Sayfa 397/1009 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497897 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 3,169 - 3,176 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

1. Hsbc 40 gün yeni para 20 den bağlayan epey insan var. Modern hesap değil bu

2. merkez 2 puan arttırıyor, bankalar 0.75..kimse merkezi dinlemiyor..bankalar kredi verecek adam bulamıyor. çünkü insanların maaşına enflasyonun çok çok altında zam yapılıyor. insanların geliri düşük.

nkolayda artık cazibesini kaybetti..18.75 oranı görünce şok oldum. ayrıca telefona msj falan göndermedi. ben gün içinde sitesine uğrayınca oranı görebildim..artık yolları ayırma vakti geldi.

Aslında beklentim 8.46 haraketi ile o piyasadakileride fena dizdilerama ellerindekilerini daha yukarıdan bozmak ister gibi bir yaklaşım içindeler...Bakalım dolar operasyonu bitti mi yoksa stoklar yeteri kadar erimedi mi?

Bakın borsa çöktükçe yabancı takası artıyor...Adamlar 2 milyondan fazla keklik kaz sürüsü yakaladı malları yıktılar şimdi mallarını acele etmeden yerine koyuyorlar..

Kısaca bence faizci faizinde kalmalı, dolarcı dolarında ,borsacıda dayanabildiği sürece borsada poz bozmaması mantıklı duruyor...

anadolubank renkli hesap 19.50 olmuş

5. %35 makul bence.

ytd

6. Tecrübeli arkadaşlardan para piyasası fonu önerisi alabilirmiyim?
    Amacım stopaj avantajını uzatmak ama mevduat ile ayni orandada faiz alabilmek.
    Şimdiden teşekkürler

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

7.  Alıntı Originally Posted by heval Yazıyı Oku
    Aslında beklentim 8.46 haraketi ile o piyasadakileride fena dizdilerama ellerindekilerini daha yukarıdan bozmak ister gibi bir yaklaşım içindeler...Bakalım dolar operasyonu bitti mi yoksa stoklar yeteri kadar erimedi mi?

Bakın borsa çöktükçe yabancı takası artıyor...Adamlar 2 milyondan fazla keklik kaz sürüsü yakaladı malları yıktılar şimdi mallarını acele etmeden yerine koyuyorlar..

Kısaca bence faizci faizinde kalmalı, dolarcı dolarında ,borsacıda dayanabildiği sürece borsada poz bozmaması mantıklı duruyor...
    Sen öyle san.
    Yabancı arkasına bakmadan kaçıyor.
    Bugün GARAN'da 150 milyon lot sattı yabancı.

8.  Alıntı Originally Posted by tades Yazıyı Oku
    anadolubank renkli hesap 19.50 olmuş
    Günlük gitmek için fena değil.
    8.05 üstü kapanışlarda herkes dolarcı olmalı.
    Fiziki dolar iyidir.

Sayfa 397/1009 İlkİlk ... 297347387395396397398399407447497897 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •