Sayfa 521/1015 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon
Arama sonucu : 8117 madde; 4,161 - 4,168 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Adem peygamber acaba cennetten neden kovuldu? Müslümanların bu konuları iyi araştırması lazım. Şecere nasıl bozulur? DNA sı bozulanın şeceresi bozulur. Peki DNA nasıl bozulur? Araştırın inceleyin ve bilgilenin, yoksa ahirette hesabını veremezsiniz.

Bakara Sûresi 35. âyette, şöyle emrediyor:

Dedik ki: Ey Âdem, sen ve eşin cennette oturun, ikiniz de ondan dilediğiniz yerde bol bol yiyin, fakat şu ağaca yaklaşmayın, yoksa zalimlerden olursunuz.

Bu âyette yasaklanan ağaç şecere kelimesi ile ifade edilmiş. Şecere ise sözlüklerde şöyle tanımlanır:
    1- Ağaç, bir tek ağaç. 2- Bir kişinin veya ailenin en uzak atasından başlayarak bütün kollarını belirten çizelge, soy ağacı, soy kütüğü, silsile name, hayat ağacı.
    Yani şecere öncelikle bildiğimiz ağaç manasında kullanılır iken, diğer mühim bir manası da soy ağacı, soy kütüğü, nesil manasında kullanılmaktadır.

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    mRNA aşıları (Pfizer Biontech Moderna vb) ile DNA mızı kademe kademe bozacaklar.

eğer illa ki aşı olacaksanız, o zaman mutlaka sadece pasif eski usül üretilen aşıları tercih edin ve aşı olmakta acele etmeyin. benden söylemesi. Çin aşısı söylenene göre eski usül üretilmiş bir aşı ama ben bu sağlık işlerinde babama bile güvenmem. herşeyini ıcığını cıcığını sonuçlarını iyice zamana bırakıp yavaş yavaş kontrol etmeden asla adım atmam.

Aşağıdaki videoyu sabırla sonuna kadar izleyin ve yorumu kendiniz yapın.

32 Doctors from 11 Countries Warn against Taking the COVID-19 Vaccine
    https://www.brighteon.com/abf49b23-d...4-7ef299d8dbfe

2. Aşı karşıtlığıyla tanınan Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi Çocuk İmmünoloji Alerji Bilim Dalı Başkanı Prof. Dr. Alişan Yıldıran, 10 maddeyle neden yaygın aşı kullanımının zararlı olacağını açıkladı.

Bir: Daha evvel hiç aşı üretmemiş, çalışdığı konu olan kanser üzerine hiç bir başarısı olmayan, kullandığı mRNA teknolojisinin yan etkileri bilinmeyen, etkisi eski konjuge aşılar gibi son derece düşük, muhataralı bir aşıyı tercih etmeyerek hükümet doğru olanı yapmışdır.

İki: Bir buçuk milyar nüfuslu bir ülkenin kendisinin hemen hiç uygulamadığı, etkinliği şüpheli, daha evvel hiç uygulanmamış bir aşıyı, nisan ayında üretilmesi beklenen yerli aşılar gelene kadar uygulanacağını söylenmesi zaman kazanma stratejisi olmalıdır.

Üç: Her iki aşının da etkisi serumda virüse karşı antikor seviyesini arttırmaya yönelik olup, güçlü ve devamlı bir hücresel hafıza husule getirmeleri ihtimali çok düşükdür.

Dört: Salgın pek çok ülkede olduğu gibi ülkemizde de bilhassa havanın soğuk olduğu dönemde iki pik yapmışdır. Pikin inişe geçdiği durumda yaygın aşılamanın tabii olarak husule gelmiş toplum bağışıklığını bozacağı açıkdır.

Beş: Herd immünitenin aşılarla ortaya çıkdığına dair gerçek ve güvenilir çalışma olmadan, enfeksiyon/fatalite oranı çok düşük bir enfeksiyon için yaygın aşı koruyucu tababete uygun değildir.

Altı: Herd immünitenin kendiliğinden ortaya çıkacağını iddia eden ve bunu yaşayarak ortaya koyan İsveç (Dr. Anders Tegell) göz ardı edilemez.

Yedi: Çocukluk çağı aşı takviminin en katı ve geniş şeklini uygulayan bir ülkede çocuklara aşı yapılmayacağını söylemek en azından bir çelişki değil midir? Bu durumda çocukları koruyacağı iddia edilen aşılar neden erişkinlere yapılmamakdadır?

Sekiz: İngiltere vatandaşlarına D vitamini dağıtarak doğru olanı yapıyorken, ülkemizde D vitamini kısıtlaması neden yapılmakdadır?

Dokuz: Mutasyon geçirdiği gösterilen bir grip virüsüne aşı yapılacaksa, grip aşıları gibi her sene yapılması gerekeceği neden vatandaşa anlatılmamakdadır?

On: Bağışıklık sistemini etkilediği aşikâr olan bir enfeksiyonda hastalara İVİG uygulaması kolay, maliyeti uygun , enfeksiyonun uzamasını, tekrarlamasını önleyerek yatak ve yoğun bakım doluluğunu azaltacaktır.

https://www.habervakti.com/gundem/o-...u-h130427.html

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Adem peygamber acaba cennetten neden kovuldu? Müslümanların bu konuları iyi araştırması lazım. Şecere nasıl bozulur? DNA sı bozulanın şeceresi bozulur. Peki DNA nasıl bozulur? Araştırın inceleyin ve bilgilenin, yoksa ahirette hesabını veremezsiniz.

Bakara Sûresi 35. âyette, şöyle emrediyor:

Dedik ki: Ey Âdem, sen ve eşin cennette oturun, ikiniz de ondan dilediğiniz yerde bol bol yiyin, fakat şu ağaca yaklaşmayın, yoksa zalimlerden olursunuz.

Bu âyette yasaklanan ağaç şecere kelimesi ile ifade edilmiş. Şecere ise sözlüklerde şöyle tanımlanır:
    1- Ağaç, bir tek ağaç. 2- Bir kişinin veya ailenin en uzak atasından başlayarak bütün kollarını belirten çizelge, soy ağacı, soy kütüğü, silsile name, hayat ağacı.
    Yani şecere öncelikle bildiğimiz ağaç manasında kullanılır iken, diğer mühim bir manası da soy ağacı, soy kütüğü, nesil manasında kullanılmaktadır.

3. Federal Stimulus Mostly Exists to Help Wall Street
    https://mises.org/wire/larry-summers...lp-wall-street
    Morgic çöpleri karşılığı 2 trillion$ borç alan bankerler, adam başına 2 bin$ hibe yapılmasına karşı..! Adam da demeli ki ver bana 2milyon$, ben de sana karşılık olarak çöp paketleyip üstüne imzamı atayım!

4. Hiçbir siyasi partiyi desteklemiyorum. Bu mesajım sadece o şahsa ait ham bilgidir. Siyasi partileri karalama veya küçümseme amacı ile kesinlikle paylaşmıyorum. Herkesin dini ve siyasi görüşü kendinedir. Ama bir süredir burada artık küreselci satanist tehdit altında olduğumuzu yazıyordum ve bıçağın kemiğe dayandığını söylüyordum. Satanist küreselciler artık kendilerini hiçbir yerde ifşa etmekten çekinmiyorlar.

İstanbul belediye başkanı Ekrem İmamoğlu, satanist modacı Dilara Findikoglu ile birlikte çalışmaya karar vermiş.Ne diyeyim bilemedim. Şimdi buna komplo vs diyenler olacaktır. Bu sebeple kaynakları aşağıya kopyaladım. Yorumu kendiniz yapın.

https://twitter.com/Mehmetali_Onel/s...52429280960514

SATANIC SYMBOLISM IS IN OUR FACES AT LONDON FASHION WEEK: THE BIG TAKEAWAY

Hosted at St. Andrew church in London, the avant-garde fashion show was the creation of Turkish designer Dilara Findikoglu.

https://thetruthrevolution.net/satan...-big-takeaway/

5. Here Are All The Banks That Paid Janet Yellen $7.3 Million In Speaking Fees In The Past 2 Years
    https://www.zerohedge.com/markets/he...s-past-2-years
    "Al sana $7.3 Million rüşvet.." diyecek kadar ahmak olmayacaksın, çok güzel konuştun "Al sana $7.3 Million.." diyeceksin...
    Demıkrasinin beşiğinde işler böyle yürüyor!......

6. Bu ulkede gdo lu tohumu kim hala sertifikali diye mecbur biraktiriyorsa. Kim deizmi hortlattirdiysa onunla ilgili yorum yapin..Ekrem Imamoglu icin zorlama karalama yorum yapmak cok sacma olmus..

7. Bilim Kurulu Üyesi Prof. Dr. Hasan Tezer;Çin merkezli Sinovac şirketinin geliştirdiği koronavirüs aşısının Çin'de yaklaşık 700 bin dozda uygulandığını biliyoruz. Bunlar Çin'de acil kullanım izinlerine bağlı olarak kullanıldı. Ancak Çin de ülkemizdeki verileri çok dikkatle ve merakla bekliyor. Çünkü Çin'de şu anda Faz3 çalışmaları yapılamıyor. Neden? Çin'de Mayıs ayından beri hastalık yok. Faz3 çalışması yapıp ruhsat alınabilmesi için hastaya ihtiyaç var; ama Çin’de koronavirüs hastası, Covid-19 dolaşımı yok. Yani aşı yapıp aşının etkinliğini görebilmek için hastaların olması gerekiyor. Bu aşılı kişilerin temas etmesi gerekiyor. Şu durumda aşı yapsalar yüzde 100 etkinliği çıkar. Böyle bir şeyde çok doğru bir veri olmaz. Bu yüzden Çin kendi ülkesinde hasta olmadığı için hastalığın yoğun olduğu ülkelerde çalışmalarını yürütüyor.
    Pis komünistler Faz3 çalışması yapılacak hasta bırakmamışlar!
    İyikine ABD önderliğindeki özgür dünyanın üyesiyik, bu sayede bir sürü hastamız var..!

8. Ben kesinlikle siyasi parti tutmam ve hiçbirini desteklemem. Ben gördüğümü yorum katmadan yazıyorum. Bu yorum şahsidir, sadece Ekrem beyin yaptığı anlaşmayı eleştirmek içindir. Siyasi partilerle ilgisi yoktur. Ekrem bey ben haklı isem bu anlaşmayı bozarsa tamam kadının tarzını farketmemiş veya bu konuda yanlış bilgilendirilmiş diyebiliriz.

modacı Dilara Fındıkoğlu bizzat kendi instagram web sitesinden Ekrem beyi etiketleyerek anlaşmayı paylaştı. İBB ile anlaşma imzaladık. Birlikte büyük işler başaracağız diye. Belki ben yanlış görmüşümdür. Bu kadın belki de satanist değildir. Araştırmak lazım.

Alıntı Originally Posted by dreamworld Yazıyı Oku
    Bu ulkede gdo lu tohumu kim hala sertifikali diye mecbur biraktiriyorsa. Kim deizmi hortlattirdiysa onunla ilgili yorum yapin..Ekrem Imamoglu icin zorlama karalama yorum yapmak cok sacma olmus..

Sayfa 521/1015 İlkİlk ... 21421471511519520521522523531571621 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •