Sayfa 369/1015 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469869 ... SonSon
Arama sonucu : 8118 madde; 2,945 - 2,952 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Trump, dün yaptığı açıklamada, Kovid-19'un Vuhan'daki bir laboratuvardan çıktığına dair kanıt gördüğünü söyledi.

Bu söylemler gelecek günlerde devam eder, hatta kanıtlarda ortaya konulursa, dünya çok fena karışacaktır.

Dünyada bir çok ülke Çine tazminat açmaya hazırlanabilir.

Avrupa Merkez Bankalarını tahvil alımlarını durdurmasıyla perşembe günü düşen ons altın dün Trumpın Çine karşı söylemleri ile yukarı döndü.

Haftaya ons altında yine 1670 ile 1740 arası hareketin devamını bekliyorum. ABD ile Çin arasındaki sertleşme artarsa 1740 direnci çok kolay aşılır.
    Şimdi davalar açıldı, kazanıldı diyelim. Yaptırımı ne olabilir ? ABD nin ÇİN den tazminat alabileceğine inanan var mı ? Bu durum Trump' ın seçim yatırımı ( yalanı ) olarak görünüyor. İzleyip göreceğiz.

2. Sarıkız bana gel-gel yapıyor. Merhaba etmeyeceğime dair sözüm de var, ne yapsak bilemedim. Tüm dünya altın altın derken ben kalsın diyebilir miyim ? bu hafta 1720 üzerine atarsa azcık ucundan alabilirim. Yatırım tavsiyesi değildir.

3. Dunyada z nesli ile dogu toplumu hayat tarzlari bitecek...kuyumcu isi bu emtia artik zaten taki isi de bittigine gore topraga verebiliriz...hala burda bazi amcalar var..amca dede isleri bitti artik..

4.  Alıntı Originally Posted by ressam Yazıyı Oku
    Sarıkız bana gel-gel yapıyor. Merhaba etmeyeceğime dair sözüm de var, ne yapsak bilemedim. Tüm dünya altın altın derken ben kalsın diyebilir miyim ? bu hafta 1720 üzerine atarsa azcık ucundan alabilirim. Yatırım tavsiyesi değildir.
    Sayın Ressam, almadan önce haber verirseniz bizim için de satış fırsatı olur!

6. Haberler youtberler her yerde altın düşecek bangır bangır allah razı olsun ne kadar düşünceliler

7.  Alıntı Originally Posted by dreamworld Yazıyı Oku
    Dunyada z nesli ile dogu toplumu hayat tarzlari bitecek...kuyumcu isi bu emtia artik zaten taki isi de bittigine gore topraga verebiliriz...hala burda bazi amcalar var..amca dede isleri bitti artik..
    Z kuşağının eline verecekler çöp kağıtları. Ondan sonrası tarihin tekerrürü..
    Evi tutarken herkes iyidir. Yeni kiracı adayınız iyi birine benziyor olsa da, DAVA GEÇMİŞİNİ mutlaka isteyin.
    https://www.milliyet.com.tr/ekonomi/...nir-mi-6994969

8. Suudi Arabistan borsası yüzde 7.41 oranında sert düştü. Muhtemelen beklenen 2. dalga başladı borsalarda.

BİST diğerlerine oranla ucuz olmasına rağmen 2. dalgadan etkilenmeme gibi bir durumu söz konusu değil.

2008 de bu kriz bizi teğet geçecek denildi. 60 binden 20 bine indi.

Sayfa 369/1015 İlkİlk ... 269319359367368369370371379419469869 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •