Sayfa 179/602 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon
Arama sonucu : 4815 madde; 1,425 - 1,432 arası.

Konu: Haftalık Hisse Paylaşım II

1.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Çok enterasan sürekli satış yiyen ve bu satışların karşılaması sonrasında. Bugün çok iyi durmakta . Polho ....
    Bugün Polho, direnç üstü kapatti . Hem işlem hacmi hemde para girisi ile superdi ...

2.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Bugün Polho, direnç üstü kapatti . Hem işlem hacmi hemde para girisi ile superdi ...
    CEOEM de yatay direncinin üzerinde kapanış yaptı. Sizce yarın takip edilirmi mebes hocam

Esma hanım yok.
    Dikkatimi çekti.
    Umarım kötü bir şey yoktur.

4.  Alıntı Originally Posted by Quanticode Yazıyı Oku
    CEOEM de yatay direncinin üzerinde kapanış yaptı. Sizce yarın takip edilirmi mebes hocam
    Kusura bakmayın takibimde olan bir hisse değil. Esma hanım takip ediyordu . Esma hanımda iki gündür yazmadı. Eğer görürse bilgilendirir tahmin ediyorum ...

5.  Alıntı Originally Posted by kafkas26 Yazıyı Oku
    Esma hanım yok.
    Dikkatimi çekti.
    Umarım kötü bir şey yoktur.
    Gündüz yoktum. Yüzde 50 nakitedeyim. 1560 üzeri kalıcı kalamıyor buda beni temkinli davranmaya devam. Halen 1800 hedefli ralli içindeyiz ama ara düzeltmeler olması daha sağlıklı olur. Eldekileri korumaya devam. Şubat ayları genelde yatay geçer. Bilançosu iyi gelebileceklerini yükseltiyorlar.Cümleten iyi geceler.

6.  Alıntı Originally Posted by Quanticode Yazıyı Oku
    Destek. 7.16-6.94
    Direnç. 7.35-7.55 seviyeleri takip ediniz. YTD.

7.  Alıntı Originally Posted by mebes Yazıyı Oku
    Kusura bakmayın takibimde olan bir hisse değil. Esma hanım takip ediyordu . Esma hanımda iki gündür yazmadı. Eğer görürse bilgilendirir tahmin ediyorum ...
    Teşekkürler����

8. Endeks yarında volatiliteli olmaya devam edeceğini düşünüyorum. Takibe değer bulduğum bazı hisseleri yazayım. Ama herkes kendine stop seviyesi belirlemeli. USAK, MAKTK, CEMAS,RYGYO, GRNYO YTD.

Sayfa 179/602 İlkİlk ... 79129169177178179180181189229279 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •