Sayfa 98/147 İlkİlk ... 488896979899100108 ... SonSon
Arama sonucu : 1171 madde; 777 - 784 arası.

Konu: Beyaz Yaka İçin Tasarruf ve Yatırım Koçluğu-3

1.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Oyle bi donem olabilmesi icin cok guclu hikayemiz olmasi lazim...

2002 de yeni bir IMF programi, AB cipasi v.s vardi.

Simdi safti kaymis bir ulke var..

Syg,
    Kavgasız, gürültüsüz chp+iyi+deva koalisyonu yönetimi devralsın..1 yılda parlementer sisteme geçilsin...3 yılda eskinin 5 doları görülür...tabi 2003-2004 de olduğu gibi 1-2 yıl türbülans olur..ama sonrasında dediğim hareket yaşanır, çok bir şey de yapmaya gerek yok, fabrika ayarlarımıza dönsek yeter.
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    35,134
     Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Kavgasız, gürültüsüz chp+iyi+deva koalisyonu yönetimi devralsın..1 yılda parlementer sisteme geçilsin...3 yılda eskinin 5 doları görülür...tabi 2003-2004 de olduğu gibi 1-2 yıl türbülans olur..ama sonrasında dediğim hareket yaşanır, çok bir şey de yapmaya gerek yok, fabrika ayarlarımıza dönsek yeter.
    Olmasi gereken de bu, ve eninde sonunda olacak olan da...

Syg,
    Sabir ve zaman: iste benim bahadir askerlerim.. TOLSTOY

3. Ben herkesin aksine başkanlık sisteminin ( gerçek demokratik olan ) devamından yanayım. Birde sol tek başına yönetsin , bulunmaz fırsat bence.

SM-A105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

4. ben koalisyondan yanayım. Almanya gibi. Ama neolursa olsun, yolsuzlukların önüne gecmek şart.

5.  Alıntı Originally Posted by Dudu Yazıyı Oku
    Olmasi gereken de bu, ve eninde sonunda olacak olan da...

Syg,
    Bak Dudu abi, charlie Munger de 9 hisse taşıyormuş portföyünde. o da kankası buffet ı dinlememiş galiba

Ben pek takp etmem, sadi kaymaz öyle yazmış twitterda, onun yalancısıyım.

https://twitter.com/Dragonomi/status...77963842113536
    Önemli dönüm noktalarını, beğendiğim analizleri Twitter dan da paylaşıyorum...@cautionary53

6.  Alıntı Originally Posted by Cautionary Yazıyı Oku
    Bak Dudu abi, charlie Munger de 9 hisse taşıyormuş portföyünde. o da kankası buffet ı dinlememiş galiba

Ben pek takp etmem, sadi kaymaz öyle yazmış twitterda, onun yalancısıyım.

https://twitter.com/Dragonomi/status...77963842113536
    haha, 9 değil 5 diye düzeltme yaptı sadi

7. Geçen sene Fonlar çok popülerdi. Hatta hisse şeç, al,sat niye uğraşayım, profosyoneller uğraşsın derdim. %100 kazandıranlar vardı. 2020 düşüş trendinde giriş yapışınca iyi prim yaptılar. Aynı primi 2021 de göremedik bir türlü.

Özgün hisse seçimi, portföyü hedge etme , dinamik portföy değişimi gibi şeylerle ön plana 2021 de ön plana çıkamadılar.

SM-A105F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Bence borsada istikrarlı bir şekilde servet yapmanın yolu temettü veren hisselere uzun vadeli yatırım yapmaktan geçer.
    https://borsateknik.net/temettu-veren-hisseler/
    Temettü veren hisseler e bakarmısınız bu hisseleri 10 önce her yıl düzenli olarak 3 beş liralık alsaydık milyoner değisekte ona yakın bir pozisyondaydık. 🙂

Sayfa 98/147 İlkİlk ... 488896979899100108 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •