Sayfa 569/1009 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579619669 ... SonSon
Arama sonucu : 8071 madde; 4,545 - 4,552 arası.

Konu: Banka Mevduat faizleri ARTI PUAN/tezgah altı faiz oranları) -III

1.  Alıntı Originally Posted by iyimser Yazıyı Oku
    N kolay, burgan, odea, a bank,TEB, gibi bankalarda Max 500k lik paraya kadar faiz iyi , üstü rakkamlar da ya parayı böleceksin yada büyük bankalara daha düşük faizlere razı olacaksın yani bankalar vatandaşı hep öpmeye çalışıyor. Saygılar
    15 - 20 yıl önce bunun tersi olurdu hep. Para büyüdükçe daha çok oran olurdu. Artık neden böyle bilmiyorum 500k-1m üstünü istemiyorlar adeta.
    Burada yer alan yorum ve tavsiyeler genel niteliktedir. Bu tavsiyeler mali durumunuz ile risk ve getiri tercihlerinize uygun olmayabilir. Sadece burada yer alan bilgilere dayanılarak yatırım kararı verilmesi beklentilerinize uygun sonuçlar doğurmayabilir.

2. Ayrıca birde EFT derdimiz var diyelim bir bankaya 500k üstü bağlarımız gününüz doldu çıkmak istiyorsun en fazla 200k,300k,500k limit var üstü ne olacak bir gün bekleyecek
    Başka bir dert de boşta para bırakma derdi. Banka sürekli vatandaşı öpüyor. Ne yapmak lazım bilen varsa yazsın kardeş saygılar.

3. Burada yer alan yorumlar, kişisel görüşlere dayanmaktadır. Bu nedenle, yatırım veya al/sat tavsiyesi olarak değerlendirilmemelidir.

Alıntı Originally Posted by hellistheothers Yazıyı Oku
    15 - 20 yıl önce bunun tersi olurdu hep. Para büyüdükçe daha çok oran olurdu. Artık neden böyle bilmiyorum 500k-1m üstünü istemiyorlar adeta.
    1m ve üstü tutarlarda vakıfbank özel bankacılık tercih edilebilir yüksek oranlarda alınabiliyor pazarlık'ile özel bankacılık ile çalışmak için giriş seviyesi 1m ve üstü.
    Söylediklerim yatırım tavsiyesi değildir şahsi fikrimdir saygılar.

5. Şu anda ppz mevduattan daha avantajlı.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,129
     Alıntı Originally Posted by blue70 Yazıyı Oku
    sokağa cıkma yasagı nasıl uygulanıyor?ekmek almak isteyen alabiliyor.ama araba ile ekmek almak yasak...
    iyide market 10 dakıka otede ve arabasız gıdılmıyor burada....nasıl olacak peki...
    birde tabiki ekmek alma ayagına herkes dolasıyor....vay canına!
    Cumartesi gunune doktor randevum vardi..
    25dk aracim ile gittim geldim bir kere durdurup da soran olmadi nereye gidiyorsun diye..
    Trafik sakin idi ama yine de bekledigimden cok daha fazla arac ve insan vardi..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,129
     Alıntı Originally Posted by BüyükResim Yazıyı Oku
    Yasak masak uygulanmıyor dostum, herkes saldım çayıra mevlam kayıra modunda. Lebaleb kongrelerde, partilerde coşkuyu veren büyüklerini gördükten sonra kimse tutamaz bu milletin iplerini. Bence iyide yapıyorlar , kendi ayağımıza sıktık. Crash dibine kadar içimizden geçecek.
    Cokus oncesindeyiz gibi bir duygu kapladi bu aksamki haberleri izleyince..

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Cokus oncesindeyiz gibi bir duygu kapladi bu aksamki haberleri izleyince..

Syg,
    https://m.youtube.com/watch?v=CmnveAVS_IY
    İlacın kralı burda.!!

Venezuella’da prezervatif fiyatları 755 $’a fırladı!
    https://www.google.com/amp/s/yesilga...a-firladi/amp/
    Kötümser yalnız tüneli görür, iyimser tünelin sonundaki ışığı görür, gerçekçi tünelle birlikte hem ışığı hem de gelecek treni görür.!!!

Sayfa 569/1009 İlkİlk ... 69469519559567568569570571579619669 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •