Sayfa 74/205 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon
Arama sonucu : 1636 madde; 585 - 592 arası.

Konu: GOZDE - Gözde Girişim Sermayesi Yat. Ort. A.Ş.

1. https://www.dunya.com/kose-yazisi/mu...k-bitti/412989
    Bu haberi tekrar tekrar okuyun anlamdıgınız sorun
    Batıyormu yoksa hersey cok mu güzel
    Ytd.

2. Bankalardan size, ‘Şimdi borçlarınızı yapılandırırsak kapı açılır, herkes gelir’ itirazı olmadı mı?

“Bir bankacı söyledi bunu doğrusu. Ben de, ‘3 yıl geçtikten sonra deniz bitti desem ne olacaktı?’ cevabı verdim.â€
    Muro acık acık anlatmış daha ne desin. yapılandırma sadece zaman kazandırdı
    Ytd.

3.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Bankalardan size, ‘Şimdi borçlarınızı yapılandırırsak kapı açılır, herkes gelir’ itirazı olmadı mı?

“Bir bankacı söyledi bunu doğrusu. Ben de, ‘3 yıl geçtikten sonra deniz bitti desem ne olacaktı?’ cevabı verdim.â€
    Muro acık acık anlatmış daha ne desin. yapılandırma sadece zaman kazandırdı
    Ytd.
    Cebimizde 3 yıl bu kredilerin faizine yetecek para vardı. O da zaten bilançoda gözüküyor.â€
    Sadece faizine yetecek para diyor. Yıldız grup un ne durumda oldugu kendi anlatmiş bız burda yazınca tepkı alıyoruz.
    Ytd.

4. “Kısa vadeli 400 ayrı kredi borcumuz vardı. Bunların hepsini kapatıp uzun vadeli tek borca indirmek istedik. Bankalar, ‘Varlıklarım 6,5 milyar dolarlık borcun tamamını kapatır, üstüne de bana 15 milyar lira kalır’ deyince ikna oldu.â€
    Muronun kendi sözleri daha satacak cok şirket var
    Yani bu haberleri okuyup polyanacılık yapmanın kime faydası olur orasını siz bilirsiniz
    Ytd.

5. Burda 6 yıldır hısse tasıyıp gozde nin iştirakleri ne bakıp ucuz diye beklemek yerine yıldız holding ın durumunu bir baksaydın ben giderken sen dönüyorsun ama boş dönüyorsun kardeş
    Ytd.

6.  Alıntı Originally Posted by Efe kuzey Yazıyı Oku
    Burda 6 yıldır hısse tasıyıp gozde nin iştirakleri ne bakıp ucuz diye beklemek yerine yıldız holding ın durumunu bir baksaydın ben giderken sen dönüyorsun ama boş dönüyorsun kardeş
    Ytd.
    Satasamadan duramiyorsun di miha gayret 30 mesaj daha yaz belki rahatlarsin..aktrol seni

Sent from my iPhone using Tapatalk

Sayfa 74/205 İlkİlk ... 2464727374757684124174 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •