Sayfa 193/205 İlkİlk ... 93143183191192193194195203 ... SonSon
Arama sonucu : 1636 madde; 1,537 - 1,544 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

Şu ana kadarki tüm oluşumları *** ettin bakalım bunu ne yapacaksın.50-100 ve 50-200 günlük ortalamalarda golden cross var.Bakalım ne olacak....

Gözde'de bu grafik hiç hata yapmamış , beş tane örnek var karşımızda.50 günlük ortalama 100 günlüğü kesince neler olmuş görüyorsunuz.Tek yapmamız gereken arkaya yaslanıp tahtacıyı izlemek.Gozde çok gözde olacak.

3.  Alıntı Originally Posted by Hiçankaya Yazıyı Oku
    Arkadaşlar bu hisse robatların emrine verilmiş,grafik falan boş,ne zaman isterlerse o zaman gidecek.Arasıra bir kaç kurum geliyor,donunu toplatmadan kaçırıyorlar maalesef.........
     Alıntı Originally Posted by Hiçankaya Yazıyı Oku
    Gözde'de bu grafik hiç hata yapmamış , beş tane örnek var karşımızda.50 günlük ortalama 100 günlüğü kesince neler olmuş görüyorsunuz.Tek yapmamız gereken arkaya yaslanıp tahtacıyı izlemek.Gozde çok gözde olacak.

bu iki yorumu aynı kişimi yapmış

robatların emrine verilmiş,grafik falan boş,ne zaman isterlerse o zaman gidecek

Gözde'de bu grafik hiç hata yapmamış

Yorumlarda anormal bi durum mu var ? Derinlik izliyor musun bilmiyorum ama izlesen görürsün ne demek istediğimi. Ne görüyorsam onu paylaşıyorum ben!

Alıntı Originally Posted by delicocuk35 Yazıyı Oku
    bu iki yorumu aynı kişimi yapmış [/I]

5.  Alıntı Originally Posted by Hiçankaya Yazıyı Oku
    Yorumlarda anormal bi durum mu var ? Derinlik izliyor musun bilmiyorum ama izlesen görürsün ne demek istediğimi. Ne görüyorsam onu paylaşıyorum ben!
    hocam derinlik ile nası bi bağı var

bir gün önce grafik boş robotların emrinde yazmışsınız

ertesi gün grafik hata yapmamış yazmışsınız

her iki cümlede tezat yok ise benim türkçe yetmemiş sizi anlamaya

sadece derinlik değil sosyal medyada çok takipçili birkaç kişinin alım önerisinide görüyorum

6.  Alıntı Originally Posted by yarasa Yazıyı Oku
    Gözde olumlu sinyal vermeye devam ediyor.Gözde de 9 ve özellikle 11,5 direncini önemli buluyorum.Daha önce denediği en yüksek tepe 10-11 li fiyatı yine geçmeyi deneyecektir.
    Holdingten gelen olumlu haberlerle birlikte bu fiyatları geçtiğimizde ancak büyük bir hareketten söz edebiliriz gözde için.
    Gözdenin en büyük itici gücü bana göre borsadaki şok markettir. Gözde ile ilgili özel bir haber gelmediği sürece gözdenin yukarı hareketleri şoka bağlı olarak devam edecektir.
    Şokta zaten çok ucuz öngörüldüğüne göre sorun yok demektir.

Sonuç olarak şu an robotlar devre dışı ve hareket başladı.En fazla 9,88 onaya gelir.
     Alıntı Originally Posted by delicocuk35 Yazıyı Oku
    hocam derinlik ile nası bi bağı var

bir gün önce grafik boş robotların emrinde yazmışsınız

ertesi gün grafik hata yapmamış yazmışsınız

her iki cümlede tezat yok ise benim türkçe yetmemiş sizi anlamaya

sadece derinlik değil sosyal medyada çok takipçili birkaç kişinin alım önerisinide görüyorum

8. Demek ki bu Gözde kız Murat abimiz in üvey evladı

Sayfa 193/205 İlkİlk ... 93143183191192193194195203 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •