Sayfa 761/1015 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771811861 ... SonSon
Arama sonucu : 8119 madde; 6,081 - 6,088 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

Ne bileyim bitcoinin böyle olacağını ,bilsem koyardım 10 bin dolar ,açaydım kollarımı,duraydım önünde di mi ))))))

3.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    O zaman Bitcoin bir hizmettir veya servistir. Tanımlamanız bununla örtüşüyor.

Peki neyin servisi? Ne hizmet alıyorum ben Bitcoin ile?
    kredi kartı gibi düşünülse, btc, kartaki puanlar gibi düşünülebilir mi? diğer coinlerde kampanya puanları gibi....
    Teknik olarak; yarına gebe olan bugünü yaşamalı ki, yarın, yaşanmış olsun.

mantığını anlamakta zorlanılıyor bence te neden bu.

yani btc kaç adet var atıyorum 1 milyon adet. bunu metal bir paraya dönüştürüp sana yollasalar ozaman emtiamı olacak. al sna elle tutulur gözle görülür bir mal.

asıl ozaman yapısından ve sistemden çıkmış olur zaten.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

5. ÇiftlikBank 500 makina almış, sınırlı sayıda "ÇiftlikBank Coin" çıkarmasını bekliyorum.Sınırlı olduğu için tehlike olmadığını düşünüyorum. Lostracıdan tüyo gelmediği sürece tehlike yoktur..!

6.  Alıntı Originally Posted by METEPOSTA Yazıyı Oku
    ÇiftlikBank 500 makina almış, sınırlı sayıda "ÇiftlikBank Coin" çıkarmasını bekliyorum.Sınırlı olduğu için tehlike olmadığını düşünüyorum. Lostracıdan tüyo gelmediği sürece tehlike yoktur..!
    Aynen, arz sınırlıysa değerli olmalı. Ben de bir tane AmericanSayko coin çıkarcam ama arzı 666 ile limitleyeceğim. 1 tanesini 1 milyon dolardan koyarım satışa marketcap oldu sana 666 milyon dolar. Hoop 1 günde multi milyoner oldum.

Arkamda da kaya gibi Amerikan yasaları var. AmericanSaykoCoin is defined as a commodity under the Federal US law.

7. Konuşmak, tartışmak iyidir. Bana göre gerçekler şunlar :

1. Ömür ortalama 70-80 yıl arasında değişir, bunu güzel (kaliteli, mutlu, refah seviyesi yüksek) yaşamak gerekir. Sefil bir hayat sürüp, tonla arsayı, parayı, coini, altını geline, damada, torunlara bırakmak akıl karı değildir.

2. Yaşamak için paraya ve yatırıma ihtiyacımız vardır. Buradaki amaç Madde 1 içindir. İster altın al, ister arsa, ister coin. Döngüyü optimize eden (faiz düştü dolara geç, dolar düştü altına geç, coini sat arsa al, vs ) en başarılıdır. Yani tek doğru yoktur.

3. Değişmeyen tek şey değişimdir (küçücük ekrandan gazete mi okunur? alacaksın eline fiziki gazeteyi evire çevire okuyacaksın desek te, yeni nesilin elinden cep telefonu düşmez, hatta öyleki bu neslin boyunlarındaki fiziksel değişim kanıtlandı). Değişime direnen kaybeder. Coin dünyası big resetin ayak sesi olabilir. Şu anda müthiş bir ivmeyle devam ediyor.

4. Görelim Mevla neyler, neylerse güzel eyler.

8. "1'e 100 yapan ilk yerli COİN'in CEO'su: KRİPTO PARADA NASIL KAZANILIR? | MURAT MURATOĞLU"
    Yeter ki hıyarını ortaya çıkar, ahali biz de tuzlayalım deyü birbirini eziyor.!

Sayfa 761/1015 İlkİlk ... 261661711751759760761762763771811861 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •