Sayfa 189/346 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon
Arama sonucu : 2766 madde; 1,505 - 1,512 arası.

Konu: ALCAR - Alarko Carrier

1. Adam buna kemik de atmadı, şimdi eliot arkadaş üzerine oynuyor. Şu net, burada paylaşım yapan herkes bu şerronun hedefinde... Niye çıkış öncesi birden burada türedi net anlaşılmıştır herhalde. Bu adiye tekrar soruyorum. Bana özelden yazan ADABEYİ nicki ile alakan ne? Bana 100 liralarda yazan kişi senmisin? Sıkar değilmi buradan yazman.

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

2. Hadi naz yapma 323 de bekliyorum 327 ye kadar getirdin, caz yapma...Getirmem diyorsan söle de başka yere gidip gelicem

AL/SAT/TUT TAVSİYESİ DEĞİLDİR. YATIRIM DANIŞMANINIZA BAŞVURMADAN BURADAKİ FİKİRLER İLE İŞLEM YAPMAYINIZ...

3. Seans henüz kapanmadı oyuncular hala sahada

4. CEO nun konuşmasını dinledim fakat bir kez daha dinleyeceğim

5. 340 ve üzeri günlükte takip edilmesi gereken rakam ytd

6. Demek istiyorlar ki 352 TL yaparız 330 TL de Bu kadar açık oyun At hırsızları devam
    etsinler atraksiyonlara bakalım kendileri de beter oldu kağıt 450 TL geçmesi işten değil aslında esas problem Şirket yönetiminde hâlâ seyirciler bey efendiler Üç maymun modunda

7. al seversin

Alıntı Originally Posted by uzun yatırımcı Yazıyı Oku
    Alcar düşüyor kaybediyorlar😭 alcar yükseliyor gene kaybediyor 😭 alcar 235,10 dan 333.40 a gelmiş hem de her seviyeden sindire sindire alım satım imkanı verip harika paralar kazandırarak ama hala para kazanamamışlar alcar dün güzel bir sil süpür formasyonu ile yukarıya güzel bir çengel iğne iplik birde balta 😂😄çıkışı yapmış uyanıklara harika bir ters köşe de gol atmış helal sana alcar ne demiştik eğer paran rahat değilse alcar almakta satmakta bir pişmanlıktır. Kır şu 360 ı artık,😄😂😂😄 ..kesinlikle yatırım tavsiyesi değildir

:)) :)) :))

8. portföyümün tamamı kar umrumda değil sadece bu salağı burada her gördüğümde rezil edeceğim

Sayfa 189/346 İlkİlk ... 89139179187188189190191199239289 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •