Sayfa 867/1015 İlkİlk ... 367767817857865866867868869877917967 ... SonSon
Arama sonucu : 8119 madde; 6,929 - 6,936 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1. Kiymetli maden degil resmen cakil taşi olmus

SM-G610F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

2. Rihanna 1,7 milyar dolarlık servetiyle milyarderler kulübüne girdi.
    Ahan da yeminnen söyleyeyim, şemsiyenin başına geçtiğinde bu kız milyarder olur dediydim..

3. "Hazine ve Maliye Bakanlığı Daire Başkanı Fatih Kılınç, bakanlıktan 12 bin 500, TÜPRAŞ Yönetim Kurulu Üyesi olarak da 52 bin lira olmak üzere ayda 64 bin 500 TL ücret alıyordu. Kılınç, 4 Haziran günü TÜPRAŞ Yönetim Kurulu'ndan istifa ederek tek maaşa düştü. Ancak 26 gün sonra 30 Haziran'da bu kez PETKİM Yönetim Kurulu'na atandığı ortaya çıktı, yeniden çifte maaşa kavuştu. Kılınç halen bakanlıkta daire başkanı olarak aylık 13 bin 556 TL maaş alıyor. PETKİM Yönetim Kurulu'ndaki aylık ücreti ise 44 bin lira ve aylık ücreti çifte maaşla birlikte 57 bin 556 TL oldu. Aylığı 6 bin 944 lira düşse de, yeniden çifte maaşlı oldu."
    Fukaram, o 26 günde kimbilir ne acılar yaşadı, yüreğine ne taşlar bastı, kan tükürdü kızılcık şerbeti içtim dedi, biz ölelim vatan sağolsun dedi.. Böyle çift aylıkdan yoksun kalma durumları yaşamadığımız için acısını anlayamayız tabiiküne!...

4. Altın da gümüşte ABD verilerinin iyi gelmesiyle çok ciddi düşüş yaşadı.
    Gümüş -3,5
    Altın -2,5

5. sarışın eski tazeliğinde değil...
    Çocuklar, Deliler ve Cahiller. Tüm siyasi ve ekonomik fikirlerinizi TARTIŞMASIZ başımı sallayıp onaylıyorum.
    Selametle.....

6. "Bernart Arnault, son 24 saatte servetine 17 milyar dolar katarak, 198.8 milyarla dünyanın en zengin ismi oldu."
    Aklımdaki tek düşünce, dünyaca para bağışlayalım 200 milyar dolara ulaştıralım oldu. Bernart'ın kafası küsürata takılmasın.! Dünyalılar olarak yapmışız bir kıyak bari tam yapalım..

7.  Alıntı Originally Posted by asgaridr Yazıyı Oku
    sarışın eski tazeliğinde değil...
    Keşke ucuzlasa da bol bol alsak.
    Böyle ara dönemleri sevmiyorum, ne ucuz ne de pahalı.
    Ne almaya, ne satmaya..

8.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Keşke ucuzlasa da bol bol alsak.
    Böyle ara dönemleri sevmiyorum, ne ucuz ne de pahalı.
    Ne almaya, ne satmaya..
    Hep öyle zaten bu altın.

Yedire yedire gittiği için 1300lerdeyken de kimse karar veremiyordu ucuz mu pahalı mı diye.

Zigzag çize çize gitse anlayacaz da dibi tepesi neresi diye, böyle yapınca ucuzdan alsan bile satacağın fiyat gelinceye kadar ömür yarısı gidiyor.

Altında en iyi taktik al unut. Fiyatını takip etmeye bile değmez.

ytd

Sayfa 867/1015 İlkİlk ... 367767817857865866867868869877917967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •