Sayfa 309/602 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 2,465 - 2,472 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    iyiyim esma sen nasılsın? pc başında uyukluyorum inan
    Gündüz iş yorgunluğu gece bizim sorular sizi epey yormalı. Allah güç kuvvet ve esenlik versin inşallah. Gündüzleri bilgim dahilinde cevap veriyorum ne kadar faydalı cevaplar veriyoruz bilmiyorum.

2.  Alıntı Originally Posted by tafa Yazıyı Oku
    İyi geceler hocam. Deva 935 m. Kâr açıkladı 48 tl söylentileri var sizin görüşlerinizi paylaşabilir misiniz. Birde Ostim dün bank of amerika 3.6 milyon lot alım yaptı bu gün 2.1 milyon lot yaptı maliyet olarak zarar yazmış gibi görüşlerinizi paylaşabilirseniz sevinirim. Teşekkür ederim.

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    deva cok ucuzken paylaşmıştım kar güzel 44.50 civrları hedef olarak görünüyor
    ostim 4.31 üzeri kalması gerekiyor adrenalin uzun sürmesi için 1 kapanış bile yeter YTD

3.  Alıntı Originally Posted by jgamez Yazıyı Oku
    sayın çelik iyi geceler, isdmr için yakın zamanda kısa vadede bir hareket görünüyor mu sistemde?
    Bir de gsdho ve trgyo bekleme sabırlarını çok zorluyorlar 6-7 aydır 1 mm yol gidemediler herkes gitti onlarda bişi yok.
    Yakın zaman için listeden bu 3 ünü sormak istedim müsaitseniz.
    çok teşekkürler şimdiden üstad.
    beklemeye devam hedeflerim aynen devam ediyor şu an hisselerde ky azaltımı yapılıyor bizim hedeflerimiz ve hayellerimiz büyük sadece sabırlı olmamız gerekiyor

Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    deva cok ucuzken paylaşmıştım kar güzel 44.50 civrları hedef olarak görünüyor
    ostim 4.31 üzeri kalması gerekiyor adrenalin uzun sürmesi için 1 kapanış bile yeter YTD
    Çok teşekkür ederim hocam. Ostim dün 4.48 den kapattı aslında bank of amerika aldıklarını neden zararına sattı anlamadım bu aralar sanki sırf piyasayı bozmak için böyle yapıyor.

5. ınfo gözüme çarptı yarın kırılım yapacak görünüyor ytd
    mepet bu gün güzeldi haftalık listemizde yer alıyordu

6. Hocam Başkanın Gübre teşvik haberi gübre hisseleri hareketlendirebilir.Ne dersiniz.

7.  Alıntı Originally Posted by tafa Yazıyı Oku
    Çok teşekkür ederim hocam. Ostim dün 4.48 den kapattı aslında bank of amerika aldıklarını neden zararına sattı anlamadım bu aralar sanki sırf piyasayı bozmak için böyle yapıyor.

Ben de bofa nın bu hareketlerine rastladım iki gündür.. çok yüklü alıyor.. ertesi gün acımasızca kademeleri yok ederek satış yapıyor.. kendi de zarar ediyor, tahtayı da kötü etkiliyor, desteklerini kırdırıyor..
    Neyse ben sonuçta inşallah borsa nın bu sene iyi olacağını düşünüyorum.. mutlaka panik yaptırmak İçin şok düşüşler olur arada..

8.  Alıntı Originally Posted by celik comak Yazıyı Oku
    ınfo gözüme çarptı yarın kırılım yapacak görünüyor ytd
    mepet bu gün güzeldi haftalık listemizde yer alıyordu
    Geçenlerde bahsettiğiniz dmsas bir hareket yaptı ama devamı gelmedi index yüzünden sanırım ve bir de geçen günlerde söylediğiniz pınsu da bir hareket bekliyorsunuz sanırım yakında grafiği biraz garip oldu zira?

Sayfa 309/602 İlkİlk ... 209259299307308309310311319359409 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •