Sayfa 549/1015 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon
Arama sonucu : 8119 madde; 4,385 - 4,392 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,425
    borsa tekerrürden ibarettir, sanki 2020 düşüşü öncesinde gibiyiz

2. Dunyada fiziki Gumus bulunamiyor duruma gelmek uzere. Bence ABD ve Ingiltere de yakinda sanal gumus hesaplarini ve ETF lerini komple isleme kapatirlar.

Alabildiginiz kadar fiziki kulce gumus biriktirmenizde fayda var. Ben bugun kapalicarsi da iken tasiyabilecegim kadar fiziki kulce gumus aldim stokladim. Haftaya carsi karisacak.

Reddit yatirimcilari tum dunyada fiziki gumuse saldirmis. Saldirmaya da devam edecekler.

NO SILVER LIQUIDITY IN LONDON: This “Could Destabilize All Gold & Silver Contracts†As Reddit Silver Short Squeeze Continues

https://kingworldnews.com/no-silver-...ver-contracts/

3. Altına yarayan gümüşe, gümüşe yarayan altına yarar.

4. Ben gariban kucuk bir yatirimciyim. Dogru yanlis ne yapiyorsam ne uyguluyorsam bizzati onu yaziyorum. Burada kollektif bilinc olusturarak bilgilenmek amaciyla yaziyorum. Benden farkli dusunen arkadaslara da saygim sonsuz, ama dediklerimi analiz yapmadan dogru yanlis demeden sipsak komplo diyerek reddeden arkadaslara saygim yok. cunku Allah kutsal kitabinda yuzlerce kez AKLETMEZ MISINIZ? diye bize surekli soruyor. Benim dedigimin aksini ispatlayana her zaman saygiliyim. Bilmedigim konu varsa ogreniyorum/ Namaz Zekat Oruc 5-10 kere gecerken, Aklin verimli ve etkin kullanilmasinin 150 den fazla gecmesi manidardir.

Mesela Ugur Sahin denen yabanci arkadasi saf Turk olarak nasil bize itelediler? Herkes yedi mi yedi? Hatta saftirik ahmak Mansur Yavas, bu adami utanmadan ulu onderimizi Ataturk ile ozdeslestirdi.

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Uykudan uyandığınızda elinizde sadece fiziki varlıklarınızın kaldığını göreceksiniz. Fiziki varlıklarınızı azami ölçüde arttırmaya çalışın.

Belki de size anlatılanlar bir illüzyon. Siz uyanmaya bakın yeter ki! Fiziki varlıklarınıza sahip çıkın!

Misal, aşı işindekilerin hepsinin organik gerçek kanbağı ile akraba olduklarını Ramazan Kurtoğlu hoca belgeriyle açıkladı. Aşağıdaki sahısların hepsi aynı aileden ve organik olarak birinci ikinci derece akraba. Burla Ailesi mensupları ve diğer adıyla BURLA BİRADERLER veya Bourla Family üyeleri.

* Pfizer CEO su Albert Bourla
    * Biontech CEO su Uğur Şahin
    * Eczacıbaşı
    * Atabey İlaç, Bülent Atabey
    * Amerikalı Dr Mehmet Öz

Kaynak:

https://twitter.com/HSYNYILMAZ09/sta...972688386?s=20

Ek bilgi:

Lori Burla öldü
    Burla ailesi bundan 500 yıl önce İspanya'dan Osmanlı topraklarına göç eden bir İspanyol Yahudi ailesidir.

https://www.dunya.com/kose-yazisi/lori-burla-oldu/4600

Alıntı Originally Posted by abc1980 Yazıyı Oku
    Sayın hkm , Ersoydelta diye bir yorumcu vardı . Çok bilgiliydi . Sayın Sadecegrafik ile yazmış olduğukları yorumlar , düşünceleri birbirine çok benziyor. Ersoydelta , 30 milyon TL parasının olduğunu , bu parayı bir hafta içinde bankadan çektiğini ve bu para ile almış olduğu altınları evin kolonlarına sakladığını yazmıştı. Hani bazen aklıma gelmiyor da değil . Ersoydelta = Sadecegrafik mi ? Yani kullanıcı adını mı değiştirdi acaba . Özellikle dikkatimi çekti.
    % Fiziki altın olarak yastık altında diğer yarısı ise BES altın fonlarında tutuyorum . Sağlıcakla kalınız.

5. Bu aralar bilgisayarlari programlari BULUTA GECELIM diyen sirketlerimiz var. Bulut onlara gececek bence. Adamlar tak diye siliyor kapatiyor sistemleri kafasina gore.

Az once uyari geldi. Apple kendi dukkanindan Telegram programini kaldiracakmis. Buluta gecene geciriyorlarmis.

ABD de demokrasi var zanneden ahmaklarin uyanmasi tetiklendi. ABD dunyanin en fasist ve koleci ulkesiydi.

Kirilma asamalari soyle oldu:

1) Sosyal medya sirketleri Twitter Instagram Facebook Youtube kafalarina gore Trump ve ekibinin butun hesaplarini haber vermeden mahkeme karari olmadan kafalarina gore kapattilar
    2) Evangelistlerin kullandigi Parler.com uygulamasi Apple ve Google tarafindan Store dan haber vermeden kaldirildi.
    3) Amazon AWS bulut sirketi parler.com un bulut sunuculari aniden habersiz komple kafasina gore kapatti.
    3) Robinhood ve diger araci kurumlar GME AMC NOK AG SLV PSLV alim satimlari kapattilar.
    4) WSB sosyal medya hesabi Reddit te gumusu 1000$ yapacagiz kampanyasi baslatti.

6. Muhtemelen onumuzdeki hafta veya sonraki hafta ABD borsalarini belki 1 ay kadar komple kapatabilirler.

GME AMC NOK ve bazi hisselerdeki hedge fund shortlarinin en az 50 milyar$ dan fazla oldugu tahmin ediliyor. Domino etkisi yaratacagi icin ve diger hedge fund lar iflas edecegi icin ABD de borsalarin ve internetin fisini uzun bir sure cekeceklerdir.

Iste bu sebeple her zaman fiziki altin gumus platin tek gercek sigortadir. Internetin fisini cekerlerse ceksinler. Zikime kadar diyorum. Bazilari diyor ki varligin fiziki olsa ne olur olmasa ne olur? Ergene avrat bosamak kolay gelirmis diyorum.

Mike Tyson der ki "Ilk yumrugu yiyene kadar herkesin bir plani vardir". Bence bu aralar Mike Tyson un nakavt videolarini mutlaka seyredin. Bakin bakalim yumrugu yiyen yerinden kalkabiliyor mu?

https://www.tradingview.com/symbols/NYSE-GME/

Dunyada fiziki Gumus bulunamiyor duruma gelmek uzere. Bence ABD ve Ingiltere de yakinda sanal gumus hesaplarini ve ETF lerini komple isleme kapatirlar.

Alabildiginiz kadar fiziki kulce gumus biriktirmenizde fayda var. Ben bugun kapalicarsi da iken tasiyabilecegim kadar fiziki kulce gumus aldim stokladim. Haftaya carsi karisacak.

Reddit yatirimcilari tum dunyada fiziki gumuse saldirmis. Saldirmaya da devam edecekler.

NO SILVER LIQUIDITY IN LONDON: This “Could Destabilize All Gold & Silver Contracts†As Reddit Silver Short Squeeze Continues

https://kingworldnews.com/no-silver-...ver-contracts/

7. Gumus te teknik gorunum ve ihtimaller. Almayi dusunenler icin 25 ten itibaren alim mantikli gorunuyor, WSB tayfasi 27.4 ustunu kiramadi simdilik.

NOT: fiziki gumus kulce alanlar bu grafikleri ziklemesinler. onlar fiziki mallarini satmazlarsa, her halukarda ileride zengin olacaklar.

8. Realitede fiyat devamlı düşüyor bende sadecegrafik arkadaştan etkilenip 200 binlik altının üstüne 8 senelik biriktirdiğim hisseleri bozup 1 milyonluk daha altın aldım bakalım ne olacak

Sayfa 549/1015 İlkİlk ... 49449499539547548549550551559599649 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •