Sayfa 485/1016 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585985 ... SonSon
Arama sonucu : 8126 madde; 3,873 - 3,880 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Altın satılmaz,hep alınır hep alınır)))))))))))))Geçen wolkswagenin bir modeline baktım 1 milyon 50 bin lira.Araba 1500 kilo .1 kilo gümüş altıbin lira.Ben 170 kilo gümüş vereceğim 1500 kiloluk otomobil alacağım öyle mi.Bu fiyatlar saçma ,yakında emtiada asıl fiyatlar ne olmalı dünya öğrenir.
    Evet,
    and olsun ki biz kağıda değil Altın/Gümüş'e inananlardanız..

2.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    Altın satılmaz,hep alınır hep alınır)))))))))))))Geçen wolkswagenin bir modeline baktım 1 milyon 50 bin lira.Araba 1500 kilo .1 kilo gümüş altıbin lira.Ben 170 kilo gümüş vereceğim 1500 kiloluk otomobil alacağım öyle mi.Bu fiyatlar saçma ,yakında emtiada asıl fiyatlar ne olmalı dünya öğrenir.
    Sayin hkm, altin biriktirmeyi hangi araci kullanarak yapiyorsunuz?
    Fiziksel, banka üzerinden ya da GLDTR.
    Saygilar.

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by onurbey Yazıyı Oku
    Sayin hkm, altin biriktirmeyi hangi araci kullanarak yapiyorsunuz?
    Fiziksel, banka üzerinden ya da GLDTR.
    Saygilar.

GLDTR alıyorum sn onurbey.GLDTR nin sözleşmesinde fiziki altın var deniyor.Fiziki olması elbet tercihim.Bir de borsada işlem gördüğünden her an al sat yapılıyor,olağanüstü günlerde de genelde pek marj olmuyor.O yüzden tercihim GLDTR.Ha elbet gümüşte de GMSTR alıyorum.Platini de kuveytden hesap açtım ordan alıyorum.Şu ara yüzde seksen emtiadayım.Ortalık karışacak diğer enstrumanlarda gece uyuyamam.

4.  Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    GLDTR alıyorum sn onurbey.GLDTR nin sözleşmesinde fiziki altın var deniyor.Fiziki olması elbet tercihim.Bir de borsada işlem gördüğünden her an al sat yapılıyor,olağanüstü günlerde de genelde pek marj olmuyor.O yüzden tercihim GLDTR.Ha elbet gümüşte de GMSTR alıyorum.Platini de kuveytden hesap açtım ordan alıyorum.Şu ara yüzde seksen emtiadayım.Ortalık karışacak diğer enstrumanlarda gece uyuyamam.
    Cevabiniz icin tesekkur ederim sn hkm.
    Saygilar.

Alıntı Originally Posted by hkm Yazıyı Oku
    http://www.goldist.com.tr/altin-fonunun-avantajlari

http://www.gumustr.com

Arada fiyatlar olması gerekenin üstünde olabiliyor buna dikkat edilmesini öneririm.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

6. Tatlı tatlı DışBorç yerken artış oranları böyleydi, Döviz<Gerçek Tüfe<Ücretler...
    Acı acı DışBorç öderken artış oranları böyle olacak, Döviz>Gerçek Tüfe>Ücretler.
    Ücretler Resmi Tüfe'ye eşit tutularak bu engel aşılacak ama mevduat faizini
    Gerçek Tüfe'ye eşitlemek veya bir puan üstüne çıkarak para sahibini ikna etmek işin zor kısmı..

7. Altın her devrin enflasyonunu en doğru ortaya koyan araç olmuştur.
    Son düzenleme : ibrahim; 15-11-2020 saat: 15:20. Sebep: İmla hatasi

8. Bilgi altın-gümüşten daha kıymetlidir. Aradaki uçurum zamanla daha da artacaktır...

Sayfa 485/1016 İlkİlk ... 385435475483484485486487495535585985 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •