Sayfa 1010/1014 İlkİlk ... 10510910960100010081009101010111012 ... SonSon
Arama sonucu : 8106 madde; 8,073 - 8,080 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1.  Alıntı Originally Posted by kastirsef Yazıyı Oku
    Almanya da iflaslar patladı.

Fiziki kıymetli metallere hücum orada başlayacak.

Almanlar da yastık altı Altına Gümüşe abanacaklar.

Weimar Republic 2.0 loading.

Almancılarda Amerikancılarda alıyor Gümüşleri.

Hans, Toni, Coni, Herkel, Frank, alayı birden silkiyor Doları Euroyu kağıt parayı, paraları ile Gümüş alıyorlar.

Euro bazında Gümüş deler mi döner mi?

2. fincan kulp formasyonunun hedefine gidecekse, rsi göstergesindeki mavi tepecikler sadece ufak düzeltme bölgeleri olur, düzeltip çıkışa devam eder ve bu durumda enflasyona uyarlanmış grafikteki dirençleri de geçer. ama fincan kulp hedefine gitmeyecekse, rsi mavi tepeciklerde çıkış biter.

ne dersiniz arkadaşlar, hedef fincan kulp formasyonunun hedefi mi, yoksa ilk durakta çıkış biter mi ?

yatırım tavsiyesi değildir, ben amatörüm.

3. An itibariyle , Altının onsu % 1,84 artışla 2.377 Dolar

4. Amerikan ekonomisi çöküyeeeeaaahhh.

Avrupa Birliği ekonomisi çöküyeeeeaaahhh.

Yahudi bankerler fiziki Altını Gümüşü batıdan doğuya Çine ve Hindistana taşıyeeeeeaaaaah.

Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    ons 2.400
    dolar 34
    gram 2.400
    bu yıl içi beklentim
    Dolar beklentim gram ve onsla uyumlu değilmiş. Altında tüm beklentilerim 4 ay gecikmeyle gerçekleşti. E şimdi ne yapayım bilemedim
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

6. Gümüş de gidiyeeeeeaaaahhhh.

7. Gümüş deki SLV etf şortları hala devam ediyor. 3-5 büyük bankayı batıracaklar bu gidişle. Niye şortluyorsunuz ralliyi? Elinize verirler kobrayı patlıcanı.
    Margin Call nedir?

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    Dolar beklentim gram ve onsla uyumlu değilmiş. Altında tüm beklentilerim 4 ay gecikmeyle gerçekleşti. E şimdi ne yapayım bilemedim

Bundan sonraki aşamada Platin daha hızlı gidecek. Önce Altın uçtu, şimdi Gümüş uçuyor, bir sonraki aşamada Platin uçacak.

Parayla değil sırayla.

Sayfa 1010/1014 İlkİlk ... 10510910960100010081009101010111012 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •