalim hulk ne kadar ciddi. Sifirlarsan aldiklarimin %10u derim. Canin sağolsun hulkcum derim.Ama ya sifirlamazsan? :D ekim sonu goruselim hulk efendi. Citiyi elini cebine sokmaya davet ediyorum varlik fonu satiyosa sen al. Sen satiyosan zaten varlik fonumuz var zati bizim :D

LG-D855 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Sayfa 93/211 İlkİlk ... 43839192939495103143193 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •