Sayfa 797/1015 İlkİlk ... 297697747787795796797798799807847897 ... SonSon
Arama sonucu : 8119 madde; 6,369 - 6,376 arası.

Konu: Altın fiyatlarının geleceği (XAU)

1.  Alıntı Originally Posted by djoz Yazıyı Oku
    Sık sık söylediğim söz geldi aklıma.. "Banane ya, aptal filistinliler de topraklarını satmasaymış."
    Daha dün kilitlenen dolar başlığında bende bundan ucundan bahsetmiştim. Uzun zamandır benimde aklımda bu Filistin-Türkiye benzerliği.

İçeride kurucu değerlere olan aşırı öfke, medeni değerlere karşı anlamsız bir düşmanlık, yozlaşmışlık, hırsızlık, yolgeçen hanı sınırlar... Şu anda bir ülkeye sahip olmamız bile mucize.

2. sıkışmaya doğru gidiyor. şimdi değil ama, bir süre sonra verilmesi gereken zor kararlar olacak.

tavsiye değildir. kelin ilacı olsa başına sürermiş. grafik yanlış olabilir.

3. FETÖ "belediyeler imamı" mason çıktı

https://www.sabah.com.tr/gundem/2021...mi-mason-cikti

4.  Alıntı Originally Posted by krabby Yazıyı Oku
    sıkışmaya doğru gidiyor. şimdi değil ama, bir süre sonra verilmesi gereken zor kararlar olacak.

tavsiye değildir. kelin ilacı olsa başına sürermiş. grafik yanlış olabilir.
    Sayın krabby,bu kırılım hangi yönde daha ağırlıklı sizce?

5. EskiTürkiye, ABD Soykırımı tanımayı düşünüyorum dediğinde üsleri anında kapatmıştı.. ABD'nin 'Çuval geçirme' hakareti ve 'Aptal olma!' hakaretinin yanınına şimdi de 'Soykırım' hakareti eklendi dünya önderimizden tık yok. YeniTürkiye böyle artık... Akapeye Üsleri kapat diyen YeniCHP'li veya İYİP'li bir yetkili gören duyan var mı? Herkeşler "Nato'ya bağlıyız" andı içmiş anlaşılan! Yeni gelin de değiller ama iyi yapışmışlar Nato'ya!..

6. Sıra geldi Platin ve Gümüş rallisine. Yarından itibaren kuvvetli yukarı ani atım hareketleri bekliyorum. Fiziki gerçek Gümüş piyasası için konuşuyorum. Sanalla işim olmaz.

Meksika da ve Güney Afrika da madenler kapanıyor. Covid in etkisi ile kaynak kıtlığı maksimum seviyeye ulaşacak.

Ortada serseri trilyonlarca dolar kağıt para var ama fiziki mal çok az.

Bundan sonra ana felsefe AT GİBİ OLACAĞIZ!

7.  Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Sıra geldi Platin ve Gümüş rallisine. Yarından itibaren kuvvetli yukarı ani atım hareketleri bekliyorum. Fiziki gerçek Gümüş piyasası için konuşuyorum. Sanalla işim olmaz.
    ]
    Cok feci ralliye cikmis bugun gumus

8.  Alıntı Originally Posted by dreamworld Yazıyı Oku
    Cok feci ralliye cikmis bugun gumus
    İhtiyaçları yok demek ki. Malı alırken kar edersin. Ne kadar ucuz o kadar iyi

Altungold'da 1kg gümüş 7500tl, dolar 8,25, kilo 910 dolar ediyor. 850 dolarlardaydı geçenlerde. Ya spot fiyat yanlış ya bunlar kar payını arttırdılar.

Sayfa 797/1015 İlkİlk ... 297697747787795796797798799807847897 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •