Sayfa 135/346 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon
Arama sonucu : 2767 madde; 1,073 - 1,080 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Şefim sadece o olsa... Endeksin düşüşüne de kolere etmiş yav.ak oğlu....Çıkışa kör sağır dilsiz... Neyse teyide gelsin benim hisseleri geri versin de ne halt ederse etsin. Aynı lotu konya 1.120 TL. O da sığ... Onun da1.600 bin lotu var dolaşımda. Fk sı alcar ın 6 katı. Ama diyorum ya speğin kalibresi önemli. Bizimki duble operasyon evladı....

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

2.  Alıntı Originally Posted by O'Sullivan Yazıyı Oku
    Şefim sadece o olsa... Endeksin düşüşüne de kolere etmiş yav.ak oğlu....Çıkışa kör sağır dilsiz... Neyse teyide gelsin benim hisseleri geri versin de ne halt ederse etsin. Aynı lotu konya 1.120 TL. O da sığ... Onun da1.600 bin lotu var dolaşımda. Fk sı alcar ın 6 katı. Ama diyorum ya speğin kalibresi önemli. Bizimki duble operasyon evladı....

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...
    Çok haklısınız sayın O'Sullivan inşallah malınızı dilediğiniz rakamdan yerine koyarsınız bu şirket özelinde sizde iyi biliyorsunuz ki trade imkanı tanıdığında genelde sonu tuzakla bitiyor, bu karaktersizlerde oyun bitmez umarım uygun bi yerden alırsınız. Bende yönetim kurulunu bekliyorum artık arap saçına döndü bu iş diğer bedelsiz gurubundaki senetler uçtu, resmen kağıdın hamallığını yaptık ama tek bi şeyden eminim bu rakamlar artık onlar içinde komik bekleyip göreceğiz.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir..

3. Bende zaten var kardeş. Yukarıdan verdiklerim vardı, onları geri koymak için bekliyorum. Ha gelmezse de paşa gönlü bilir operasyon çocuğunun. Elimde olan da yeter.
     Alıntı Originally Posted by chef. Yazıyı Oku
    Çok haklısınız sayın O'Sullivan inşallah malınızı dilediğiniz rakamdan yerine koyarsınız bu şirket özelinde sizde iyi biliyorsunuz ki trade imkanı tanıdığında genelde sonu tuzakla bitiyor, bu karaktersizlerde oyun bitmez umarım uygun bi yerden alırsınız. Bende yönetim kurulunu bekliyorum artık arap saçına döndü bu iş diğer bedelsiz gurubundaki senetler uçtu, resmen kağıdın hamallığını yaptık ama tek bi şeyden eminim bu rakamlar artık onlar içinde komik bekleyip göreceğiz.

Kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir..

4. 342,8 bedelsiz gurubunun en lanet senedi bir gün öncülük ettiğini göremeyeceğiz omurga yok..

5.  Alıntı Originally Posted by eliot Yazıyı Oku
    337 üzeri e atmalı günlükte
    Bingo bu mum 7 kasımdaki mum ile aynı seviyede kapattı günlükçüleri avlayan bir mumdu defansla olarak 335 te mücadele olmuş satıcılar en son 340 ta baskı kurmaya çalışmış tekrar günlükçüleri avlayan bir gündü dün itibari. İle yutan ayı gösterip bugün teyit etmek üzereyken kapanışa yarım saat kala sobe
    Bu tahtanın endeksle ili yoktur
    Bilançoyla işi yoktur
    Teknik işlemiyor
    Tahtanın sahibi yada speği yok
    Bu grubun kağıtlarına nedense pek bulaşmıyorlar nedenini bilmiyorum
    Düşükten alıp bekletilecek bir kağıtt
    Hele ki al sat a asla gelmez
    Yılbaşındaki usd değerinden 26 dolar kayıp
    En az 700 şü olmadı gerekir üstünü bilmem
    Vermediği bedelsizi veririm umarım bu sene verir
    Herkese bol kazanç
    Saygılar ytd

6. Tahtada At hırsızları olmasa kağıt TL bazında 750-800 aralığında olurdu,Burda At hırsızları da çapsız yönetimde kaybetti dolar bazında devam etsinler bu kafayla dolar 20 TL olunca 348 de tutacaklarmi ha bedelsiz hikâyesi yıllardır var az olsun benim olsun derdinde vizyonsuz yönetim yakında bu kafayla giderlerse kâr olmuyor ARGE yok ihracat yok üretim yok Pazar payı yok Fransız ortak kaçsın daha iyi ne kazanır bu anlayışla

7. Hırsız ekip bugünde kanıtladı çapını bravo böyle devam..

yatırım tavsiyesi değildir...

8. O bana vercek de naz yapıyo. Halen teyide bekliyorum. Speğin buradaki iti ( o kendini çok net biliyor) sahibine söyle fazla caz yapmasın....
     Alıntı Originally Posted by chef. Yazıyı Oku
    Hırsız ekip bugünde kanıtladı çapını bravo böyle devam..

yatırım tavsiyesi değildir...

Sayfa 135/346 İlkİlk ... 3585125133134135136137145185235 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •